Hamile değilimdir umarım...

asdafasdasdeqwdas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2010
37
0
Öncelikle merhaba ben geçen ay adetime bir hafta kala arkadan ilişkiye girdim ve prezervatif yırtılması sonucu Norlevno isimli ertesi gün hapından aldım adetim 15 ağustosta oldu 4 gün sürdü, bitti..

Ondan sonra herhangi bir akıntı leke vs olmadı hiç Adetim bittikten 1 hafta sonra belim ağrımaya başladı, miğdem bulandı ve kasıklarım ağrıdı 1-2 gün.. Sonra geçti 5-6 gün sonra yani dün tekrar kasıklarım ağrıdı acaba herhangi bir gebelik olabilir mi diye şüpheleniyorum ama adet oldum yani, olamaz demi ? Yumurtlama döneminde olduğum için mi böyle bazıları böyle diyor ?

şakamı yapıyorsun kaç yaşındasın? bence önce kadınların nasıl hamile kaldıklarını öğren sonra saçma sapan sorular sorma..pes yaa

yani varya çüüüşşşşşş anacım senın rahmin totondaysa kesın hamılesındır ay yazık valla ya sen kendını resmen kullandırtıosun cahıl dıcem ama maaşallah değilsin baksana nelerden haberın var ama nasıl hamıle kalındığından yok ne dıyım yazık namus kavramı gelışmıor artık gençlerde

Bari şu mübarek ayda saçmasapan konular açmayın yahu.
Ve siz bir bayansınız öyle mi ?
Tabi tabii...
Bizde aptalız zaten.
mirmirmirmir

pis şey pazar pazar midemi bulandırdı:kızgın: o tür ilişkiyle bebek çıkmaz. bişey çıkar ama neyse onuda ben sölemiyim:eek:klava:

Arkadaşlar saçma sapan konuşmayın bende bir bayanım ne erkeği !
ee madem arkadan ilişkiyle gebelik söz konusu değil kasıklarım neden ağrıyor öyleyse son 1 haftadır yani adet olmama rağmen bunu merak ediyorum ben

sen boşver onları
hem arkadan ilişki hem kasık ağrısı sen kesin hamilesinkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
hatta o gördüğün de adet falan değildir yerleşme kanamasıdır
bebek arkaya yerleştiği için kasığın ağrıyodur telaş yapma
lülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülü

sen boşver onları
hem arkadan ilişki hem kasık ağrısı sen kesin hamilesinkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
hatta o gördüğün de adet falan değildir yerleşme kanamasıdır
bebek arkaya yerleştiği için kasığın ağrıyodur telaş yapma
lülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülü

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

X