hamile kaldığınızı eşinize nasıl söylediniz?

bende böle müjdeli haber vermek istiyorum rabbimmmmmmmmmmmmm 5 yıldr bekliyorum nolur dua edin kafayı yicem artık:çok üzgünüm::a015:

bende böle müjdeli haber vermek istiyorum rabbimmmmmmmmmmmmm 5 yıldr bekliyorum nolur dua edin kafayı yicem artık:çok üzgünüm::a015:

inşallah canım Allah en kısa zamanda nasip eder inş. başka sorun yoksa olur ama sakın stres yapma:teselli:

inşallah canım Allah en kısa zamanda nasip eder inş. başka sorun yoksa olur ama sakın stres yapma:teselli:

canım kendime laf dinletemiyorum işte aklımdan hiç çıkmıyoki bu ayda kardeşimin doğumuna gidiyorum almanyaya kocamdan ayrı 1 ay geccek onada üzülüyorum her b....k üzülüyorum offf sıkıldım kendimden klava:

üzme kendini ama bak geliyo merdane şimdi klava: bana doktorum söylemişti stresten olmuyor diye bende puzzle yaptım 500-750 parçalık örgü örmeyi bilmem battaniye örmeye başladım (başıma dert oldu hala bitmedi :bbo: ) kendini oyalayacak birşeyler bul hem bu ay olmazsa bir sonraki ay belki daha hayırlıdır (kardeşine söyle sana doğumda dua etsin-tabi aklına gelirse) ben de dua ediyorum inşallah hayırlı zamanda rabbim sana bir evlat verir :Saruboceq:

canımın içi allah razı olsun bi gün inşşlahhh olmazsa evlatlık laırım napalım dimi

canımın içi allah razı olsun bi gün inşşlahhh olmazsa evlatlık laırım napalım dimi

canım neler yaptın şimdiye kadar bilmiyorum ama birinci olarak sana rahim filmi çektirmeni tavsiye ederim çektirdikten sonra hamile kalan çok var

çok süperr.. bu fikri tuttum :ecrin_bebek:

ßen evliliğimizin ikinci ayı hamile kalmıştım qünüm qeçmişti ama eşime söylemiyodum oda herqün bana işten qelince noldu qünün qelmedi mi qeçmedimi diye sürekli soruyodu bende umutlanmasın diye yok daha qünüme var diye oyalıyodum halbuki qünüm 3 qün qeçmişti o sabah annem bana kahvaltıya qeliodu qelirken yolda aradım bana test almasını söledim annemde almış eve qeldiğinde hemen test yaptık ve testim pozitif çıktı. oqün kaynanamlar qörümcemler bana oturmaya qeldiler ilk müjdeyi onlara verdim çok sevindiler ama hepsini eşime söylememeleri için tembihlemiştim.. sonra eşim akşam eve qeldiğinde önce qüzelce yemeğimizi yedik sonra ben mutfakta buz dolabının üstünde ufak not kağıtlarımdan birine ^^ HAMİLEYİM BABA OLUYOSUN KOCACIM ^^ yazdım ve eşim içerdeyken koşarak onun yanına qittim dolabın üstünde bişey var dedim eşim şüphelendi qitti ve yazıyı qörünce bağırarak yanıma qeldi qözleri dolmuştu bana kocaman sarıldı öptü.. öptü.. ertesi qün beraber dr. qittik bebeiğimizin kesesini ultrasonda qördük çok ufak olmasına rağmen qöründü kesesi .. bi sonraki qünde bebeğimi düşürdüm ve acı hüsranı yaşadık allah kimsenin mutluluğunu yarıda bırakmasın..

gözlerim dolarak okudum eşlere verilen tüm müjdeleri.ama senin yaşadıklarını okuyunca baştan ne güzel, ne mutlu bi duygu dedim ama sonradan çok üzüldüm canım.allah herşeyin hayırlısını bilir.kendini bırakma sakın.en kısa zamanda tekrar anne olacağına eminim.benimde günüm geçeli 2 gün oldu ama sol kasığım ara sıra ağrıyor umarım gelmez bende kocişime güzel bi şekilde müjdeyi veririm.dualarım seninle...:Saruboceq:

inşallah hamişsindir cnm.. Allah herkese herşeyin hayırlısını nasip etsin..

