Hala oğlu tacizi

Bu konulara ahlak şube bakıyor.
Bı tanıdığım böyle bı konuda ifadeye cagrilmisti oradan biliyorum.
Detay vermeyeyim çok uzun ama ahlak şube doğru.
Ama inşallah konu gerçek değildir ben okurken çok kötü oldum.
Aynı yaşta kızım var Allah korusun facia ya.
O çocuğun psikolojisi,yaşayacakları çok zor doğruysa.

Sen bebek kaybettin, eşinle yolları ayırdın kısacık zamanda da birde nişana mi gittin birşey olmamış gibi?

Böyle hassas bir konuyu yalanlarına alet etme bari.

Üstün körü okudum. Konu sahibin ve Mune'nin yazdıklarını. Yalan olduğunu düşünmüyorum. Korktu herhalde, bilemiyorum. Umarim hayattadır ve her şey yolundadir.
umarım bir uye konu acan bayan hakkinda baya bilgi toplamisti siddet vs goruyormus ve her siddet gordugunde surekli olaylari carpitarak bir yerlere sikayet ediyormus vs vs.
yani var boyle konularla dalga gecenler hemde çok fazla

Yani şuraya genel bı yazı yazayım inanmayanlar özelden yazsın yarın ifade dosyasını tek tek inanmayanlara göndereyim..öbür konularimda delillerini yollayayim..böyle saçmalık olur mu ben ne anlatıyorum bazı üyeler ne yazmış Allah düşmanima vermesin

umarım bir uye konu acan bayan hakkinda baya bilgi toplamisti siddet vs goruyormus ve her siddet gordugunde surekli olaylari carpitarak bir yerlere sikayet ediyormus vs vs.
yani var boyle konularla dalga gecenler hemde çok fazla
O üyenin tüm yorumlarini okudum. Polisler olay yerine gittiklerinde şiddeti görmüşler. Kazen bey olayin doğruluğunu teyit etmiş. Polisler, yerel haberciler de biliyormuş, komşular her kavgaya şahitmiş, sokaklara taşıyormuş hep. Konu doğruymuş ama kızın bir korkusu vardi belli ki. Dilerim hayattadir.

Kuzenimin ailesi değil kız kardeşim.on yargılı olmadan okusaydiniz anlarsınız..eşimle ortak evimizde ben yaşıyorum artık sadece ayrıca yarın buraya belge ekleyim de on yargilarinizdan utanın!!!

Kesinlikle bir ergen psikologununda görmesi lazım yoksa çok daha kötü durumlar olabilir ,kalbinin sıkıştığini dediniz . Akrabasına bunu yapan herkese yapar , kesinlikle daha önceden de vukuatı vardır .
Yani başhekim gördü ayrıca pedegogla savciya ifade verdi..barodan direk avukat geldi sanırım karşı tarafı gözaltına almak için benim ifadem kaldı ikincigoren benim kardeşimi ağlarken yarın ahlak sube demişler çağıracak savcılık iddianamede tutukluluk isteyecekmis..ama bence hemen alıp sonra ifade işleri olmalı süreci bilmiyorum bilgi almak istiyorum

Kuzenimin ailesi değil kız kardeşim.on yargılı olmadan okusaydiniz anlarsınız..eşimle ortak evimizde ben yaşıyorum artık sadece ayrıca yarın buraya belge ekleyim de on yargilarinizdan utanın!!!

Gece vakti okurken karışıyor kuzen-kız kardeş; pardon.
Bana bir şeyi ispatlamak zorunda değilsin.

Yardımıma muhtaç, bilhassa aileden bir genç, kuzen, kız kardeş fark etmez, böyle bir iğrençliğe maruz kalsaydı; şikayet için gittiğimizde, orada süreç üzerine alabileceğim her bilgiyi, herkese sormadan çıkmazdım. Belki panikle, şaşkınlık ve olayın sıcağıyla bunu yapamamış olabilirsin, bunu da geçeyim hadi (Cevap vermedin bu soruma ama senin yerine ben beni cevaplayayım). Konunuza inanmıyorum, bana herhangi bir belge de atmayın (Yarına kadar netten bir belge fotosu bulup photoshopta güzelce oynadığınızı da düşünürüm çünkü gerek yok), cidden kız kardeşiniz bu durumda ise, burada size inanmayan insanlara gerçekliğinizi ispatlamak için harcayacağınız eforu, kız kardeşiniz için harcayın; görmeyin ve konunuza devam edin, çünkü 3.ye yazmayacağım.

