Hamile kalamayan ben:(

berirem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2010
1.931
740
selam bacılar benım 15 yıldır bebegım olmuyor bana yasin okuyacak arkadaş varmı....

selam bacılar benım 15 yıldır bebegım olmuyor bana yasin okuyacak arkadaş varmı....
Yahu yasinle mi olacak bebeğin ? Doktora git, tedavisi varsa ol. Yoksa elbet Allah'tan ümit kesilmez, dua et. Ama dua edeceksen kendin et. İbadette dua da Allah ile kişi arasındadır. Bizim sana okuyacağımız yasin ile çocuğun olmaz ne yazıkki..

canım doktora gıttım tedavıler sonuç vermedı..mümının mümine duası kabul olurmuş o yüzden müsait olan gönülden dua edecek arkadaşlardan istiyorum....

Canım okurum ben 500 kişi okuyacak değil mi ben öyle biliyorum. Müslümanın müslümana duası makbuldür, kendide edebilir ama başkasının etmesi daha güzeldir. Rabbim hepimize versin inş.

K
Kisinin başkakkişiye ettiği duadan daha güzeli yoktur.hic duymadin mi arkadasim.dinimiz birbirimize dua etmeye tavsiye eder.
Söz konusu arkadaş 15 yolda gereklidi tedaviyi yaptirmis zaten.maddi anlamda bunu hayal dahi edemezsin. Manevi boyutunu artik geçtim ben. Ne var moral bozmadan.kalbine şüphe düşürme insanların.okuyun lütfen inandigimiz dinden bihaber olmak yakismaz bize

Neden olmasın yeri göğü yaratan rabbim istedikten sonra taşın üstünde ot biter.. Allahtan ümit kesilmez hiçbir zaman önce fiziki sebepler sonra dua, en makbulüde Müslüman kardeşine edilen dua..

Canım okurum ben 500 kişi okuyacak değil mi ben öyle biliyorum. Müslümanın müslümana duası makbuldür, kendide edebilir ama başkasının etmesi daha güzeldir. Rabbim hepimize versin inş.
herkes bir tane okusun dıye nıyetlenmedım 376 tane kaldı ben okudum kalanada yardım istiyorum...

Canım dualarımız sizinle bölümüne açsaydın keşke konunu.
Ben Arapça okumayı bilmiyorum bilsem ben de okurdum Ama dua ederim senin için.
Umudunu yitirme. Allah kimseyi evlatsız bırakmasın. Hepimize nasip etsin.

kucağınız bir an önce dolsun inşalah arkadaşımın annesi daha önce başka bryle evliymş uğraşmalarına rağmen çocukları olmamş eşiyle anlaşamayıp ayrılmış ve başkası ile evlendiğinn ilk gecesi hamile kalmş mucize işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…