Allah sana en yakın zamanda o qüzel müjdeli haberi vermeyi nasip etsin ve size hayırlı sağlıklı topaç qibi bi evlat nasip etsin cnm :) üzme kendini Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin ..

inşallah aşkıma hayırlı haberleri vermek bigün vermek banada nasip olur
yazılanları çok sevinçle sonu acıyla bitenlerinkinide kendi acım gibi üzülerek okudum.
inşallah gözü yaşlı bitenlerimizin sonu umut göz ve sevinç yaşlarına bırakır yerini....

çok duygulandım okuyunca yazıları arkadaşlar inşallah hayırlısıyla bende verebilirim güzel haberi ve buraya yapıcağım sürprizi yazabilirim

kızlar ben ağlaya zırlaya bu sayfaya kadar okudum yazılanları.

2 yıl uğraştık olmadı bebek. her gecikmede test yaptım, negatif. evde sürekli yedek test bulundurur hale gelmiştim artık. hsg çekildi dr bi tüpün azcık tıkalı olmazsa aşılama yaparız filan deyince moralim bozuldu dr.a gitmeyi bıraktım....

evde kendime soğan kürü, eşime de keçiboynuzu kürü yaptım bir ay.
eşimin kürü geçmemişti ki benim regl günüm gecikti. o hafta sonu da gezmeye alışverişe çıktık ama ben hiç şüphelenmiyorum aylardır testler hep negatif çıkıyor ya. bu sefer test yapmayacağım hemen on gün geçsin hele diyorum. azıcık yürüdüm betim benzim atmış eşim korkmuş çok, dönelim dedi sigara içemiyorum öyle iğrenç geliyor ki tadı. allah allah noldu ki bana diyorum ama hamileliği konduramıyorum kendime.
3 gün sonra annemle konuşuyoruz ay anne çok yorgunum halsizim bu aralar hep de uykum geliyor doyamadım uykuya dedim annem bi duraksadı kızım sen hamilesin dedi yok cnm nerdee dedim kapattım ama içime de kurt düştü.

sabahı zor ettim eşim uyurken kalktım testi yaptım ama kalbim nasıl atıyor aman allahım ne hayaller kurmuştum eşime nasıl süpriz yaparım diye, ikinci çizgiyi gördüm inanamadım yok cnm diyorum hala, ama testi elime aldım bağıra bağıra ağlıyorum yatak odasına koşuyorum, eşim fırladı yataktan neye uğradığını anlayamadı ah aşkım negatif çıkarsa üzülme demedim mi ben sana olsun olur bizim de bebeğimiz diye bana sarılıp başımı okşuyor ben ağlamaktan zor konuşuyorum hayır pozitif bu sefer diyorum güçlükle, eşim şaşkın test çubuğuna bakıyor o da ağlamaya başlıyor sımsıkı sarılıyoruz bir süre ağlıyoruz hemen annemi arıyorum:) aylar boyunca annem bir kez hamilesin dedi ve hamile çıktım çünkü. bir hafta sonra keseyi görüyoruz ve kayınvalidemi arıyoruz herkesle tek tek konuşuyoruz

ben hala konduramıyorum boştur o kese diyorum ama bebeğim ısrarla tutunuyor:) şimdi 17+4 günlük hamileyim cinsiyeti bile belli oğlum olcak kızlar:) velhasıl ben eşime planladığım süprizleri yapamadm şoktan dolayı umarım siz daha güzel süprizler yaparsınız:) darısı herkesin başına inş.

