Hamile Arkadaşlarımız Hamile Kalmak İsteyenler İçin 1 Tane Ayetel Kürsi Okurmusunuz??

amin canım çok sağol ama psikolojim cok bozuk karnımin alt yanlarında ağrı oluyor korkuyorum ins bisey olmaz rabbimiz büyük el musavvir ismiyle rahmimi bebeğimi şekillendirsin ins, daha fazla acıtmaz canımı:KK43: benden daha çok acı çekenlere daha daha cok yardım eylesin rahmeti sonsuz ins dara düşürmez ins tüm isteyenlere nasip eylesin sağlıkla hayırlı vi şekilde

amin canım benim.derdimiz var ama ondanda büyük Allahımız var.insallah bebişin sana sımsıkı tutunur gülüm.kötü düsünme hersey güzel olsun...aminnn

Son düzenleme:
amin canım benim.derdimiz var ama ondanda büyük Allahımız var.insallah bebişin sana sımsıkı tutunur gülüm.kötü düsünme hersey güzel olsun...aminnn

İnşaallah ama güzel düşünmeye de korkuyorum Rabbimiz biliyor. Bu aydan sonra bebek kilo aldıkça rahim kaldırır mi die bakcaklar galiba ins kaldırır Rabbimiz kimseye ne karnında ne de doğduktan sonra evlat acısı vermesin ins. Babam hep derdi Allah im evlat acısi gösterme die şimdi daha iyi anlıyorum

İnşaallah ama güzel düşünmeye de korkuyorum Rabbimiz biliyor. Bu aydan sonra bebek kilo aldıkça rahim kaldırır mi die bakcaklar galiba ins kaldırır Rabbimiz kimseye ne karnında ne de doğduktan sonra evlat acısı vermesin ins. Babam hep derdi Allah im evlat acısi gösterme die şimdi daha iyi anlıyorum

AMİN Allah yardımcın olsun canım seni anlıyorum Allah o acıyı sana yasatmasın insallah senide ekliyorum listemize dualarımızda sende yer almalısın.saglıkla dogur insallah.burdan dogum müjdeni duymayı ümit ediyorum.insallah Allah bu mübarek ayda yavrunu sana bagıslasın gülüm

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN:21::21::21:

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER Hamile kalan arkadaslar haber etsinler lütfen:KK49: listemizi güncelleyelim insallah listemizdeki herkes müjdesini verir en yakın zamanda hayırlısı ile amin:21: )

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
EMİNE
RABİA
AYŞE
HANİFE
ZÜHAL
YEŞİM
GÜLSÜM
CEYDA
TUĞÇE
BAHAR
BETÜL
MELEK

VE TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLER İÇİN

MELTEM (HAMİŞ):KK49: BEBEĞİNİN SIMSIKI TUTUNMASI İÇİN:21:
ALEV (HAMİŞ):KK49: BEBEĞİNİ SAGLIKLI SIHATLİ DOGURMASI İÇİN:21:

kızlar hamiş olanlar lütfen isimlerini msjla bildirsinlerki listemiz güncellensin ve yeni arkadaslarıda ekleyeyim hamişlerimiz zorlanmasın

Eki Görüntüle 1169133

Son düzenleme:
AMİN Allah yardımcın olsun canım seni anlıyorum Allah o acıyı sana yasatmasın insallah senide ekliyorum listemize dualarımızda sende yer almalısın.saglıkla dogur insallah.burdan dogum müjdeni duymayı ümit ediyorum.insallah Allah bu mübarek ayda yavrunu sana bagıslasın gülüm

Amin çok sağol canım ins tüm isteyenlere nasip eyler Mevlam ins çünkü bende 5. Yılıma girdim ve bebeğim yoktu yine şükür ediyorum Rabbimize uzatmadı arayı die Elhamdulillah bir güle güle gelseydi yavrum. Az çok biliyorum yokluğunu zaten o günler gelince aklıma daha kötü oluyorum ins Rabbimiz sizlerede tez vakitte verir yavrularınızı

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN:21::21::21:

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER Hamile kalan arkadaslar haber etsinler lütfen:KK49: listemizi güncelleyelim insallah listemizdeki herkes müjdesini verir en yakın zamanda hayırlısı ile amin:21: )

ALEV
canım bende 28 haftalık hamileyim

CANIM SENİDE EKLİYORUM LİSTEMİZE ALLAH KABUL ETSİN:21::21::21:

amin çok sağol canım ins tüm isteyenlere nasip eyler mevlam ins çünkü bende 5. Yılıma girdim ve bebeğim yoktu yine şükür ediyorum rabbimize uzatmadı arayı die elhamdulillah bir güle güle gelseydi yavrum. Az çok biliyorum yokluğunu zaten o günler gelince aklıma daha kötü oluyorum ins rabbimiz sizlerede tez vakitte verir yavrularınızı

senin için 99 ya mübdi c.c okuyayım aksam gülüm.bebeğin insallah vakti zamanında saglıklı sıhatli dogsun.suan ki acını ve telasını hissettirdin canım benim bekleyişlerinin müjdesini bebişini insallah kucagına saglıklı alırsın..sende dualarımızda olacaksın allahın izniyle saglıklı sıhatli yavrunu kucagına alırsın insallah.:21::21::21:üzülme simdi tamammı bebiş büyüyecek ve allahın izniyle vaktinde dogsun insallah...

