Hamile bir kadına bu yapılır mı?

evt ole yapmak ıstıyorum ama ınanın elımde degıl okadar cok mutluyduk kı bı anda bole demesı cok koydu bana

Daha fazla düşünüp kendini üzme kötü yanlarını düşün kocanın ve soğutmaya çalış kendini şimdi geleceğini düşün çocuklarını düşün mesleğin var ona şükret ailende senin yanında ,sana yardımcı olurlar ,herşeyin üstesinden gelirsin çocukların sayesinde

erkek anneleri Allah rızası için çocuklarınızı bencil sorumsuz bireyler olarak yetiştirmeyin.erkeklerin yaptıkları iyice çığrından çıktı.

bak bebeğine zarar veriyorsun o herşeyden önemli şuan onun için sakinleş o gitti diye dahada kendini yıpratma yat dinlen uyuki bebeğinde rahatlasın bende hamileykem eşim benle çok kavga etti insan ozamanda yapılanları asla unutamıyor ama sonra zararı bebeğin görür çok şükür benim görmedi ama erken doğum yapabilirsin onun için rahatla derin nefes al balkona cama çık temiz hava al şuan kendinide bebeğinide düşün 1 insan için hayatı kötü düşünme...altı üstü bir insan

Katılıyorum arkadaşa onun dediğini yap

erkek anneleri Allah rızası için çocuklarınızı bencil sorumsuz bireyler olarak yetiştirmeyin.erkeklerin yaptıkları iyice çığrından çıktı.

evet cok haklısın bende suan bır erkek evlad beklıyorum ıns ben en ıyı sekılde en ıyı sartlarda yetıstırcem

burda şuanda hiçbirimizin elinden sana teselli vermekten başka yapacağımız bişey olamıyor malesef keşke olabilse ateş düştüğü yeri yakar senin acını sen bilirsin biz o ateşi yakmasını çok hissedemeyiz sen hissedersin birazdan hepimiz belki bu sayfada olmayacağız bile onun için senin yapman gereken sabaha daha sağlıklı düşüneceğin için kendini yıpratma ben çok gece ağlamaktan gözyaşım kalmazdı ama şimdi düşünüyorum niye yapmışım diyorum ve şuan o hataları yapmıyorum baktım çok sinirliyim üzgünüm uyumaya veriyorum ve sabaha kalktığımda daha mantıklı düşünüp karar veriyorum..ozamanlardada ağlardım sonra belirli saatten sonra uyurdum artık 5 6 da sonra uyuyup uyandığımda olay okadar enteresan gelirdiki keşke şöyle yapsaymışım derdim ...

hemen bir avukata başvur, tedbir nafakası diye bir şey var. daha boşanmadan maaşı sen ve bebekler için kesilsin bakalım o ve dostu ne hissedecek. yuva yıkanın yuvası olur mu hiç? büyülü müdür nedir, insan iki ayda tanıdığı kadının peşine düşüp çoluk çocuğundan vazgeçer mi? allah yardımcın olsun arkadaşım, sadece yavrularına odaklanmaya çalış. ayetel kürsi oku bol bol. vardır bunda da bir hayır allahın hikmetinden sual olmaz.bir hayır vardır da biz göremiyoruzdur. mahkemede boşanmak istemediğini söyle. yasalar senin yanında, tüm kanunlarda öncelik aile bütünlüğünü korumaktan yana.. boşamak öyle kolay değil yasa gereği hamile kadını işten çıkartmanın bile ne çok cezası var. sakın yılma.

Son düzenleme:

evet ama olsun sızınle konusmak bana cok ıyı geldı bırılerıne ıcımı dokmem lazımdı cok ıyı oldu gercekten tesekkur ederım benı dınledıgınız ıcın.yok aglamıyorum yeterınce agladım ama aklıma geldıgınde ıstahım kacıyor uykum kacıyor zaten ben son 1haftadır uyku problemı cekıyordum bebekten dolayı bırde bu olay oldu ıyıce uykum kactı suan gayet sakınım yapacak bısey yok aslında zamana ıhtıyacımız var

evet bende oyle yapcam bosanmak ıstemedıgımı soylıcem hakkımı sonuna arayacam sonucta ıkımızın cocukları ııste artık buyumu yapıldı neolduysa bu kadar kısa zamanda bızden vazgectı hadı ben den gectıı ee ınsan canından cocuklarından gecermı utanmasa cocukarı ınkar etcek okadar pıs bır adam olmus

tamam bak negüzel düşünüyorsun sağlıklı kara veriyorsun bitki çayı iç gece yatarken lavanta koy baş ucuna uyumaya yardımcı olur kendini yeşille iç içe bir bahçede hissetmeye çalış bol bol dua et zamana bırak zaman herşeye çağre demişler sanada muhakkak bir çare olucaktır allah yardımcın olsun arkadaşım...ve sedase arkadaşımın dediği gibi avukata başvur muhakkak adalet senden yana olucaktır..

