Hamile kalabilmenizi ne sağladı sizce

kalimerom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2008
117
0
Arkadaşlar bir senedir uğraşıyorum ama hamile kalamadım.Burda bu başlığı açtım ki hamile kalmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.Ben yumurta takibi yaptırdım eşim sperm testi taptırdı rahim filmi çektirdim her şey iyi ama olmuyor işte.Rahim filmi yeni çektirdim tüm umutlarımı buna bağladım şimdi.Yardımcı olursanız sevinirim.

arkadaşım birazcık kısmet işi.benden bahsedeyim mesela.eşimin yemesi içmesi çok çkok yerinde.yani hamilelik için yaptığı özel bişi değil ama boğazına kaliteli düşkün.valla benim hamile kaldığım zaman ve pozisyon o kadar düşük ihtimal içeriyorduki ama hamileyim.sigara içme durumu varsa hemen bırakın.biz son zamanlarda acayip balık yedik.haftada 4 gün balık yenirmi ya.bollll yeşillik.eşimde jumbo karides çok yemişti.bence deneyin derim.

Kısmet tabikede benimde biraz farklı... Annişim belime bardak vurmuştu, o ay hamile kaldım... Tabi herşeyden önce ALLAH bilir .... Ama bebişlerimiz ne zaman gelmek istiyorsa tam o zaman geliyorlar.... Komşumuz yıllarca tedavi gördü 3 adet tüp bebek geçirdi yine olmadı... Emekli oldular karı-koca... Menopaza girdim heralde dedi... Tedaviye başlamak için dr ye gitmişlerdi.... Sonuç: 2 Aylık hamiş....:CüvCüv: Yüce rabbim bilir.....

X