Hamile Arkadaşlarımız Hamile Kalmak İsteyenler İçin 1 Tane Ayetel Kürsi Okurmusunuz??

Canım çok tsk ilgin için bugün iğne olmaya gittim diğer pazartesi kontrolüm ayrica afedersin aşırı derece ishal olmuşum ayakta duramıyorum bisey de yiyemiyorum 2kg vermisim:KK43: ama belki dr un verdiği vitaminden olurmuş bugün den sonra kullanmayacagim ins geçer netten okudum ishalde erken doğum belirtisiymiş :KK43: ins öyle olmaz Rabbimiz büyük ins sizlerede sağlıkla hayırlı bu şekilde hamileliginizi güzel güzel gecireceginiz bebekler nasip eyleer MEVLÂM amin

http://www.doktorumonline.net/mid/danismahatti/c/18/id/53156/hamilelikte_elevit_megadyn_ve_ishal.htm

canım sunu oku elevit ishal yapabiliyormus kötü düsünme gülüm...insallah pazartesi güzel haberlerle gelirsin.kuzum ayakta durma dinlen zaten.bol bol ayran patates hasla muz ye su iç bol bol ...cok gecmiş olsun gülüm.aminnn insallah canım insallah aklına kötü seyler getirme bak bu kızada ishal yapmıs

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN:21::21::21:

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER Hamile kalan arkadaslar haber etsinler lütfen:KK49: listemizi güncelleyelim insallah listemizdeki herkes müjdesini verir en yakın zamanda hayırlısı ile amin:21: )

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
EMİNE
RABİA
AYŞE
HANİFE
ZÜHAL
YEŞİM
GÜLSÜM
CEYDA
TUĞÇE
BAHAR
BETÜL
MELEK

VE TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLER İÇİN

MELTEM (HAMİŞ):KK49: BEBEĞİNİN SIMSIKI TUTUNMASI İÇİN:21:
ALEV (HAMİŞ):KK49: BEBEĞİNİ SAGLIKLI SIHATLİ DOGURMASI İÇİN:21:
SERCEM1 (HAMİŞ):KK49: BEBEĞİNİ SAGLIKLI SIHATLİ DOGURMASI İÇİN:21:

kızlar hamiş olanlar lütfen isimlerini msjla bildirsinlerki listemiz güncellensin ve yeni arkadaslarıda ekleyeyim hamişlerimiz zorlanmasın

Eki Görüntüle 1169133

mrb bende listeye ismimi yazdırmak istiyorum 4 aydır bebiş istiyoruz ama gelmiyor benide listeye eklerseniz sevinirim:2:

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN:21::21::21:

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER Hamile kalan arkadaslar haber etsinler lütfen:KK49: listemizi güncelleyelim insallah listemizdeki herkes müjdesini verir en yakın zamanda hayırlısı ile amin:21: )

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
EMİNE
RABİA
AYŞE
HANİFE
ZÜHAL
YEŞİM
GÜLSÜM
CEYDA
TUĞÇE
BAHAR
BETÜL
MELEK

kızlar hamiş olanlar lütfen isimlerini msjla bildirsinlerki listemiz güncellensin ve yeni arkadaslarıda ekleyeyim hamişlerimiz zorlanmasın

Eki Görüntüle 1169133

ben ayşegüle kadar olanlara birer ayetel kürsi okudum okuyablrsem diğerlerinede okumaya devam edicem :KK1:

http://www.doktorumonline.net/mid/danismahatti/c/18/id/53156/hamilelikte_elevit_megadyn_ve_ishal.htm

canım sunu oku elevit ishal yapabiliyormus kötü düsünme gülüm...insallah pazartesi güzel haberlerle gelirsin.kuzum ayakta durma dinlen zaten.bol bol ayran patates hasla muz ye su iç bol bol ...cok gecmiş olsun gülüm.aminnn insallah canım insallah aklına kötü seyler getirme bak bu kızada ishal yapmıs

Canım benim ilacımin adı magrafon dr un asistanı ishal ondandir belki kullanma dedi.hem yarın sağlık ocaginda asim var belki orada bebeğimin kalp atışlarını da güzelliklerle duyarım ins. Canım benim bak ben bu bebeğe kavuşmadan bi mübarek teyze kızım yusuf süresini 41 defa oku niyetini de Rabbimiz sen bana nasip eylersen oğlum olursa yusuf kızım olursa meryem die niyetlen dedi bende okudum maşallah yari olmadan hamile olduğumu öğrendim Rabbimiz belki de onu vesile kıldı Rabbimizden umarak bi yap istersen sende... Ve tüm hamis olmak isteyen arkadaşlarda ins sizlerde.kavuşursunuz bebelerinize ins tum hamileler ve bende güzellikler içinde dünyaya getirir sağlıklı hayırlı bi şekilde yavrumuzu büyüturuz. Sabrımızı versin ins Mevlam hayırlara vesile eylesin. Tüm gözyaşlarının yerini mutlulukla kapatsın ins Yaratan Rabbimiz:)

merhaba hanımlar

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
EMİNE
RABİA
AYŞE
HANİFE
ZÜHAL
YEŞİM
GÜLSÜM
CEYDA
TUĞÇE
BAHAR
BETÜL
MELEK
MERVE