şekercik,canım benim yaa,çok duygulandım okurken..o kadar çok istemişsin ve beklemişsinki,umudun sonunda mutluluğa dönüşmüş..inşallah sağlıkla alırsın kucağına o tatlı bebişini:)

Aslolan süprizin niteliği değil, o anı doğallığıyla nasıl doyasıya yaşadığın sanırım. Ben süpriz hayalimden vazgeçtim valla bunu okuyunca. canım ne isterse onu yapıcam, sanırım kontrol edilebilir bir an değil ve spontane olmalı. Bence en güzeli doğallık olsa gerek. a.s

sağolun kızlar darısı isteyenlerin başına. maalesef istem dışı davranıyorsun o anda şoka giriyorsun ne yaptığını bilmiyorsun. sabredemiyorsun hemen eşine haber vermek içi tutuşuyorsun banyodan yatak odasına nasıl koştum hatırlamıyorum ama şimdi düşününce gülüyorum eşimin şaşkınlığı beni teselliye çalışması falan komik geliyor. bu da böyle bir anı oluyor işte.
en ummadığınız anda geliyor bebek. ben başka konularda da yazmıştım bilmiyorum belki sizde de yarar işe, bir arkadaşımın önerisini uygulamıştım ve o ay hamiş kaldım.
ilişki esnasında ayaklarınızı duvar dikin, sonrasında da 20 dk duvara dayayarak bekleyin sağ tarafınıza dönüp cenin pozisyonunda 3-4 saat yatın. arkadaşım da bunu ilk denemesinde hamile kalmış ben de hamile kaldım bilmiyorum belki psikolojik bir şey ama ben inandım. belki siz de denersiniz.

Bende bi gün kahve falı baktırdım. Kadın hamile haberi alacaksın. Bebek kız olcak dedi. Ev sahibimin kızı Pınar tutturdu hastaneye gidelim diye. Saat 5 olmuş zaten... Bende bugün geç kaldık yarın gideriz ama ben hamile değilim dedim ( 6 ay korunmadığım halde hamile kalamamıştım kistler yüzünden) kist nedeniyle gecikmiştir dedim. gecikme de 1 gün sadece. Akşam evde eşime pınar hastaymış yarın beraber doktora gitcez dedim olur dedi. Sabah ben kan verdim. öğlen beraber sonuçları almaya gittik. Elime bi kağıt verdiler bişi anlıyamıyorum. Doktora girdik. Hamilesiniz dedi. Ben şok olmuştum...
Eşime söylicem ama telefonda söylemek istemiyorum süpriz yapmak istiyorum....
Aşkım adet oldum çok kötüyüm eve gel diye mesaj yazdım. gelemiyeceğini söyledi. Askeriyede çalışıyo izin vermiyolar.
Akşam eve geldi evin bütün ışıkları kapalı ben dolanıyorum evin içinde. Hani sen çok kötüydün dedi. Elini tuttum. koltuğa oturduk. Sonra test sonucunu verdim. Bu ne dedi. Bende hiiiç birazcık hamileymişimde dedim. İnanmadı. Yemin ettim. Ben şimdi babamı oluyorum dedi evet dedim. sarıldı. tepkisi bu kadardı. Ama 1 kere ultrasoundda gördü :ecrin_bebek: sonra birdaha ilişkiye girmek istemedi :kedi: bebeğime bişi olur korkusyla.
Şimdi Eflin delisi. Çok seviyor kızını

canım benim sizin hikayede çok hoş sen değil ama bebiş süpriz yapmış babasına Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin:Saruboceq:

kızlar hepinizin adına çok sevindim. gerçekten gözlerim dolu dolu oldu. çok mutlu oldum sanki ben hamileymişim gibi. benim de tam yumurtlama günlerim. internetten hesapladım, 15-20 haziran arasıymış. çalışmalara tam gaz devam. umarım ben de eşime sürpriz yaparım ve hamiş kalırım. çok istiyorum. allah tüm bebek isteyenlere, herkese versin inş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…