Hamile kalan arkadaslar adetinize kaç gün kala belirti yasadınız yardımcı olabilir misiniz

Sabah 9-9 bucuk gibi cıkar kuzum hekim o saatlerde giriyo siteye bende 10 gibi gittim bugun ogrenince
Benim 3+6 ya da 4 haftalık suan salı günü kadın doguma gidicem yine hcg ve ultrason için o gün net ögrenirim bende o zaman haber ederim sana

Hmm tmm canım da yarın cumartesi ye pazartesiye kalırmı acaba
Aa dogru kuzum ya yarın hafta sonu benimde bugun kan ve idrar tahlili yaptılar demir vitamin eksiği vs bir sürü şey için doktor pazartesi gelirsin dedi inşAllah labaratuarlar giriyordur betayı onlar girmiyosa pazartesi ogrenirsin canım pozitif çıkınca da o gün kan ve idrar tahlili yapıcaklar sanada

Hmm inşallah canım ama umarım sonuçlar yarın çıkar inşallah yaa rabbim senin sonuçlar iyi çıkartsın inşallah sağlıklı bir gebelik geçirirsin umarım canım

Bende henüz doktora gitmedim son adet tarihime göre 5+4 bakalm on gün sonra falan gidicem inşallah sağlıkla gelirler yeni olduğu için insan öksürünce bile panik yapıyo biraz önce genzime bşsey kaçtı mecbur öksürdüm biraz çıkarmak icin sonra bi korkuyo panikliyor insan inşallah sağlıkla gelirler

Çok tebrik ederim, ne mutlu size
Allahım sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Yok onu biliyorum canım sadece hapsırdıgımda da kasıklarıma agrı giriyor onu sormak istemiştim ama oyle birsey yasamadınız demek ki
Bende 10 gün filan var adetime ve kasık ağrısı öksürtmüo. Batma oluo veya yüksek sesle konuşamıorum.

Ben yasıyorum ya nedendir bilmiyorum
Kuzum beta 39.5 hamileymişim daha şimdi baktım şimdi hazırlanıp gidiyorum saglık ocagına pozitifse gel tahlil yapıcaz demişti doktor
Baştan sona okudum mesajları çünkü birebir aynı belirtiler ve hamilesin Sabaha kadar uyutmadı kasık ağrım yumurtlama sonrası yerleşiyor dedim heralde terleme de yaptı ama geçti sonradan ruh halim de değişikti iştahsızdım midem kötüydü vs vs… Şuan kasıklarımda öksürürken de hissettiğim sürekli bir regl ağrısı söz konusu. Bakalım benimki ne çıkacak. Bir değişik durumum var ama pcos olduğum için kist mi yaptı acaba klomen diye de düşünüyorum. Bu kadar çabuk beklemiyorum çünkü pcos olduğum için 8aylık evliyim. Ben de umarım paylaşırım güzel haberi

Korkma canım veren de rabbim alan da o olur bende bir kimyasal geçirdim yine öyle olur diye korkuyorum dikkat ediyorum ama onda da çok dikkat etmiştim olacağı varsa oluyor düşecekse sen ne kadar tutmaya çalışsan da düşer canım ama dünyaya gelecekse istersen oyna zıpla yine gelir o yüzden çok sıkma ama ağır felan da kaldırma yine dikkat et ama kendini strese sokma tm

Bende 10 gün filan var adetime ve kasık ağrısı öksürtmüo. Batma oluo veya yüksek sesle konuşamıorum.
Canım bende yasadım yumurtlama gününden sonra o agrıları ama asıl belirtiler 2-3 gün kala baslıyo benim belim çok agrıdı mesele son 2-3 gün hapsırma oldu 1 hafta kala ve son 2-3 gün ateşim oldu

Canım benim çok saol güzel haberlerini bekliyoruz mutlaka haber ver belirtilerimiz aynı 2-3 gün kala reglye dahada artıyo haberin olsun bel agrım çok oldu ates oldu bide canım senin ne kadar kaldı bilmiyorum ama bilgin olsun yinede bekliyoruz heyecanla

Canım bende yasadım yumurtlama gününden sonra o agrıları ama asıl belirtiler 2-3 gün kala baslıyo benim belim çok agrıdı mesele son 2-3 gün hapsırma oldu 1 hafta kala ve son 2-3 gün ateşim oldu
Bugün de bel fıtığı olmuş gibiyim kopuyor belim Kıpırdatmıo yatırmıo

Benim 9 günüm var adetime ve şuan bel ağrım çok var hareket ettikçe ve yatarken özellikle kopuyor belim. Sabah da değişik bir durum oldu çok da irdelemek istemiyorum ama ağzımda demirimsi kan tadı gibi bir tatla uyandım bariz değişikti ve midem bulanıodu . Kahvaltı yaptım geçti… Bugün de böyle hayırlısı bakalım… Umarım sağlıkla güzel haberler alırız

Kuzum bulantı daha çok erken bence inan bende psikolojik oluyordu öyle sabah ilk günler ama sonra dedim yok bişey diye Mesela dişlerimi fırcalarken sabahları bulanıyodu ama inan ögrendiğimde 3 gün kalaydı asıl belirti o zaman mide bulanantım daha yok genelde 5. Haftada oluyomus şuan benim 5e yakın mesela çünkü o zamanlar tutunma oluyo canım bel agrısıda ayaga kalkamıcak derece hep yattım 2 gün mesele Sen belirtileri hiç düşünmemeye calıs normal bisey yok gibi davran canım bak o zaman daha yolunda gider hersey kendimden bildiğim için diyorum

Aynen canım psikolojik de olabilir çünkü bu derece belirti gösterip olmayan da var o yüzden çok da takmamaya çalışıorum erken adet tepkisi olarak düşünüyorum çok erken olduğu için belirtiler. Hayırlısı olsun bakalım

Aynen kuzum bende hep öyle düşündüm ihtimal vermedim test yaptıgımda bile yanlıstır dedim ertesi gün yine yaptım baktım yine cıktı hemen gittim kan vermeye olumsuz düşünme ama belirtileride yoksay bak inşAllah güzel haberler alırsın o zaman nasipse

Kizlar ben hala regl olamadım daha bir gün gecikti ama demin yemek yaparken elim ayagim titremeye başladı midem bulandı gibi oldu ve birden ter bastı sonra da hemen soğudum böyle olan var mı aynı zamanda göğüste dolgunluk ve ağrı da devam ediyor

Bende de gecikme var çok umutluydum ama bugün geç yumurtlama olursa adette gecikir gibi yazılar okudum morelm bozuk yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…