Hamile bir kadına bu yapılır mı?

Canım yuva yıkanın yuvası olmaz inşallah o kadının da yuvası hiç kimseyle olmaz sinir oluyorum böyle erkeklere ve kadınlara

ins olmazz ins ıkı cocugumla benım yuvamı yıktı suan sınırden karnım tas kesıldı ya bebegım tekmelemıyor bır yerde odaklanmıs duruyor:S

Hemen bir avukata başvur ve haklarını öğren herşeyi anlat onlar seni yönlendirir

eşşek herif!!! bu dostu 13 haftada bulmadı heralde. madem sevindi 2.çocuğa demekki yeni bir sevgili ama evlenmeyi düşünüyor bi de! aşşağılık herif.davayı da açmış diyosun adam herşeyi bitirmiş kafasında seni düşünen yok maalesef Allah yardımcın olsun walla çok üzüldüm

eşin de o kadında mutlu olabileceklerini zannediyorlar ve büyük ihtimal bunun adına da aşk diyorlardır.2 tane bebeğin ve mağdur olmuş bir eşin üstüne nasıl olacaksa.ben olsam boşanmam.

bosanmayıp napcam yuzumu gormek ıstemıyorr nefret edıyor sankı cocuklarını bıle onemsemıyor ıllede o kadınla evlencem dıyor

ins olmazz ins ıkı cocugumla benım yuvamı yıktı suan sınırden karnım tas kesıldı ya bebegım tekmelemıyor bır yerde odaklanmıs duruyor:S
Canım sen hemen gti bence ailenin yanına ve kafanı dağıt bebeğine zarar üzülmemeye çalış dicem ama zor yakın birini çağır yanına ,kocan yoktur heralde yanında

samanın altından suyu yurutmus resmen yaa ben ayakta uyumusum saqll canım amın

Canım sen hemen gti bence ailenin yanına ve kafanı dağıt bebeğine zarar üzülmemeye çalış dicem ama zor yakın birini çağır yanına ,kocan yoktur heralde yanında
kocam yok yanımda defolup gıttı dostunun yanına aılemın yanına bır gıdıyım orda rahatlarım azda olsa

erkekler eşlerini en çok hamilelik döneminde aldatıyorlarmış malesef...kilo aldın,ilgili olmadın vs...peki diğer kadın doğum yapınca manken mi olacak..başkasının çocuğunu taşımıyorsun ya..bencillik ve kafasızlık..hatasını anlayıp ayaklarınıza kapanır ama böyle biriyle hayatınızı zehir etmeyin derim..mesleğiniz var,çok daha güzel bi hayat sürebilirsiniz kendinizi üzmeyin..tabi dile kolay

kendine bir birey olarak değer ver şuan sakinleşmeye çalış bebeğinide üzme şayet ailen sana herzaman kapısını açık tutuyorsa ne mutlu sana şimdi kendini yıpratma şayet eşin böyle birşey yapsa dahi o kendini düşünüyor sende kendini düşün hasta olsan sana kimseden fayda olmaz onun için üzme sakinleş ve dinlen ailende yanındaysa arkadaşlarında dediği gibi onların yanına git süründürme işine gelince bu konuda hırs inat önemli şuan yatıp dinlen uyumaya çalış sabah daha sağlıklı düşüneceksin emin ol..

canım mecbur yalnız kalcam kalıyorumda kızım ve ben varız zaten lojmanda kalıyoruz oyuzden hep komsu bı yakınım yok maleseff
O zaman bencede yat dinlen düşünmemeye çalış kızınla ilgilen bebeğin herşeyden daha önemli

her şeyden önce bebeğinin ve senin sağlığın önemli.ben de o kadar sinirlendimki bir hırsla süründür filan dedim ama sen şu an bu tarz şeyleri kaldıracak durumda değilsin.Allah yardımcın olsun.kimsenin yaptığı yanına kalmıyor emin ol.

kalmasın rabbımden dılerım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…