Anket hamdi bey var mı yok mu??

hamdi bey varmı yokmu???

• Ankete Katılan
    89

melodies

GameOwer
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2007
1.345
2
arkadaşlar varmısın yokmusunda bence hamdi bey yok telefonla baglanılan film setinden birisi yada program yönetmeni..şakkıdı

gerçi yılbaşında arkasını dönük birini gösterdiler hamdi bey diye ama ben pek inanmıyorum.

bence var hamdi bey diye biri ne yani milletimi kandırıyo bunlar gerce olsa nolur olmasa nolur buda ayrı bir konu yaa

Acun Ilıcalı'nın bir röportajını izlemiştim.
Hamdi bey Acun Ilıcalı'nın şimdiye kadar yaptığı projelerindeki kameraman arkadaşıymış.
Zaten jeneriğe bakarsanız ismide geçiyor yapım bölümünde.
Teklif edilen para miktarını ise bilgisayar veriyormuş.Yani Hamdi beyin en az zararla nasıl kurtulacağını kalan paralar üzerinden bilgisayar belirliyormuş.Diğer türlü olsa işin içine illaki duygusallık girer sanırım.

izlemiyorum , bir tek KK'dan kermes duyurusu için katılan hanımlar olduğu zaman izledim. bir şey diyemeyeceğim.

evet doğru.. acun kendisi açıkladı zaten , acun firarda programında sürekli laf attığı kameramanı , burda da hamdi bey olarak karşımıza çıkmış... şakkıdı

Var dedim; ama yorumlarınızı okuyunca yanıldığımı anladım.
Yoksa bile sevimli ve esprili hayali bir bankacısı var artık Türkiye'nin. Bence hoş bir silüet...

var ya da yok,ne farkeder ki.. maksat ilgi çekmek ki başarmışlar demek ki CADIARZU

acuna teşekkür ediyorum heeeee :roflol:
hamdi bey yoka.sçokoprens almaya gitmiş:roflol:

evet var arkadaşlar hamdi bey benim he he he vardır illaki bir hamdi bey acun kiminle konuşuyor

vay be demek hamdi banka hamdi değilmiş
zaten hep şüphelenmiştim
jeyyar jeyyar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…