Hamile kalamama 🥺🥺

Evet tabii ön muayeneni ol, herşeyine baktır . Tüp tıkanıklığın vs varsa ne kullanırsan kullan gebelik oluşmaz
Aynn bence zaten c life gibi bitkisel karışımlar doktor tarafından hiçbir sağlık sorunu olmadığı halde yinede gebelik olmuyorsa onlarda etkili diye düşünüyorum hiç doktora gidip muaiyne olmadan c life falan bitkisel karışımlar kullanmiycam zaten sağlıklı bulmuyorum herkesin bünyesi farklı vücut farklı cevaplar verip daha kötü sonuçlar olabilir

Ben de öyleydim hersey normaldi ama yine olmuyor sonra tüplerimin tıkalı olduğunu öğrendim hsg ile açılmadı ameliyat ile açıldı ve hamile kaldım simdj kızım 6 aylık oldu. ha bu arada ben çok sık enfeksiyon geçiren biriydim çocukluğumdan beri doktorum enfeksiyondan kapanmış demisti bana kesinlikle rahim filmini çek
Yaa gercekten mı bende küçüklüğümden beri ileri derece enfeksiyonlar geçirdim hemen hemen 1 senedir enfeksiyon yok ama mantar oluştu hsg cektirmeliyim haklısınız cevabınız için teşekkür ederim 🌸

Hsg adet bitiminden 1 hafta ile 10 gün arası çekilmesi gerekiyormuş ama hiçbir şekilde randevu bulamıyorum büyük ihtimal tüplerim

Mecbur gideceğim burada devlette hsg çekilmiyor sordugmda cekilmedigini söyledi özelde anestesiz 2500 hastane ücreti 1000 toplam 3 bin felan olacak ama doktor gitmiş ne zaman geleceği belli değil bende zaten yumurtlama donemindeyim değerlendirecegim ama umudum yok hayırlısı olsun inşallah
Adetlerin düzenli mi istanbul'daysan sana bir dr önerebilirim

Aynn bence zaten c life gibi bitkisel karışımlar doktor tarafından hiçbir sağlık sorunu olmadığı halde yinede gebelik olmuyorsa onlarda etkili diye düşünüyorum hiç doktora gidip muaiyne olmadan c life falan bitkisel karışımlar kullanmiycam zaten sağlıklı bulmuyorum herkesin bünyesi farklı vücut farklı cevaplar verip daha kötü sonuçlar olabilir
Canım sen tüm testleri yaptır esinde sperm testi yaptırsın mutlaka bende kafama göre bal tarçın çörek otu kürünü hayıt tohumu kürünü kullanmıştım herkese iyi gelen hamile kalanlar olmustu bana iyi gelmemişti hatta ben erken adet görmüştüm ve çok sancılı fazlasıyla kanamalı adet görmüştüm o kürler yüzünden o yüzden sakına sakın doktora gitmeden hiçbir şey kullanma

Canım sen tüm testleri yaptır esinde sperm testi yaptırsın mutlaka bende kafama göre bal tarçın çörek otu kürünü hayıt tohumu kürünü kullanmıştım herkese iyi gelen hamile kalanlar olmustu bana iyi gelmemişti hatta ben erken adet görmüştüm ve çok sancılı fazlasıyla kanamalı adet görmüştüm o kürler yüzünden o yüzden sakına sakın doktora gitmeden hiçbir şey kullanma
evet herkesin bünyesi farklı herkeste aynı sonucu verecek diye birşey yok haklısınız cevabınız için teşekkür ederim

Maşallah ya Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah Allah razı olsun lütfen duanı esirgeme evet tedaviye başlamaya karar verdim 3 yıl oldu artık kısa bir süre değil benim için zorlu bir süreç olacak tedavi ama sonunun güzel olacağına inanıyorum inşallah güzel sonuçlar alırım lütfen kendine ve bebise iyi bak ( zaten bakarsın annesisin sonuçta 😂 ay bende ya ) 🌸🙏💜
Yaaa canım benim
Yaz bize de ne durumdasım

Düzenli canım en fazla iki gün gecikir farklı bir ildeyim
Cnm bende hep senin gibi kesin bende sıkıntı var tüplerim kapalı heralde diyodum bende enfeksiyon çok oluyo fakat doğal yoldan gebelik yaşadım sağlıksız sonuçlandı ama tüplerim kapalı değilmiş onu anlamış oldum sana tavsiyem nolur nolmaz eşin sperm testi versin bazne yaşı genç olan erkeklerde de sorun oluyo spermde sıkıntı yoksa ondan sonra hsg çektir bence

