Hamile bir kadına bu yapılır mı?

okuduğumda cidden şok oldum... önce herhalde ilk çocukları ve babalık korkusu sendromu falan yaşıyor eşi dedim içimden ama 2. çocuğunuzu bekliyormuşsunuz.Pes! diyorum yani...
Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın inşallah. İki cihanda da iki yakasını bir araya getirmesin hem eşinin hem kadının... Kusura bakma canım ama "babasıdır hakkı var" diyormuşsun kendi kendine bence o şimdiye kadarki tüm babalık haklarını zaten çiğnemiş geçmiş.Onun için hak hukuk mu kalmış? Defolsun gitsin kimle düşüp kalkmak istiyorsa istediğini yapsın.Sen al yanına çocuklarını bak kendi hayatına.
Zaten uğruna herşeyi sildiği kadın ve onun gibi kadınlar paralar suyunu çekip hevesleri geçtiğinde tekmeyi koyuverirler dımdızlak bırakıp.O zaman da senin devrin başla! kapına süklüm püklüm geri geldiğinde avcunu uzatıp yalatırsın artık.
Ayy çok sinirlendim yaa...!!!
Allah bilir bu kadar ani ayrılık kararı verdiğine göre öbür kadını da hamile bırakmıştır !! Kadın da çıngar çıkartırım,benimle evleneceksin hemen falan dediyse tutuşmuştur seninki.
Rabbim sana güç ve sabır versin inşallah. Bebeğine de sağlık versin...
Mesleğin var,ailen arkanda muhakak çok sıkı dostların da vardır sana destek olacak... Gerisini eşin olacak o adam düşünsün...

Kızlar ya biricik iki konu açmış..adet kanamasımı yoksa düşükmü die...bide bu konu orda 5.5 hftlık hamileyim kanamam var dio burdada 31 hfttalık benmi yanlış okuyorum...bi kontrol edin..kafam karıştı

Kızlar ya biricik iki konu açmış..adet kanamasımı yoksa düşükmü die...bide bu konu orda 5.5 hftlık hamileyim kanamam var dio burdada 31 hfttalık benmi yanlış okuyorum...bi kontrol edin..kafam karıştı

canm dusuk mu adet kanımı dıye actıgım konu nısan ayında yanı yenı hamıle kaldıgım zamanlarda yasamıstım ve bunu sızlerle paylasmak ıstedım

Cnm anladım zaten benden kaynaklı bi sorunun olduğunu...şuan resmen gözlerim kapanıyo..progestan kullanıyorumda..dedim eminim bi hata yaptım..kusura bakma..cvpladığın için sağol...bu arada çok güçlü bi kadınsın emin ol..yerinde olsam napardım bilmiyorum...

cnmm olaylar yenimi başladı.yanii evde bi probleminiz varmıydı??peki o çoçuğu yaparken nie düşünmemiş.kıyamam sana gülümmm allah yardımcın olsun.eşinede akıl fikir versin

hımm canım cok g olsun ınsh cıddı bıseyın yoktur.sızın dedıgınızı yaptım bosanmak ıstemedıgımı soledım ustume yurudu benı bu halımle dovdu cok kotuyum suan

Son düzenleme:
cnmmm kurban olsun sana karnındaki çoçukla bide dayakmı yedinn.
kaç yıllık evlisin.maddi durumunuz nasıl.ailenin maddi durumu nasıl??

benimde çok yakın bi akrabam boşandı 2 çoçuğa rağmen başka kadın için

allah yardımcın olsun kardeşim işin zor senin için dua edicem allah sana sabır kocan olcak adamada akıl fikir versin ama seni dövdü ya allah onu daha kötü döver sabret kardeşim sen yinede fazla dikine gitme tamam de geç öfkesi geçincede konuş onla neden böle yapmış:Saruboceq:

