Gebeliğe Hazırlık Hamile kalamıyorum

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
BENDE SIZIN GIBIYDIM HICBIR SORUN YOK DENDI TAM TAMINA 3 SENE BOYUNCA :)
YASIM 30
TÜP BEBEK DOKTORUNA GIDEYIM DEDIM.
RAHIM FILMI İSTEDI TEMIZ
SPERMIOGRAM IYI
AMH YUMURTA REZERVI TESTI ISTEDI VEEE TADAAMMM ERKEN MENEPOZ :)
VE DIREK TUP BEBEK...

KESKE 3 SENE NORMAL DOKTORA GITMEK YERINE TUP BEBEKCIYE GITSEYMISIM DEDIM.

SUAN TUP BEBEKLE BILE HAMILE KALAMADIM

YUMURTA REZERVI AMH TESTI YAPTIRIN....

SEBEPSIZ INTERFELITE DIYORLAR AMA OYLE BIRSEY YOK.

HER HASTALIGIN SEBEBI BELLIDIR.

Duanin kaderi değiştirdiğine inancim tam. Bende bu ay okuyacağım. Nasil uyguladin.
hergun bikere。 okuyamadigim regl zamani esim devam etti tilavet secdelerinide yaptim 41 gun dvm ettim sanirim 47 yada 48。 gun hamile oldugumu ogrendim。 meryem suresi bitiminde。furkan suresindeki ayeti okudum。
ev tasidim onun icin bebek dusunup stres yapamadim yogunluktan kafam dagildi。 dualarida okuyunca verdi rabbim sukur。 isteyen herkese en。kisa zamanda versin ins

Rabbim tez zamanda kucağını çifter çifter doldurur inşAllah canım. Kaç yaşındasın ki erken menepoz denildi

Rabbim tez zamanda kucağını çifter çifter doldurur inşAllah canım. Bende ramazan bayramından sonra yaptırmayı düşünüyorum

Rabbim tez zamanda kucağını çifter çifter doldurur inşAllah canım. Kaç yaşındasın ki erken menepoz denildi
Şimdi gördüm canım yaşını çok erken yaşın inşAllah rabbim bu mübarek ayların hürmetine tez zamanda evlat verir sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…