Eki Görüntüle 1169133

canım benim ilacımin adı magrafon dr un asistanı ishal ondandir belki kullanma dedi.hem yarın sağlık ocaginda asim var belki orada bebeğimin kalp atışlarını da güzelliklerle duyarım ins. Canım benim bak ben bu bebeğe kavuşmadan bi mübarek teyze kızım yusuf süresini 41 defa oku niyetini de rabbimiz sen bana nasip eylersen oğlum olursa yusuf kızım olursa meryem die niyetlen dedi bende okudum maşallah yari olmadan hamile olduğumu öğrendim rabbimiz belki de onu vesile kıldı rabbimizden umarak bi yap istersen sende... Ve tüm hamis olmak isteyen arkadaşlarda ins sizlerde.kavuşursunuz bebelerinize ins tum hamileler ve bende güzellikler içinde dünyaya getirir sağlıklı hayırlı bi şekilde yavrumuzu büyüturuz. Sabrımızı versin ins mevlam hayırlara vesile eylesin. Tüm gözyaşlarının yerini mutlulukla kapatsın ins yaratan rabbimiz:)

canım benim bencede ilactandır aklına kötü seyler getirme.hadi insallah bebişinin kalp atıslarını dinle güzelcem saglıkla sıhatle güzel haberlelrle gel insallah.amin canım benim.insallah hamişler saglıkla sıhatle yavrularını kucaklarına alsınlar cocuk isteyenlerde hasretlerine kavussunlar insallah.gülüm allah razı olsun suan meryem suresini okuyorum o bitince yusuf süresini okuyabilirim gülüm bende duydum meryem suresini okursan cocugun kız yusuf suresini okursan erkek olurmus.rabbim saglık sıhatli hayırlısını versin.paylastıgın için cok sagol canım benim rabbim bak dualarını kabul etmis insallah saglıkla alacaksın kucagına aklına kötü seyler getirme.amin sevinçten aglayalım insallah

Allah ım en kısa zamanda bizlere annelik duygusunu tattırsın inş.
Her ibadetimde başta kendim olmak üzere hamile kalmak isteyen herkese dua ediyorum.
Allah ım kucağımızı doldursun inş. (Amin)

merhaba hanımlar

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
EMİNE
RABİA
AYŞE
HANİFE
ZÜHAL
YEŞİM
GÜLSÜM
CEYDA
TUĞÇE
BAHAR
BETÜL
MELEK
MERVE
HANİFE

Eki Görüntüle 1169133

Benim adimida yazarmsnz... Emine bebis icin...

canım benim bencede ilactandır aklına kötü seyler getirme.hadi insallah bebişinin kalp atıslarını dinle güzelcem saglıkla sıhatle güzel haberlelrle gel insallah.amin canım benim.insallah hamişler saglıkla sıhatle yavrularını kucaklarına alsınlar cocuk isteyenlerde hasretlerine kavussunlar insallah.gülüm allah razı olsun suan meryem suresini okuyorum o bitince yusuf süresini okuyabilirim gülüm bende duydum meryem suresini okursan cocugun kız yusuf suresini okursan erkek olurmus.rabbim saglık sıhatli hayırlısını versin.paylastıgın için cok sagol canım benim rabbim bak dualarını kabul etmis insallah saglıkla alacaksın kucagına aklına kötü seyler getirme.amin sevinçten aglayalım insallah

Canım bugün gittim sağlık ocagina çok şükür bebeğimin kalp atışlarını duydum.tansiyonum normal cıktı aşımı da oldum geldim darısı pazartesinin başına ins su hamisligim güzelliklerle geçer de bebeğimi güle güle sağlıcakla alırım kucağıma insanin beklediği biseyi kaybetmesi çok aci Rabbimiz korkularımıza ugratmasin bizleri

merhaba hanımlar

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
EMİNE
RABİA
AYŞE
HANİFE
ZÜHAL
YEŞİM
GÜLSÜM
CEYDA
TUĞÇE
BAHAR
BETÜL
MELEK
MERVE
HANİFE

Eki Görüntüle 1169133

5 tane okudum cnm sizlere inşallah hayırlı zamnda evlat sahibi olmanz nasip olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim adimida yazarmsnz... Emine bebis icin...

YAZDIM CANIM ALLAH KABUL ETSİN

5 tane okudum cnm sizlere inşallah hayırlı zamnda evlat sahibi olmanz nasip olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah kabul etsin amin.Allah saglıkla sıhatle bebişini kucagına almayı nasip etsin amin.agzına saglık canım:KK16::KK16::KK16::KK16:

Canım bugün gittim sağlık ocagina çok şükür bebeğimin kalp atışlarını duydum.tansiyonum normal cıktı aşımı da oldum geldim darısı pazartesinin başına ins su hamisligim güzelliklerle geçer de bebeğimi güle güle sağlıcakla alırım kucağıma insanin beklediği biseyi kaybetmesi çok aci Rabbimiz korkularımıza ugratmasin bizleri

canım benim cok sevindim Allaha sükür hep iyi olun insallah.amin insallah canım benim saglıkla sıhatle kucagına al yavrunu insallah.amin Allah senide bebişinide korusun:21::21::21::21:pıtırcık ve sen Allaha emanetsiniz:KK16::KK16::KK16:

merhaba hanımlar

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
EMİNE
RABİA
AYŞE
HANİFE
ZÜHAL
YEŞİM
GÜLSÜM
CEYDA
TUĞÇE
BAHAR
BETÜL
MELEK
MERVE
HANİFE
EMİNE

Eki Görüntüle 1169133

merhaba hanımlar

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
EMİNE
RABİA
AYŞE
HANİFE
ZÜHAL
YEŞİM
GÜLSÜM
CEYDA
TUĞÇE
BAHAR
BETÜL
MELEK
MERVE
HANİFE
EMİNE

Eki Görüntüle 1169133

Benide listeye ekleyebilirmsnz... İsmim emine... Birde listede baya kisi var sanirsam 41 kisi olduysak hepimiz hepimiz adina birtane meryem suresi okusak nasil olur...

X