Hamile kalamayan ben:(

canım doktora gıttım tedavıler sonuç vermedı..mümının mümine duası kabul olurmuş o yüzden müsait olan gönülden dua edecek arkadaşlardan istiyorum....

Başınıza böyle bir şey gelmemiş sanırım o yüzdende anlayacağınızı sanmıyorum ki anlamamışsınız ve konu sahibine nasıl sözler sarf etmişsiniz...doktora gitmiş konu sahibi canım..bizim sana okuyacağımız yasinlemi olacak demişsin ya sen zaten kalbini çürütmüşsün okusanda faydası olur mu bilmem ki sen zaten okuma...birbirini tanımayan insanların birbirlerine canı gönülden ettikleri dualar kabul görürmüş..kuranı kerimde hz zekeriya peygamberimizin 70 inden sonra baba oluşunu hz meryem in bakireyken anne oluşunu sanırım bilmemektesiniz...ben duaların gücüme inanırım yer gök dua ile derler...ben okurum bacım konu sahibi bana mesajla adını yaz ismine dualıyayım..2014 te tüp bebek yapacaklar topiğindeyiz gelmek istersen...derde düşenin halinden derde düşen anlar...

canım hamilelerin duası kabul olurmus pek duamı kimseye vermedim ama sana ve bebişi olmayanlara hepsine nasip olsun inşallah diyecegim. Hz. zekeriya gibi allahım sen de bana nasip et bu guzellgii diye az dua etmedim. Sen de o mucizeyi bana tattır diye az dua etmedim. şükürler olsun her zaman guzel seyler olacagını dusun beynini buna alıstır derdi doktorum cunku beyin bunu ogrenmeden hamile kalmayı reddedebilir. bu da sadece psikolojik etken ama engel olabilir bunu da aşmak icin. ben hamileligi anneligi hakediyorum olacagım guzelim gencim cok da guzel olacak diyip kendini buna inandırmalısın ki beynin senin hamile kalmanı benimsesin. bunu bana doktorum soyledi ve oldu. maşallah

15 yıl uğraşıp artık vazgeçip bırakmış,yorulmuş bi kadın tanıyorum.16.yılında suan ve 3 aylık hamile.
yaradan tam ümidi kestiği noktada bi mucize verdi ona.allahım isteyen herkese en hayırlısından nasip etsin.
dua etmekten vazgecmeyin ve bunu takıntı haline getirmeyin.allah sizede bi mucize bağışlasın.

15 yıl uğraşıp artık vazgeçip bırakmış,yorulmuş bi kadın tanıyorum.16.yılında suan ve 3 aylık hamile.
yaradan tam ümidi kestiği noktada bi mucize verdi ona.allahım isteyen herkese en hayırlısından nasip etsin.
dua etmekten vazgecmeyin ve bunu takıntı haline getirmeyin.allah sizede bi mucize bağışlasın.
amınnn bir mucize inş....

Arkadaşım 1 adet Yasin-i Şerifi Türkçesinden okudum, sana da isteyen herkese de hayırlı bi şekilde olsun diye dua ettim.

merhaba mazeretliyim
süre yoksa eğer bitince reglim okumak isterim...

Canım bende bir tane alıyorum okuyunca bildiricem sana yarın okurum inşallah.

cnm bnde 1 tane okuym hastaym suan 2-3gune okurum Allah duanimzida niyetimzide kabul etsinayni dert bnde de var dua ve sabirla...

Yahu yasinle mi olacak bebeğin ? Doktora git, tedavisi varsa ol. Yoksa elbet Allah'tan ümit kesilmez, dua et. Ama dua edeceksen kendin et. İbadette dua da Allah ile kişi arasındadır. Bizim sana okuyacağımız yasin ile çocuğun olmaz ne yazıkki..
sürekli doktorlora gidip tedaviyle uğraşmak ne zor bilsen ben 1,5 yılda bıktım konu sahibi napsın 15 yıl. insan her şeyden çare arıyo.niye böyle yorum yazıpta moral bozuyosun

X