Anket hamdi bey var mı yok mu??

hamdi bey varmı yokmu???

• Ankete Katılan
    89
ya hamdi bey olsa adam manyak mı para dağıtacak :)
ben hiç düşünmemiştim aslında olsada olmasada beni ilgilendirmio zaten bi kaç kere izledim programı bide avrupa yakasında burhanın katıldığı bölümü izledim :)

valla varmı yokmu bilmiyom amma geçen hemşeri dedi kahramanmaraşlıya hamdi bey varsa kahramanmaraşlıymış onu ögrendim hihihihih

bence program yapımcılarından birisidir. Gizemli olsun ses ve görüntüsü yok ama kutularda ne olduğunu bilen birisi

bence hamdi diye biri yok acun kendi kendine konuuyor rakamlarıda kendi belirliyor konuşmaları ne kadar saçma hiç dikkt etmediniz mi ayrıca program sonunu özellikle bekledim bir gece sonunda çıkan bütün sette çalışanların isimlerine baktım hamdi diye bir isim yok

Bende izlemiştim röportajı evet aynen böyle anlatmıştı...Bencede işin içine rüşvet girerdi,dugusallık girerdi,herşey girerdi..sonuçta ucunda para var ya...yerimseniben

feridunmuymuş yani ((

yaa ama bu çok fena bişey
ecnebi çocuklarının noel baba olmadığını öğrenmesi gibi bişey oldu yaa (

bence Hamdi bey yok.
İçeriden biri telefonu çaldırıyor,Acun da konuşuyormuş gibi yapıyor...:jeyyar:

acunun konuştuğu biri var o kesin yani acun belirlemiyor rakamları hatta hatırlarsanız christina aguilera geldiğinde konuşmuştu onunla... ama adının hamdi olduğunu sanmıyorum ismini açıklamak istemezler ayrıca yarışmacılar kesinlikle ama kesinlikle bu kişiyi ne görmüştür ne tanışmış ne de konuşmuştur... böyle bişey etik olarak ters sadece prodüksiyon ekibi ve acunun bildiği biri belki ekipten biri de olabilir ama adı hamdi değildir kesinlikle....

anlamiyorum bizim ulkemiz niye bu kadar abartirki yarismalari sozum size degil arkadaslar yanlis anlasilmasin program yapiminin icerigine bir kutuyu bir saatte acmak hamdi bey ilgi ceksin diye biseyler yapmak falan filan hollandada var bu yarisma toplasan yarim saat 45 dk filan suruyo bizde bi kutuyu acarken izleyicileri merak etmek icin 40 takla atiyoruz sanki reklamlar yetmiyomus gibi...

çok haklısın canım bende abd de bulunduğum süre içinde popstar yarışmasını izliyordum inan sadece 30 dk bilemedin 45 dk. yayınlanıyor ve hiç uzatıp gereksiz heyecan yaratmıyorlar... bazen o kadar uzatıyorlarki heyecan yerine can sıkıntısı oluşuyor ve sonunu bile izleyemiyosun

haklısın canım valla cok fazla konuşuyolar programı uzatmak için..bende kutular acılacagı zaman sinirden deliriyorum tam acılacak baslıyolar konuşmaya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…