Hamile kalamayan ben:(

bu arada ben ezbere bılıyorum....1 yasın okumak 4 dk. alıyor...ama ben müminler okusun istedıgım için bu konuyu açtım...

Canım dualarımız sizinle bölümüne açsaydın keşke konunu.
Ben Arapça okumayı bilmiyorum bilsem ben de okurdum :KK43: Ama dua ederim senin için.
Umudunu yitirme. Allah kimseyi evlatsız bırakmasın. Hepimize nasip etsin.
canım düşünmen yeter dua et o benım için...allahım tüm dualarını kabul etsın inş...

kucağınız bir an önce dolsun inşalah arkadaşımın annesi daha önce başka bryle evliymş uğraşmalarına rağmen çocukları olmamş eşiyle anlaşamayıp ayrılmış ve başkası ile evlendiğinn ilk gecesi hamile kalmş mucize işte
rabbımın mucızesı çoktur...ben sevıdıgı kullarındanımki bana bu sınavı verdi....

K

Kisinin başkakkişiye ettiği duadan daha güzeli yoktur.hic duymadin mi arkadasim.dinimiz birbirimize dua etmeye tavsiye eder.
Söz konusu arkadaş 15 yolda gereklidi tedaviyi yaptirmis zaten.maddi anlamda bunu hayal dahi edemezsin. Manevi boyutunu artik geçtim ben. Ne vademeden bozmadan.kalbine şüphe düşürme insanların.okuyun lütfen inandigimiz dinden bihaber olmak yakismaz bize
Canim benim gayet iyi bilirim dinimi merak etme. Baskasina ettiğin duanin dua edene faydası vardır dua ettiğin kişiye değil. Buda acikca bildirilmiştir. Birşey olsun istiyorsan sen acip ellerini Allah a dua edeceksin. Baskasinin ettiği dua ancak baskasinin iyiliğini dusundugunden edene faydalidir. Turkcesini okuyup ne diyor demeden Kuran'ı arapcasindan okudugunuzdan hep bunlar.

Canim benim gayet iyi bilirim dinimi merak etme. Baskasina ettiğin duanin dua edene faydası vardır dua ettiğin kişiye değil. Buda acikca bildirilmiştir. Birşey olsun istiyorsan sen acip ellerini Allah a dua edeceksin. Baskasinin ettiği dua ancak baskasinin iyiliğini dusundugunden edene faydalidir. Turkcesini okuyup ne diyor demeden Kuran'ı arapcasindan okudugunuzdan hep bunlar.
canım arkadaşım ben kimsenın ınancına karışmam ben hafızlık okuyorum ilahiyat mezunu kuran kursu ögretıcısıyım bir ögretmenım yanı........o yüzden lütfen yorumlarımıza dikkat edelım....

Yahu yasinle mi olacak bebeğin ? Doktora git, tedavisi varsa ol. Yoksa elbet Allah'tan ümit kesilmez, dua et. Ama dua edeceksen kendin et. İbadette dua da Allah ile kişi arasındadır. Bizim sana okuyacağımız yasin ile çocuğun olmaz ne yazıkki..
Başınıza böyle bir şey gelmemiş sanırım o yüzdende anlayacağınızı sanmıyorum ki anlamamışsınız ve konu sahibine nasıl sözler sarf etmişsiniz...doktora gitmiş konu sahibi canım..bizim sana okuyacağımız yasinlemi olacak demişsin ya sen zaten kalbini çürütmüşsün okusanda faydası olur mu bilmem ki sen zaten okuma...birbirini tanımayan insanların birbirlerine canı gönülden ettikleri dualar kabul görürmüş..kuranı kerimde hz zekeriya peygamberimizin 70 inden sonra baba oluşunu hz meryem in bakireyken anne oluşunu sanırım bilmemektesiniz...ben duaların gücüme inanırım yer gök dua ile derler...ben okurum bacım konu sahibi bana mesajla adını yaz ismine dualıyayım..2014 te tüp bebek yapacaklar topiğindeyiz gelmek istersen...derde düşenin halinden derde düşen anlar...

Ben de kurani türkçe okuduğum için boyle diyorum ya zaten

canım 1 tanede ben okurum rabbım kabul eder ınş sana bana bizeeee ısteyen herkese versın inş evlat ...

selam bacılar benım 15 yıldır bebegım olmuyor bana yasin okuyacak arkadaş varmı....

Canım meraba, yine ben..benimde 3 yıldır olmuyor.benimde sınavım buymus diyorum. Çok dua ediyorum. Bu aralar kafayı çok taktım .inanılmaz stres yaptım elimde değil. Bundada vardır bi Hayır diyorum ama çok üzülüyorum.

Gecen gun melek programinda izledim.Yillarca cocuklari olmayan cift katildi.ve bayan hamile canli yayinda bebegin kalp atislarini dinlediler cok guzeldi.o doktora gitme sansiniz varsa onuda bi deneyin derim.veren allah vesile belki o doktorun tedavisi olur.

Başınıza böyle bir şey gelmemiş sanırım o yüzdende anlayacağınızı sanmıyorum ki anlamamışsınız ve konu sahibine nasıl sözler sarf etmişsiniz...doktora gitmiş konu sahibi canım..bizim sana okuyacağımız yasinlemi olacak demişsin ya sen zaten kalbini çürütmüşsün okusanda faydası olur mu bilmem ki sen zaten okuma...birbirini tanımayan insanların birbirlerine canı gönülden ettikleri dualar kabul görürmüş..kuranı kerimde hz zekeriya peygamberimizin 70 inden sonra baba oluşunu hz meryem in bakireyken anne oluşunu sanırım bilmemektesiniz...ben duaların gücüme inanırım yer gök dua ile derler...ben okurum bacım konu sahibi bana mesajla adını yaz ismine dualıyayım..2014 te tüp bebek yapacaklar topiğindeyiz gelmek istersen...derde düşenin halinden derde düşen anlar...
ismim berire canım bzi ançak anlarız birbirimizi...:KK43:çekmeyen bilmiyor...

Gecen gun melek programinda izledim.Yillarca cocuklari olmayan cift katildi.ve bayan hamile canli yayinda bebegin kalp atislarini dinlediler cok guzeldi.o doktora gitme sansiniz varsa onuda bi deneyin derim.veren allah vesile belki o doktorun tedavisi olur.
canım çok teşekkürler artık eşim tedavı istemıyor:KK43:

Canım meraba, yine ben..benimde 3 yıldır olmuyor.benimde sınavım buymus diyorum. Çok dua ediyorum. Bu aralar kafayı çok taktım .inanılmaz stres yaptım elimde değil. Bundada vardır bi Hayır diyorum ama çok üzülüyorum.
bende bazen çok takıyorum ..sonra hayırlısı demekten başka birşey gelmiyor elimde....allahım sabır versin...

X