sızın gıbı ınsanlarla tanıstıgım ıcın cok mutluyum cok ıyısınız benım derdımle kendı derdınız gıbı ılgılendınızsenağlama cok duygulandırdınız benı evet zmaan herseyın ılacıı bırazdan abdest alıp yasın suresını okuyacagım mevlam kabul etsın sabır deyıp beklıcem kaderımı yasamak zorundayım nasıp kısmett

canım benim, senin derdin hepimizin başına gelebilecek bir şey. malesef bazı kadınlar bayılıyor başka kadınların eşini elde etmeye.bunu gurur meselesi yapan birini tanımıştım bir vakitler.erkekler de iki fingirdeyene takılıyor. sen üç yıldır hamilelikle bebekle uğraşırken beylerin doyurulması gereken cinsel zaaflarından yaralanıyorlar. yani inan her şey bizim için. ben bu durumun eşin için de boşluktan kaynaklandığını düşünüyorum.öyle ya da böyle, söylemek için doğumu bile bekleyememiş madem azıcık da o üzülsün. sakın yılma.bütün analar güçlüdür bence. allaha emanet et kendini,bebeğini. o her şeyin hayırlısını verir. belki üç gün belki 5 ay belki 10 yıl sonra bu günleri anımsayınca "iyi ki olmuş" demeyeceğin ne malum. içimi, en daraldığım anlarda en ferahlaten ayeti paylaşayım: "biz kimseye taşıyabileceğinden fazlasını yüklemeyiz." rabbime güven. kendine ve analık içgüdülerine güven. elindekinin ve karnındakinin kıymetini bil,onlar için diren. sevgilerimle.

Bunu mahkemede dile getirmelisiniz bakalım hakim boşayacakmı:mymeka: .Ve çocuğunuzu sahiplenin lütfen yoksa napar bebiş .Kuvvetli olmak lazım

Son düzenleme:
Cnm arkadaşım...arkadaşın dediği gibi süründür sakın pes etme..boşanma kocamı seviyorum de hatta mahkemede...bebeği öne sür...acana hamişlikte ilişkiden dolayı eksiklik hissettide kendini başkasının yanında buldu...ne yazkki erkekler bizim gibi değiller cinse hayata önem viriyolar..ama sakın bak üzme kendimi ben 11. Hftdayım dün sinirlendim die lekem geldi...rahimde kan var yatıyorum..bak ufacık bi sinirle bu oluyosa...sabret az kalmış doğuma..o sertlikte iyi değil karındaki..rahat ol...rabbim kimseyi dara sokmaz..dua et...ama eminim unutma bu sözümü..doğum yap..biraz ayrı kalın kocan sana koşucak..böle düzenli bi aile..bulamıcak başkasında...güçlü ol..bebişini düşün...

Başlığı gördüğümde iş yerinde patronun üstüne geldiğini falan düşünmüştüm.Konuyu okuyunca şok oldum.Eminim bunu okuyan her evli ve eşinin sadakatinden emin olan kadın bi durup acaba mı demiştir yani kendi eşi için.İnanamıyorum yaa madem öyle hamile bırakırken aklı nerdeymiş.Beni istemeyeni ben hiç istemem de ve hayatına devam et.Bebeği doğup da kucağına alamayınca aklı başına gelir belki.Aç yüklü bi tazminat davası elinde nesi var nesi yok donuna kadar al.O zaman kadın onunla evlenirmiymiş ne kadar aşıkmış görsün.Yuva yıkanın yuvası olmaz.Yani kadınlar şunu düşünemiyo mu anlayamıyorum,bu adam benimle karısını aldattı benim için karısını boşuyo benimle evlenecek.Yarın öbür gün beni de başka bi kadın için terk eder mi?Yani hiç mi kafaları çalışmıyo.Allah ıslah etsin ne diyim.
Sen bebeğin için sakin olmak durumundasın.Yaşayan bilir acısını tabi bizim için buraya yazmak kolay.Herşeye rağmen ailen de destek oluyosa sana böyle bi adamdan kurtulduğun için sevinmelisin.Sağlıktan önemlisi yok.Sen sağlıklı olucan ki çocukların da sağlıklı olsun huzurlu büyüsün.Değmeyecek bi adam için kendini yıpratma.Allah güç kuvvet versin.

arkadaslar cok guzel dıyorsunuz ama parasında degılım esımı cok seven bırısıyımm bosanmak ıstemıyorum zaten ama kaldıramıyorum bu yuku:S

bence sana bu skeılde konusan adamı surundurmeye bıle degmez
allha havale et o surundurur zaten gerektıgı gıbı
sen rabbıne sıın ve o adamlan bırlıkte olma bence su saatten sonra.........
bırlıkte olup ne yapacaksın pekı
her gun acaba bugun baska bır bayanlanmıydı dıemı dusuneceksın
veya onunla nasıl aynı yastıga bas koyacaksın
nasıl mıden kaldıracak
valla 3 cocugum deıl 33 cocugumda olsa gene affetmem
gıder tuvaet temızlerım o adamlan bırlıkte olmam
allh yardımcın olsun............

ugrasmak bende ıstemıyorum böle bır ınsanla ama cocuklarımın babası hakkı var dıyorum yaptıgı cok kotu bıseyy sabaha karsı hastalandım dra gıtcem bırazdan zaten ınsh bebegımde bır sorun yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…