Hamile kalan arkadaslar adetinize kaç gün kala belirti yasadınız yardımcı olabilir misiniz

Ne kadardir deniyorsunuz canım benimde regl cuma ama yarın sabah test yapacağım
Ilk ayım bu o yüzden herhalde cok beklentim var ama ilk aydan tutmasi zor birde gun asiri iliski olmadi ama bir ihtimal diye beklenti icindeyim sanirsam vucudum bana oyun oynuyor

Evet oyleleride var bizzat kendi ablam hamile suan bel agrisindan ölüyordu resmen testi negatif cikmisti adet gecikince pozitifi gordu hatta bel fitigi oldugunu dusunuyordu o derece hamileliini ne zaman ogrendi agrisi gecti resmen cok degisik birsey bu hamilelik

Ilk ayım bu o yüzden herhalde cok beklentim var ama ilk aydan tutmasi zor birde gun asiri iliski olmadi ama bir ihtimal diye beklenti icindeyim sanirsam vucudum bana oyun oynuyor
İlk denemede insan herşeyi belirti farklılık sanıyor ya haklı olarak rabbim hiçbirimiz ise çok bekletmesin inşaallah

İlk denemede insan herşeyi belirti farklılık sanıyor ya haklı olarak rabbim hiçbirimiz ise çok bekletmesin inşaallah
Amin canim insallah rabbim aratmasında tabi ki vereceksede hayırlisini versin

Yuzum yanmisti iki gun boyunca tam adet gunumdu olmayi bekliyordum. Baska belirti yoktu hamilelik boyunca mide bulansti bas donmesi vs yasamadim. Yuzum yanarken bir kere basim dondü onuda guneste cok oturup bi anda kalktm diye dusundum yinede bi umut demistim.

Canım bir doktoru izlemiştim gün aşırı yumurtlama günlerinde olması etkiyi azaltıyomus spermler tutmayabiliyormus gün aşırı olayını bence deneme en saglıklısı normal günlerde 2-3 günde bir yumurtlama zamanı her günmüş gün aşırıyı kafana takma onun faydası yok bende senin gibi ilk denemedeyim ama tutmaz diye birşey yok sadece vücut yeni birşeyle tanıstı ilk kes bu belirtiler ya ondan ya da bebiş olabilir yoksa kazayla kalanlarda tek seferde kalmıyo mu sonucta Biz yumurtlama günü bile deneyemedik mesela hatta ben korkudan varsa eger bebege ilklerde bişey olur diye 3-4 gün oldu eşimle birlikte olmuyoruz

Belirtisiz olanda çok canım ne güzel Rabbim size saglıkla bagıslasın Peki eşinle yumurtlamadan sonraki günlerde birliktelik yasadınız mı ben bişey vardır diye varsa bişey olur ilk haftalarda diye 3-4 gündür beraber olmuyoruzda

Ne anlama geliyor bu 2 gün var adet olmama
Silik çizgi var demek ama tekrarlayın benimde böyleydi önce kaset testi yarım saat sonra alıp erken gebeliği yaptım bende

Eklentiler

• 3AEB2210-BA1A-47FE-AEDC-5CBF726ECD18.jpeg
    60,7 KB · Görüntüleme: 250
canım çok belli bir pozitif gözüküyor hemen kan testi ver yarın adetine kaç gün var senin

Silik çizgi var demek ama tekrarlayın benimde böyleydi önce kaset testi yarım saat sonra alıp erken gebeliği yaptım bende
Ay pardon ya siz hamileymissiniz ben yorumları karıstırdım peki kaç gün önce yapmıstın canım sen bu testleri

Y
Amin canım benim inşAllah bide şuanda eşinle beraber oluyor musunuz ben varsa bide ilk haftasıysa diye 3-4 gündür beraber olmuyoruzda
Yok olmuyorum canim her ihtimale karsi
Zaten ilk 3 ay önermiyorlar cocuk tutunmaya calistigi icin. Adete 1 hafta kala ya da 5 gun kala birakmak en iyisi iliskiyi

Ben kaybettim oglumu. Birliktelik yasamaktan korkmayin zararli degil. Ancak doktor yasaklarsa dikkat edersiniz.

Evet canım ya o yüzden dedim erken test al diye onlarada güven olmuyor en güvenilir kan aslında ama biz bekleyemeyenler için erken gebelik testi bence

Ben kaybettim oglumu. Birliktelik yasamaktan korkmayin zararli degil. Ancak doktor yasaklarsa dikkat edersiniz.
Başın saolsun kuzum ya kusura bakma Rabbim birdaha nasip etsin inşAllah tez zamanda Bizde şuan bebek yok ama belirti var o yüzdeb bu aralar korkuyodum ama beni aydınlattınız çok saolun

Başın saolsun kuzum ya kusura bakma Rabbim birdaha nasip etsin inşAllah tez zamanda Bizde şuan bebek yok ama belirti var o yüzdeb bu aralar korkuyodum ama beni aydınlattınız çok saolun
yok yok korkmayin, oyle olsa ayda bir iliski yasayip bekler herkes.

Y

Yok olmuyorum canim her ihtimale karsi
Zaten ilk 3 ay önermiyorlar cocuk tutunmaya calistigi icin. Adete 1 hafta kala ya da 5 gun kala birakmak en iyisi iliskiyi
Saol kuzum sende benle aynı fikirdesin demek benimde 5-6 günüm kaldı ama biz 3 gün önce bıraktık ne olur ne olmaz diye

Evet canım ya o yüzden dedim erken test al diye onlarada güven olmuyor en güvenilir kan aslında ama biz bekleyemeyenler için erken gebelik testi bence
Erken testlerde guvenilir degil gercekten cok yaniltiyormus neyse beklicez artik olmazsa bir sonraki ay yine buralardayiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…