arkaşadım okuyunca inan şok oldum...Allah saba Eyüp peygamberimizin sabrını versin.... bende arkadaşlara katılıyorum süründür bacım neden süründürmüyosun... sana buna yapan adamı neden başkasına yar edesin ki.... bak hemen başvur mahkemeye seni hamileyken aldattığını söyle var ya hem senin için hem çocuğun hemde karnındaki için çok pis nafaka alırısn elindekini avucundakini versin bakalım o aşağılık kadın bakacakmı onun yüzüne... senden 2 tane cocuk yapmayı biliyo ya o çocuklara da eşşek gibi bakacak yok öyle yağma.... kusura bakma bacım çok sinirlendim... hiç ezdirme kendni o ezilsin sürünsün inşallah....hem ne güzel mesleğin var çok da güzel büyütürsün çocuklarını ama sakın ha boşanıyım de bitsin zihniyetinde olma boşanmıyorum de hatta birkaç sene beklet sonra da yüklü bir nafakayla boşan... o aşıksa o kadın bekler ki hiç sanmıyorum evli erkeğe askıntı olan kadından bir halt olmaz....o zaman kocan olcak adam da ortada kalır anlar senin değerini.....

hımm canım cok g olsun ınsh cıddı bıseyın yoktur.sızın dedıgınızı yaptım bosanmak ıstemedıgımı soledım ustume yurudu benı bu halımle dovdu cok kotuyum suan

bir de şiddet var haaa ben senin yerinde olsam karakolda soluğu almıştım şimdi... yarın da mahkemeyi açmıştım walla....

4 ay önce ben eşime böbregimi verdim şuan tek böbrekliyim ameliyattan 3 ay sonra kardeşi yüzünden bana tokat attı ama ayda yılda bir aslında bana baglidir ama tek kusuru siniri bana çok düşkündür bi dedigimide iki etmez ama şimdi çokkk mutluyuz allaha bin şükür senin için dua ediyorum:Saruboceq:

çok üzücü bir olay..hakim bebek doğmadan boşamayabilir..aldatma olduğunu söylersen tazminat,nafaka vs alırsın..bir de askermiş,askerlikte bu tarz olayları yüz kızartıcı suç olarak sayıyor olabilirler ama emin değilim..şikayetçi olabilişrsin zaten işin içine dayakta girmiş..ayrıca 4 ayda nasıl karar vermiş evlenmeye..bence bırak evlensin onu hamile bırakıp ondan da boşanır..umarım bu arada işinden de olur da hayatı boyunca bir daha yüzü gülmez..

bu nasıl bi sorumsuzluk ahh erkekler tabi hamilesin onunla ilgilenemedin bu yüzden bu yolu seçti kolaymı yaa bence süründür onu mahvet

:) cnm kızacan ama diğer konunun 09.2010 yazıyo sanki yeni açnışsın gibi o yanılttı beni....bide bu kanama neydi acana ilk zamanlardaki merak ettim....

Ya ağlıcam sinirimden..nasıl bi hamile kadına el kaldırır..bölelerinin sonu ne olur..ama rabbim kimsenin hakkını kimsede bırakmaz...yazıklar olsun bu erkeklerin...rabbim kimsenin hakkını kimsede bırakmaz...zalimlerden değil mazlumlardan yana...

sok oldum yaa vallaa çok üzüldüm rabbim sabır versin o kadına yazık yaa karnında bebegi elinde cocugu var böle bi insan olabilirmi o adamı meydanda gerdirip idam etmek lazım

lanet olsun o kocaya asmak lazım o adamı idam etmek lazım ki ibret olsun herkese

canım senin 29.09.2010 sa actığın bir konu daha gözüküyor orda 5.5 haftalık hamileyim demişsin burda 31 hafta diyosun ben anlamadım bu işi....bilmiyorumkismile

canım senin 29.09.2010 sa actığın bir konu daha gözüküyor orda 5.5 haftalık hamileyim demişsin burda 31 hafta diyosun ben anlamadım bu işi....bilmiyorumkismile

eskı yanı nısan ayında yasadıgım olayı yenı olarak sızlerle paylastım onceden bu sıteyı bılmıyordum paylasamadım tabıkı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…