Evet , yine aksini söylemiyorum ki. C life ile gebe kaldım
Darısı bize inşallah bende 2 aydır kullanıyorum clife ‘i . Pko var bende adetlerim düzensiz oluyor ilk ay iyi geldi bu ayda henüz olmadım adet gecikti geçen aya göre test yaptım negatif. Kan testinede cesaretim yok açıkcası nasılsa hamile değilimdir diye yapmıyorum. Ay başında adet olurum dedim ama olmadım 3 hafta önce falan 2 3 gün pembe kahverengi akıntım oldu. Testte negatif olunca kan vermedim 🥺

Darısı bize inşallah bende 2 aydır kullanıyorum clife ‘i . Pko var bende adetlerim düzensiz oluyor ilk ay iyi geldi bu ayda henüz olmadım adet gecikti geçen aya göre test yaptım negatif. Kan testinede cesaretim yok açıkcası nasılsa hamile değilimdir diye yapmıyorum. Ay başında adet olurum dedim ama olmadım 3 hafta önce falan 2 3 gün pembe kahverengi akıntım oldu. Testte negatif olunca kan vermedim 🥺
Kaç gün bir gecikme oldu geçen aya göre, geç yumurtlamış olamaz mısınız. Ben de olsam kan vermem varsada çok düşüktür değer çok stres yapıyor insan küçük değer görünce. Birkaç gün daha bekleyin bakalım neler oluyor , kahverengi akıntı yumurtlama belirtisi olabilir ben bu yaşıma kadar hiç bilmrm c life kullandım yumurtlama döneminde pespembe bi kanama gördüm 2 kere , ve hamileyim elhamdülillah

Kaç gün bir gecikme oldu geçen aya göre, geç yumurtlamış olamaz mısınız. Ben de olsam kan vermem varsada çok düşüktür değer çok stres yapıyor insan küçük değer görünce. Birkaç gün daha bekleyin bakalım neler oluyor , kahverengi akıntı yumurtlama belirtisi olabilir ben bu yaşıma kadar hiç bilmrm c life kullandım yumurtlama döneminde pespembe bi kanama gördüm 2 kere , ve hamileyim elhamdülillah
Allah sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Geçen ay başında 1i gibi adet olmuştum bu ay olmadım henüz. Pko olduğu için yumurtlama dönemimi de takip edemiyorum. Ateş basması ayakaltı yanması ve kasık kramp ve arada ağrılarından başka bir belirtide yok kan tahlili yapıp yine hüsran yaşamakta istemiyorum açıkçası

Allah sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Geçen ay başında 1i gibi adet olmuştum bu ay olmadım henüz. Pko olduğu için yumurtlama dönemimi de takip edemiyorum. Ateş basması ayakaltı yanması ve kasık kramp ve arada ağrılarından başka bir belirtide yok kan tahlili yapıp yine hüsran yaşamakta istemiyorum açıkçası
Bencedr bekleyin, benim de daha önceden bir kimyasalım var inanın bugün kese gördüm ama hala içimde korku geçmedi, annelik anne olmadan başlıyormuş gerçekten ❤️

Merhaba hanımlar 3 yıllık evliyim ve hiç korunmadik eşimin işinden dolayı detaylı bir şekilde hastaneye gidip muaiyne olamadık ama yumurtalarım sağlıklı kist vs yok yaşım iyi 20 li yaslardayim eşimde öyle benimle aynı durumu yaşayıp hamile olan oldu mu acaba hangi aşamalardan geçtiniz doğal yöntemler denediniz mi veya hekime gidip AA işte tüpüm tikaliymis ama açıldı hamile kaldım diyebilir misiniz cevremdekiler bebegiminin olmamasını bı jusur olarak görüyor hor goruyorlar çok üzülüyorum 🥺
Çevrenize bakmayın.Allah nasip ederse olur.

Cnm bende hep senin gibi kesin bende sıkıntı var tüplerim kapalı heralde diyodum bende enfeksiyon çok oluyo fakat doğal yoldan gebelik yaşadım sağlıksız sonuçlandı ama tüplerim kapalı değilmiş onu anlamış oldum sana tavsiyem nolur nolmaz eşin sperm testi versin bazne yaşı genç olan erkeklerde de sorun oluyo spermde sıkıntı yoksa ondan sonra hsg çektir bence
Şuan sprem testi yapilmiyor hastanede o yüzden önce hsg sorun yoksa sonra sprem testi vermek istiyoruz 💜🌸

X