Hamile bir kadına bu yapılır mı?

birçok bayan mı?

aşık olduğu bayanmı ?

eşininde bidediği birini tutmuyo , öyle bi sevgilisi varsa onu da başkalarıyla aldatıyo demekki....

eskı yanı nısan ayında yasadıgım olayı yenı olarak sızlerle paylastım onceden bu sıteyı bılmıyordum paylasamadım tabıkı

biricik kusura bakma ama bukadar derdin sıkıntın varken geçmiş gitmiş bi mevzuyu açman biraz gerip değilmi bilmiyorumkismile

eskı yanı nısan ayında yasadıgım olayı yenı olarak sızlerle paylastım onceden bu sıteyı bılmıyordum paylasamadım tabıkı

anladım...o zaman bebeğin senle olduğuna göre bunu hala dert ediyor olman saçma.... Allah kolaylık versin sana....

birçok bayan mı?

aşık olduğu bayanmı ?

eşininde bidediği birini tutmuyo , öyle bi sevgilisi varsa onu da başkalarıyla aldatıyo demekki....

hayatın da gozle gorulen bır kadın var yanı benım gordugum konustugum bır kadın var ama telıne fılan bakarsan bıkactanede var evt onuda dıgerlerıyle aldatıyor.ıste en zoruda bu ya aldattıgı halde evlenmek ıstıyor yuvasını bırakıp hemdee cok acıı yaa cokk

Sizin hamilelik galiba simdide geri gitti? Yani baska bir baslikta hamilemiyim diye birseyler yazmisiniz daha bugun.
Bos isleri birakin allah akil dagitirken nerdeydiniz valla aksam aksam iyi güldum sayenizde.

Sizin hamilelik galiba simdide geri gitti? Yani baska bir baslikta hamilemiyim diye birseyler yazmisiniz daha bugun.
Bos isleri birakin allah akil dagitirken nerdeydiniz valla aksam aksam iyi güldum sayenizde.

actıgım konuları bastan okuyun ondan sonra yorum yapın cahıl ınsan oldugunuzu burda barı bellı etmeyın..

actıgım konuları bastan okuyun ondan sonra yorum yapın cahıl ınsan oldugunuzu burda barı bellı etmeyın..

Iki konu basligini acinca kusura bakmayin ama yazdiklarinizin hic birinin sonrasini okumak ne icimden geliyor nede ciddiye aliyorum. Madem birseyler paylasiyorsunuz yazilanlarada katlanin. Niye bu kadar sinirleniyorsunuz anlamadim gelmis gecmis olaylarinizla milleti isgal etmeyin ortaligi karistirmaya calismayin. Aklinizla yasayin

durumunuza çok üzüldüm Allah size sabır onlarada musibet versinde rahat olamasınlar inşallah ..bende şuan 12haftalık hamileyim ve zaten insan hamilelikte hormonlar yüzünden bi tuhaf oluyor birde bu sıkıntıyla uğraş..rezillik bu yaptıgı ama sen üzülmemeye çalış bebeğini düşün ,karşındaki sapıtmış belli..

Hay Yarabbim ya orda başka bi mevzu burda başka ne diyim ki.Allah akıl fikir versin(hepimize)

YA KIZLAR LAFLARLA HAKARET NEDİR YA...BÖLE YARGILAMAK..Bİ GÜZELCE KAFANIZDAKİLERİ SORUN CEVABI GELİR ELBET..AMA YOK DİREK DAR AĞACI...SEBEB YOK..NE NEDİR DEMEK YOK...biricik arkadaşım...yanındayım senin ben...herkes kafasında takılan soruları buraya yazıyo...sende öle yaptın..sonrada yaşadığın sorunu paylaştın destek aradın...DUALARIMDASIN...

esra canım cok sagol arkadaslar anlamıyorlar ısrarla bende kaba kelımeler kurmak zorunda kalıyorum.yazdıklarınızı okumak ıcımden gelmıyor dıyor ama okuyup yorum yazıyor hayret bısey yanı...

Haklisin gereksiz insanlara yazipta zamanimi harcadigim icin suan cok kiziyorum kendime.
Iki tarafta ayri palavra atmisiniz, bilmem nisan ayindaymista neymis. Hic biryerde öyle birsey yazmamisiniz taki insanlar sizi elestirene kadar. Isimiz gucümüz yok eski yasadiklarimizi acip acip dile getirelim cok sacma ve yine sacma bir dediginiz digerini tutmuyor sizi ciddiye alan arkadaslarda bir iki defa yine dusunsun

EVET KIZLAR BEN BURDA MARUZ KALDIM Bİ KERE HAKARETLERE KRAMP GİRDİ KARNIMA....OLMASIN RİCA EDİYORUM...vereliniortakolumunekankayizsmile:enbuyukkk: BURDA HEP GÜZEL ŞEYLER PAYLAŞILSIN...DESTEK VEREN YORUMLAR..ZATEN DERDİMİZ ÇOK...:CüvCüv: KARINIMIZDA BEBİŞLER... BENİMKİ ZATEN YARAMAZ ŞİMDİDEN ÜZÜYO ANNESİNİ...-tatlicadiarzu-

ay canım benım kıyamam takma kafana gereksızlerı bosver uzme kendını:dance:

Buranin amaci ilk once elbette bizlerin birbirine destek cikmasi ama eger bazi seyler tuhafimiza gidiyorsa yorum atmakta serbestiz. Ama arkadasimiz cok kaba ve terbiyesiz madem yorum almayi kaldiramiyorsun ya konu acma yada yazdiklarina dikkat etmelisin. Elbette isine gelen inanir isine gelmeyen inanmaz bu demek degildirki her inanmayana cahil, kafasiz vs gibi seyler yazmani hakli göstermez

her neyse ınanan ınanır ınanmayana bısey yapamam ben.konu gercekten cok uzadı ben sızle muhatap olmıcam sızde benle olmazsanz sevınırım..

Canım bu arada sitede büyük harflerle yazmak yasak,sanırım bilmiyosun.Allah seni ve diğer hamile arkadaşları sağlıcakla bebeklerine kavuştursun.....opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…