Hamile kalamıyorum neden 😔

Teşekkür ederim verdiğiniz cevaplar rahatlatıyor oluruna bırakmak gerekiyor aslında çok stres yapıyorum vede o esnada da sonrasında da ♥️hayırlısı diyelim ☺️

Ama diğer arkadaşın dediği gibi böyle baskıcı bir karakterse çocukta olmuyorsa vardır Rabbimin bir bildiği kocandan tam anlamıyla razıysan çocuğu nasip etsin Rabbim

Ama diğer arkadaşın dediği gibi böyle baskıcı bir karakterse çocukta olmuyorsa vardır Rabbimin bir bildiği kocandan tam anlamıyla razıysan çocuğu nasip etsin Rabbim
Allah razı olsun hepiniz den bir annem var asla konuşmaz benimle ablamla hep ilgilenir ablamda evli oda asla abla gibi olmadı bana iyki siz varsınız ♥️

Haklısınız baskın karakter de çok etkileniyorum işte anlamıyor

Daha yaşınız çok genç. Böyle bir adamdan çocuk yapıp hayatınızı mahvetmeyin.
Ben 20 yaşında evlendim ve sebepsiz 10 sene çocuğum olmadı. Eşim bir gün bile kalbimi kırıp baskı kurmadı. Olmazsa benim bebeğim sen olursun dedi.
Şimdi tüp bebekle hamileyim.
Gerçekten seven erkek böyle baskı kurup seni incitmez.
Lütfen güzelce mantıklı düşünüp ona göre hareket edin.

Daha yaşınız çok genç. Böyle bir adamdan çocuk yapıp hayatınızı mahvetmeyin.
Ben 20 yaşında evlendim ve sebepsiz 10 sene çocuğum olmadı. Eşim bir gün bile kalbimi kırıp baskı kurmadı. Olmazsa benim bebeğim sen olursun dedi.
Şimdi tüp bebekle hamileyim.
Gerçekten seven erkek böyle baskı kurup seni incitmez.
Lütfen güzelce mantıklı düşünüp ona göre hareket edin.
Haklısınız belkide hayırlısı budur bilemeyiz

Bir de bende de kist vardı. Ben doktora gittiğimde bana dedi ki koştur koştur geldiğine göre çocuk istiyorsun sen. Aslında aklımda yoktu çocuk fikri. Sonra eve geldiğimde eşime dedim ki doktor böyle söyledi. Eşimde bir kız çocuğumuz olsa güzel olurdu dedi bana. Bende eşim çocuk istiyor sandım😅 hatta burayı daha çok takip etmeye başladım çocuk düşünüyoruz falan diye. Ben ovulasyon testleri falan aldım. İlginç bir süreçti benim için. Eşim o aralar sürekli bana çocuğumuz olmazsa asla üzülmeyecek iyi içip keyfimize bakacağız doktor doktor gezmek yok falan diye konuşuyor.

Bir de bende de kist vardı. Ben doktora gittiğimde bana dedi ki koştur koştur geldiğine göre çocuk istiyorsun sen. Aslında aklımda yoktu çocuk fikri. Sonra eve geldiğimde eşime dedim ki doktor böyle söyledi. Eşimde bir kız çocuğumuz olsa güzel olurdu dedi bana. Bende eşim çocuk istiyor sandım😅 hatta burayı daha çok takip etmeye başladım çocuk düşünüyoruz falan diye. Ben ovulasyon testleri falan aldım. İlginç bir süreçti benim için. Eşim o aralar sürekli bana çocuğumuz olmazsa asla üzülmeyecek iyi içip keyfimize bakacağız doktor doktor gezmek yok falan diye konuşuyor.
Yaa güldüm buna oldu mu peki bebiş ☺️☺️olmadıysa hala inşallah size de nasip olur

Yaa güldüm buna oldu mu peki bebiş ☺️☺️olmadıysa hala inşallah size de nasip olur
Evet işte doğum kontrol ilacını almayı bırakınca diğer ay hamile kaldım hatta diğer aya bile kalmadım ben ilacı yaklaşık 15 gün falan kullanmadım hamile kaldım. Hatta hamile kaldığımı bilmeden ben hala buralarda topik topik gezdim 😅 inşallah doru zamanda hayrlı evlat haberi alırsınız. Yaşınız kaç bilmiyorum ben 33 yaşımda anne oldum. Çetrefilli bir süreç. Bugün işten geldim babası dışarı çıkarmış uyutmuş eve getirmiş belki uzun zamandır ilk defa bu kadar sosyal medya ile haşır neşir oldum. Tüm hayatınızın merkezi oluyor. Umarım sağlıklı hayrlı evlatlarınız olur

Evet işte doğum kontrol ilacını almayı bırakınca diğer ay hamile kaldım hatta diğer aya bile kalmadım ben ilacı yaklaşık 15 gün falan kullanmadım hamile kaldım. Hatta hamile kaldığımı bilmeden ben hala buralarda topik topik gezdim 😅 inşallah doru zamanda hayrlı evlat haberi alırsınız. Yaşınız kaç bilmiyorum ben 33 yaşımda anne oldum. Çetrefilli bir süreç. Bugün işten geldim babası dışarı çıkarmış unutmuş eve getirmiş belki uzun zamandır ilk defa bu kadar sosyal medya ile haşır neşir oldum. Tüm hayatınızın merkezi oluyor. Umarım sağlıklı hayrlı evlatlarınız olur
Teşekkür ederim cevabınız için bende içince hiç olmaz sanıyor dum ilk defa kullanıyorum oda kist ağrıları için ☺️rahatladım Allah razı olsun mutlu yuvanız olsun inşallah daima ♥️

Teşekkür ederim cevabınız için bende içince hiç olmaz sanıyor dum ilk defa kullanıyorum oda kist ağrıları için ☺️rahatladım Allah razı olsun mutlu yuvanız olsun inşallah daima ♥️
Düzenli ve hergün aynı saatte atlamadan al haplarını. Ve bebeğinin olmasına odaklan olmamasına değil. Güzel düşün. Hamile kaldığını ve anne olduğunu hayal et. Hatta ilişki sırasında bile hamile kalacağını hayal et. Olur

Erkekler strese sokuyor işte neden olmuyır diyor sürekli üzülüyorum
Sürekli tepemde bu soruları sorarsan olmaz tabi nasip bu işler Allah'ın işine de mi karışayim diye bi terslemek Lazm. Gerçi sizin eşiniz şimdi bile destek değil size hamilelikte doğumda düşünemiyorum. Allah yardımcınız olsun. Çok diyeceğim şey var eşinize de neyse bende kalsın saygısız adam

Düzenli ve hergün aynı saatte atlamadan al haplarını. Ve bebeğinin olmasına odaklan olmamasına değil. Güzel düşün. Hamile kaldığını ve anne olduğunu hayal et. Hatta ilişki sırasında bile hamile kalacağını hayal et. Olur
Teşekkür ederim deneyeceğim ☺️☺️aynj saatte içmiyor dum hapları içeyim artık

Sürekli tepemde bu soruları sorarsan olmaz tabi nasip bu işler Allah'ın işine de mi karışayim diye bi terslemek Lazm. Gerçi sizin eşiniz şimdi bile destek değil size hamilelikte doğumda düşünemiyorum. Allah yardımcınız olsun. Çok diyeceğim şey var eşinize de neyse bende kalsın saygısız adam
😅😅

X