Hamile anneler bebeğinizi rüyanızda görüyor musunuz?

Nedesemolmuyor1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2019
2.932
1.459
32
İki seferdir emzirdiğimi görüyorum ama prematüreden de daha küçük bi bebek görüyorum gelişmemiş elimin içi kadar küçüklükte.
Acaba erken mi doğum yapıcam diye düşündüm hep öyle görüyorum çünkü arkadaşım da şimdiki halini görmüşsündür dedi siz görüyor musunuz hamileyken görülen rüyaları dikkate almalı mıyız

korkma simdiki halini girmussun bende karnimdaki halini goruyodum hep 🤩 sag salim.rabbim kavusdursun sizi 😍

ben hep karnimda kordonlu falan goruyodum 😁 kizimi iki kere cok kucuk gordum sonra buyuduyu zaman tonton bi bebek gordum ama erkek bebek gibiydi bilemedim.kizmi erkekmi kiz oldu ama baksan erkeye benziyo gercekdende hala tonton maşallah 😁

Yok yok hiç öyle yormayın rüyayı. Ben her halini görmüştüm büyüdüğünü de bebekliğini de. Bence her anımızda onu yaşıyoruz bilinçaltına yerleşiyor normaldir. Sağlıkla kavuşun🥰 rüyamda cinsiyetini erkek görüyordum hep 😅 tuttu 😅 oğlan oldu 😅

İlk hamile kaldgm iki ay iki kere hep erkek çocuğu emzirdgmi gördüm o yüzden hep erkek dyodum kız olduğunu bigun bile düşünmedm. Sanki cinayetini öğrenmem icn görmüşüm gbi ondan sonra birkere bile rüyama girmedi çok ilginç 6 aylık olduğu halde iki kez gördüm sadece 😊 rüyalar birazda bilinç altı öyle görünüş dye öyle doğmayacaktr tabii korkularınz varrdr küçük doğarmki dye dusnmsussunuzdr öyle gormssnzdr

İlk hamile kaldgm iki ay iki kere hep erkek çocuğu emzirdgmi gördüm o yüzden hep erkek dyodum kız olduğunu bigun bile düşünmedm. Sanki cinayetini öğrenmem icn görmüşüm gbi ondan sonra birkere bile rüyama girmedi çok ilginç 6 aylık olduğu halde iki kez gördüm sadece 😊 rüyalar birazda bilinç altı öyle görünüş dye öyle doğmayacaktr tabii korkularınz varrdr küçük doğarmki dye dusnmsussunuzdr öyle gormssnzdr
İlk gördüğüm rüya çok çok kötüydü ondan sonra da hep minicik gördüm gelişmemiş 6 aylık halini doğmuş gibi o yüzden erken mi doğacak diye düşünüyorum arada

X