hamile bayanlar lütfen bakar mısınız

iki hamile arkadasımıza da okudum allahım bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin....
tam ezan okunurken okudum denk düştü, sizin için dua ettim inş. rabbim tez zamnda verir meleklerinizi

Son düzenleme:
böylelikle bitmiştir bütün okuyan okumayan herkesten Allah razı olsun

Allah bi avazda kurtarmak nasip eder inş hepinizi sağ salim alırsınız bebeişlerinizi kucağınıza

Son düzenleme:
iki hamile arkadasımıza da okudum allahım bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin....
tam ezan okunurken okudum denk düştü, sizin için dua ettim inş. rabbim tez zamnda verir meleklerinizi
teşekkürler canım çok sağol
bnde okudum kızlar:)
inşallah en kısa zamnda bebek haberlerinizi alırız.
allah razı olsun canım

kızlar başta ema olmak üzere hepinize cok teşekkür ederim Allah hepinizden razı olsun inşallah bende hayırlısıyla en kısa zamanda sizler gibi hamile kalabilirim. Amin.

merhaba hanımlar bebek olması için kırk hamileye ayetel kürsi okutmam lazım. sizler de Allah rızası için bana bir tane okur musunuz. dışarıda kırk hamile bulmam cok güç olacagından buraya yazıyorum.

okuyan hamileler sevabına bi tanede bana okusun 18 tane açığım kaldı benimde

kusura bakma canım topiğini kullanıyorum aynısını bende açıcaktım sen açmışken buraya yazıyşm dedim

canım sen o kadar hamileyi nasıl buldun bana kimse okumuyor

3 tane okudum kızlar. Allah ksbul etsin. Bir an once HAYIRLISIYLA yüzünüzü güldürsun

kızlar başta ema olmak üzere hepinize cok teşekkür ederim Allah hepinizden razı olsun inşallah bende hayırlısıyla en kısa zamanda sizler gibi hamile kalabilirim. Amin.

Gözünüz aydın canım sonunda tamamlanmış çok şükür.Şimdi sıra bebişte inşallah

Ayrıca ben ne yaptım ki canımcım birkaç yerde duyuru yaptım o kadar o yazıyı görüp okuyanlardan Allah razı olsun.
Kimisi görmedi belki o yüzden kısa sürede tamamlanmadı.
En yakın zamanda hayırlı haberlerinizi duymayı nasip etsin Yüce Mevlam inşallah AMİN

Özel mesajla gönderdiğin isteğini yaptım.Dualarımda hepiniz varsınız. Allah en yakın zamanda gebelik nasip etsin inşallah..

Özel mesajla gönderdiğin isteğini yaptım.Dualarımda hepiniz varsınız. Allah en yakın zamanda gebelik nasip etsin inşallah..
teşekkürler canım
amin canım cok sağol yardımların için
3 tane okudum kızlar. Allah ksbul etsin. Bir an once HAYIRLISIYLA yüzünüzü güldürsun
amin canım teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…