Hamile kalamama 🥺🥺

Bende iki yıldır evliyim benimde olmadı Aşılama yaptırıyordum ama doktor yumurtaların çatlamış gerek yok aşılamaya dedi ben paranızı alırım aşılama yaparım ama vijdanim rahat etmez bu ay böyle deneyelim olmazsa bidahaki aya yaparız dedi. Adet olmaya iki gün varken test yap dedi bakalım bekliyoruz.

Bende iki yıldır evliyim benimde olmadı Aşılama yaptırıyordum ama doktor yumurtaların çatlamış gerek yok aşılamaya dedi ben paranızı alırım aşılama yaparım ama vijdanim rahat etmez bu ay böyle deneyelim olmazsa bidahaki aya yaparız dedi. Adet olmaya iki gün varken test yap dedi bakalım bekliyoruz.
Ay hadi İnşallah bu ay güzel haberler alalim bata ne kadar var canım

Ay hadi İnşallah bu ay güzel haberler alalim bata ne kadar var canım
Valla canım ben normalde 24 günde bir olurum bazen bir iki gün erken yada gec oluyor daha 4 günüm var ama bu gün çok sancım var sanki adet olucakmisim gibi test yap adet olmadan iki gün önce demişti ama bir haftalık gebelik testte cikarmi ki?

Valla canım ben normalde 24 günde bir olurum bazen bir iki gün erken yada gec oluyor daha 4 günüm var ama bu gün çok sancım var sanki adet olucakmisim gibi test yap adet olmadan iki gün önce demişti ama bir haftalık gebelik testte cikarmi ki?
Haklısın canım adet döngün kısa adet öncesi kaset testte çıkmayabilir ama kanda çıkar zaten regline az kalmış bence gecikmesini bekle kesin sonuç alırsın

Kızlar 13. gün oldu hala adet olmadım aşırı şişkinlik var karnım çok şişti ara ara kasık ağrım oluyor ve vücut ısım yüksek. İdrar testi yaptım negatif kan veremedim hala. Napmalıyım kan testi versem mi bi 😢

Kızlar 13. gün oldu hala adet olmadım aşırı şişkinlik var karnım çok şişti ara ara kasık ağrım oluyor ve vücut ısım yüksek. İdrar testi yaptım negatif kan veremedim hala. Napmalıyım kan testi versem mi bi 😢
Canım benim 13 gün gecikme az değil idrar testinde çıkması lazım diye biliyorum ama belki geç döllenme olmuş olabilir veya stresten kaynaklanan gecikme yaşıyorsun kan testi kesin cevabı verecektir

Hsg adet bitiminden 1 hafta ile 10 gün arası çekilmesi gerekiyormuş ama hiçbir şekilde randevu bulamıyorum büyük ihtimal tüplerim

Mecbur gideceğim burada devlette hsg çekilmiyor sordugmda cekilmedigini söyledi özelde anestesiz 2500 hastane ücreti 1000 toplam 3 bin felan olacak ama doktor gitmiş ne zaman geleceği belli değil bende zaten yumurtlama donemindeyim değerlendirecegim ama umudum yok hayırlısı olsun inşallah
Mutlaka anestezili çektirmenizi öneririm. Ağrı oluyor kas kasılmasından tüp tıkalı diyebiliyorlar. Anestezili ağrısız ve kasılmadan 10 dk da kalkarsınız.

X