Hamile kalan arkadaslar adetinize kaç gün kala belirti yasadınız yardımcı olabilir misiniz

Doktora gidip test verdiniz mi n’aptınız

Doktora gidip test verdiniz mi n’aptınız
Verdim şuan eve dönüyorum bana Perşembe günü tekrar gelmen lazım dediler çok karmaşık ya sırtım berbat dercede ağrıyor gögüsüm çok kaşınıyor uçları ve kahverengi çevresi bilmiyorum karışık bı durum kan bile verdim sınırda sin dediler

Bende kan ve idrar verdim bugun sonucumu aldığımda canım idrara hemen baktılar çift çizgi dedi emin olmak için kese içinde kadın doguma git 2-3 gün içinde dediler seni persembe beden çagırdılar canım sonuclar pazartesi çıkar çünkü

Allahım herkese nasip etsin inşallah
Ben 5 yıl içinde 2 aşılama, 1 tüp bebek denemesi sonucu hep negatif aldım, eşimde de bende de sorun yoktu, durumumuz sebepsiz infelite olarak geçiyordu.
Neyse uzatmayayım:) en son prolaktin hormonum referans aralığını geçmediği halde doktor bana doxtinex adında bir hap verdi, 5 günde 1 tane iç dedi, ben 2. Hapı içtiğimde hamile kalmışım. Şok yaşadık.
Yumurtlamadan 5-6 gün sonra sağ kasığımda bir çekme yaşadım (ağrısı sancısı olmayan-gıdıklanma gibi bir his) sanki biri eliyle ordan kasığımı yukarı çekiyormuş gibi, her 1 saatte 2-3 saniye sürüyordu geçiyordu, yürürken oluyordu.
Yumurtlamadan 7-8 gün sonra çok fazla su içme isteği ve halsizlik- sürekli hapşırma yaşıyordum (burnundaki kılcal damarlar inceliyormuş)
Yumurtlamadan 9-10 gün sonra, soğuk algınlığı yaşamışım gibi bir ruh hali, kafam ağır geliyordu, baya hasta gibi hissettim çok fazla uyudum, korona olduğumdan emindim
Ve aynı gün (adete 4-5 gün kala) yinede bir ihtimal diyerek yaptığım gebelik testim bu ertesi gün kan tesim 35 çıkmıştı❤
Not: Bu testten sonra ovülasyon testi yaptım bariz negatifti. Adet günüm geçtikten sonra ovülasyon testi pozitif olmuştu (ovülasyon gebeliği gösteriyor diyorlar ama bence bu herkeste göstermiyor)

Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah

Evet canım ben 15 Aralık randevu aldım doktora zaten kese anca o zaman gözükür benim çünkü o zaman 6 haftalık oluyor şimdi beta baktırayım inşallah

Hmm inşallah hayırlısıyla atlatırsın canım umarım güzel sonuçlar olur

Evet canım ben 15 Aralık randevu aldım doktora zaten kese anca o zaman gözükür benim çünkü o zaman 6 haftalık oluyor şimdi beta baktırayım inşallah
Olumlu cıkar canım saglık ocagında verdiysen kanı yarın sabah çıkar hastanede yaptırdıysan aksama belli olur barkodun fotoğrafını cektiysen bakabılırsın hastane olunca

Amin canım bende bu belirtileri yasadım ve bugun hamile oldugumu öğrendım 4 gün kala benimde boyleydi şimdi daha çok belirgin bende 3 gün kala kan verdim 39.4 cıktı Rabbim sağ salim kucagınıza vermeyi nasip etsin sizede banada hepimize kısacası Tebrik ediyorum

Merhaba kızlar pcosluyum adetlerim çok düzensiz son aylarda 37-39-38 günde adet oldum. Bu ay gebelik için ovülasyon testi kullandım kasım 19-20 pik günlerdi 21 yumurta çatladı o günleri değerlendirdik. Yumurtlamadan beri sürekli ara ara ayakta ya da otururken bıçak saplanması gibi bir ağrım oluyor hatta adım attırmıyor ve halsizlik çok fazla. Bu son adet günlerimi baz alırsak adetime 9 gün var ama normal 30 gün olarak döngüyü hesaplarsak bugün tam 30. Gün dün geceden beri akıntıyla beraber peçeteye çok az sarı-pembe lekelenme geliyor. Umutlanmalı mıyım yerleşme olabilir mi yoksa adet sökülmesi mi ( döngüleri ekledim resim olarak )

Eklentiler

• 2727967B-B190-4186-885F-7F0E1E9CE1CF.png
    152,1 KB · Görüntüleme: 52
  • 8D160897-DE50-452B-9A5D-ECDE35268C39.png
    145,7 KB · Görüntüleme: 45
Pazartesi de sonucum çıkınca yazıcam buraya hemen bana arkadaş oldun teşekkür ederim insan böyle konuları konuşacağı biri olunca çok iyi oluyor yaa
Kesinlikle canım burdan 2 arkadasım oldu yardımlaştıgım saolsunlar özelden de yazabilirsin bir soracagın olursa bu msjını yeni gördüm anca yazdım o yüzden

Kesinlikle canım burdan 2 arkadasım oldu yardımlaştıgım saolsunlar özelden de yazabilirsin bir soracagın olursa bu msjını yeni gördüm anca yazdım o yüzden
Yaa ne güzel teşekkür ederim canım inşallah zaten aşağı yukarı aynı galiba gebeliğimiz inşallah e nabız da yarın çıkarsa yazarım sana sonucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…