senin için 99 ya mübdi c.c okuyayım aksam gülüm.bebeğin insallah vakti zamanında saglıklı sıhatli dogsun.suan ki acını ve telasını hissettirdin canım benim bekleyişlerinin müjdesini bebişini insallah kucagına saglıklı alırsın..sende dualarımızda olacaksın allahın izniyle saglıklı sıhatli yavrunu kucagına alırsın insallah.:21::21::21:üzülme simdi tamammı bebiş büyüyecek ve allahın izniyle vaktinde dogsun insallah...

Çok tsk canım:) Rabbimiz in rızası üzerimize olsun. Esim de ilk hamileliğimi duyduğunda bas parmağını göbeğime koyarak okumuştu bebege bisey olcak die korkmuştuk. ins Rabbimiz kabul eyler ck sağol mahcup oldum hakkını helâl et. Aminn

çok tsk canım:) rabbimiz in rızası üzerimize olsun. Esim de ilk hamileliğimi duyduğunda bas parmağını göbeğime koyarak okumuştu bebege bisey olcak die korkmuştuk. Ins rabbimiz kabul eyler ck sağol mahcup oldum hakkını helâl et. Aminn

helal olsun gülüm.ne demek sen derdini paylasmıssın ve yanında olmamız gerek birbirimizin.allah kabul etsin.seni merak ederiz arada ugrayıp durumunu haber et olurmu canım.dualarda bulusmak dileğiyle insallah...

helal olsun gülüm.ne demek sen derdini paylasmıssın ve yanında olmamız gerek birbirimizin.allah kabul etsin.seni merak ederiz arada ugrayıp durumunu haber et olurmu canım.dualarda bulusmak dileğiyle insallah...

Ins güzel haberler alır ve veririm canım Allah razı olsun bu pazartesi ignem var diğer pazartesiyede kontrol ins o günlere güzelliklerle hayırlarla çıkar ve hayırlı haberler veririm senden ve tüm arkadaşlardan da hayırlı haber alırım ins tsk canım:)

benide listeye ekler misiniz. bu arada bende bir tane okudum.en kısa zamanda yavrularımıza kavuşmayı nasip eder allah inşallah.

kızlar ramazanda helva kavurun deyinki Allahım bu mübarek ramazanın hürmetine birdahaki ramazanda yavrumuz olsun kucagımızda olsun deyin ve bu helvayı 7 eve dağıtın.siz yapamıyosanız anneniz yada bir yakınınızda yapıp dagıtabilir bu sekilde...

tatlı hamişimiz sercem paylastı bunu yaparken onada dua edersek güzel olur saglıklı sıhatli evladını kucagına alması için.Allah razı olsun...

Ins güzel haberler alır ve veririm canım Allah razı olsun bu pazartesi ignem var diğer pazartesiyede kontrol ins o günlere güzelliklerle hayırlarla çıkar ve hayırlı haberler veririm senden ve tüm arkadaşlardan da hayırlı haber alırım ins tsk canım:)

canım naptın doktora gidecektin hersey yolunda insallahhhhh

canım naptın doktora gidecektin hersey yolunda insallahhhhh

Canım çok tsk ilgin için bugün iğne olmaya gittim diğer pazartesi kontrolüm ayrica afedersin aşırı derece ishal olmuşum ayakta duramıyorum bisey de yiyemiyorum 2kg vermisim:KK43: ama belki dr un verdiği vitaminden olurmuş bugün den sonra kullanmayacagim ins geçer netten okudum ishalde erken doğum belirtisiymiş :KK43: ins öyle olmaz Rabbimiz büyük ins sizlerede sağlıkla hayırlı bu şekilde hamileliginizi güzel güzel gecireceginiz bebekler nasip eyleer MEVLÂM amin

Canım çok tsk ilgin için bugün iğne olmaya gittim diğer pazartesi kontrolüm ayrica afedersin aşırı derece ishal olmuşum ayakta duramıyorum bisey de yiyemiyorum 2kg vermisim:KK43: ama belki dr un verdiği vitaminden olurmuş bugün den sonra kullanmayacagim ins geçer netten okudum ishalde erken doğum belirtisiymiş :KK43: ins öyle olmaz Rabbimiz büyük ins sizlerede sağlıkla hayırlı bu şekilde hamileliginizi güzel güzel gecireceginiz bebekler nasip eyleer MEVLÂM amin

anladım gülüm cok gecmiş olsun kuzum ne iğnesi progestan mi vuruluyosun.vitamin olarak ne iciyosun canım???

X