Utanacak bir şey de yok ayrıca, konularınızın hepsini toplayınca, okuyup tarihlere bakınca, "İnanıyorum" diye size kucak açan çok az üye bulursunuz.

Sordum zaten hanımefendi ilk gün karakolda sizin işleminiz bitsin o şahsı alacağız dediler sonra savcılık ifadeyi hazırlayıp direk tutuklama isticem dedi..merak ettiğim zaten neden gözaltına alıp ifade islemlerini sonra yapmadıkları...bu arada inanın o kadar ıssız değilim yeri giyor konulara cevap yazamıyorum..ve küçücük kızdan bahsediyoruz olayın zaten haassas olduğunu düşünüp empati yapsanız sadece fikir verirsiniz bu konuda bu şekilde konusmazsinjz

Evet bizde bugün aynısını düşündük fakat ailede engel olmaya çalışanlar var yarın ben karakolda bunu söyleyip polis arkadaşların almasını isteyeceğim zaten şahıs şey demiş ben konuştum ama hal hatır sordum o benim kardeşim gibi !!!.... Kardeşimin ağlarken çekilen ilk görüntüsü olursa kesin kanitmis

Yaşadıklarınız için çok üzüldüm özellikle kardeşiniz için... Içim çekildi okurken. Maalesef bende çok yakın bi akraba tarafından hemen hemen kardesiniz yaşındayken tacize uğradım. O anı asla unutamadım... Dünyada şeytanlaşmış varlıklar maalesef var. Ama bizler onlarla mücadele etmekten vazgecmicez tabi ki. Insallah suçlu gereken cezayı alır. Kardesiniz icin de psikolojik bir destek muhakkak aldırın

Siz yine polise ifade verirken o nişan görüntülerini söyleyin inceleme yaparlar.
Zaten polis soruşturma yaparken olayın olduğu yere kamera falan varsa bakarlar.
Umarım kamera vardır delil olur.
Bu durumlarda normalde İstanbul sözleşmesi olsaydı kadının beyanı esas olup o anda gözaltında tutulurdu.
Hem delilleri karartmamasi,hemde soruşturma selâmeti için.
Yarın siz sakin kafayla ifade verin.
Taciz ve tecavüz olaylarında genelde işlemler çabuk oluyor diye biliyorum.
İnşallah hak ettiği cezayı alır.

Çok teşekkür ederim sizede geçmiş olsun evet ne gerekiyorsa yapacağız zaten..kardeşimi bunu anlatmasi bile büyük cesaret normalde çok savunmasız ve sessiz bir çocuk..malesef ki çocukluk travmaları asla gecmiyor

Aynen öyle cocukluk travmalari gecmiyor ama destek ile onlarla mücadele etmeyi ve hayatına bir sekilde sarılabilmeyi öğreniyor insan. Umarim hersey sizin için güzel olur. Suçlunun ceza aldığı haberi en kısa zamanda sizden okumak dileğiyle...

Umarım süreç dediğiniz gibi hızlı olur..evet söyleyeceğim..malesef kadınlarımız her türlü şiddete maruz kalıyor ve sanırım adaleti sağlamak bize kalacak

Evet ben hatırlıyorum. Saniye saniye takip etmiştim. Sonuç ne olmuştu? Şikayetçi değilim, ben ona kızdığım için intikam almak istedim ondan abartarak yazdım gibi bir şey demişti yanlış hatırlamıyorsam.

Konuya dan diye daldım akışta yorumunuzu gördüm de, ona binaen geldim. Konuyu ve yorumları okumadım henüz.

Çok travmatik bir geceydi o gece cidden…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…