Hamile Arkadaşlarımız Hamile Kalmak İsteyenler İçin 1 Tane Ayetel Kürsi Okurmusunuz??

Bu konu unutuldu galiba benimaskpastam tebrik ederim darisi ben ve isteyen herkese. Saglikla kucagina alirsin bebisini...

cnm hamıle mısın ya cook sevındım senın adına nasıl oldu anlatsana az merak edıyorum :KK70:

cok tesekkür ederim kızlar Allah tüm isteyenlerede sizlerede nasip etsin insallah Allaha sükür.Allah nasip ettsi canım en yakın zamanda sizlerede nasip olsun insallah.adını yazdıran arkadaslar topiğe ugramadılar o yuzden liste güncellenemedi...

Bu konu unutuldu galiba benimaskpastam tebrik ederim darisi ben ve isteyen herkese. Saglikla kucagina alirsin bebisini...

cnm hamıle mısın ya cook sevındım senın adına nasıl oldu anlatsana az merak edıyorum :KK70:

cok tesekkür ederim kızlar Allah tüm isteyenlerede sizlerede nasip etsin insallah Allaha sükür.Allah nasip ettsi canım en yakın zamanda sizlerede nasip olsun insallah.adını yazdıran arkadaslar topiğe ugramadılar o yuzden liste güncellenemedi...

Aminnn inşallah canim. Anladim neden guncellnmedini ben hergun ugruyorum bakiyorum.

coook sevındım cnm rabbım kucağına almayı nasıp etsın teavı goruyor muydun cnm nasıl oldu anlatır mısın bıraz :confused:

coook sevındım cnm rabbım kucağına almayı nasıp etsın teavı goruyor muydun cnm nasıl oldu anlatır mısın bıraz :confused:
canım esimde varikosel hız sorunu bende pko vardı yumurtlayamıyodum.ben 15 gün sogan kürü yaptım ve ovulasyon testi kullandım.sahurda hergün yumurta yedik.ovulasyon pozitifi yakalayınca ilşki oldu ve kafaya takmadık Allaha bıraktık cünkü tedaviye baslıycaktık bu ay.bide meryem suresini okudum ve agnucaston hayıt hapı içtim .Allaha sükür Rabbim nasip etti.insallah sizlerde en yakın zamanda kavusursunuz yavrunuza amin.

X