Hala oğlu tacizi

ben şeyi anlamiyorum aramizda halledelim neyi halledeceklermis?
kendi kizlarinin başına aynı sey gelse aralarinda halledecekler demek ki.
bizim tanidiklarimizda da boyle bir olay oldu amca cocuklariydi gerceklesmis eylemde var ustelik.
onlarda kendi aralarinda hallediyorlar, her sene baska baska haberler aliyoruz yok şunu ellemis bunun kizini kistirmis ama hep aile icinde gerceklestiriyor sustular cunku bir kere

Bilgisi olmayabilir, mış diye yazmış, demek ki ona öyle söylenmiş.

15 yaşındaki kardeşim, 38 yaşında bir akrabam tarafından taciz edildi diye konu açan çaresiz bir üyeye bu nasil bir üslup, kahkahalar, eğlenmeler?
Haklısınız önce bu üyenin her konusunda gariplikler olduğunu, inandırıcı bulmadığımı söylemem gerekirdi. Ki konu sahibinin önceki mesajlarına bakarsanız anlarsınız ne demek istediğimi.

Üyenin bu mesajını rapor edeceğim böyle hassas konular üzerinden konu açıp insanları kışkırttığı için.

Benim de önceki mesajlarıma bakarsanız asla konulara dalga geçme amaçlı yazmadığımı, bildiğim kadarıyla yardımcı olduğumu görürsünüz.

Haklısınız önce bu üyenin her konusunda gariplikler olduğunu, inandırıcı bulmadığımı söylemem gerekirdi. Ki konu sahibinin önceki mesajlarına bakarsanız anlarsınız ne demek istediğimi.

Üyenin bu mesajını rapor edeceğim böyle hassas konular üzerinden konu açıp insanları kışkırttığı için.

Benim de önceki mesajlarıma bakarsanız asla konulara dalga geçme amaçlı yazmadığımı, bildiğim kadarıyla yardımcı olduğumu görürsünüz.
Keşke baştan yazsaydınız. Konuları okurken ister istemez empati kuruyoruz. Bu derde sahip bir kadına koca koca gülünmesi kanıma dokundu. Konu fake ise bile hoş değil.

Ahlak büro yaziyor internette.
bende baktim simdi ahlak sube toplum icinde yapilan hayasizca davranislar vs diyo, asayis cinsel suclar diyor direkt her ikiside bakiyodur heralde.
bayanin konusu sabote ediliyor gibi oldu ama inanmadigimdan degil tamamen meraktan yanlis anlasilmasin

Son düzenleme:
Keşke baştan yazsaydınız. Konuları okurken ister istemez empati kuruyoruz. Bu derde sahip bir kadına koca koca gülünmesi kanıma dokundu. Konu fake ise bile hoş değil.
Çok haklısınız. Böyle bi konu üzerine gülünmez özür diliyorum herkesten😔 ama ben genel manada konuya değil ahlak şube demesine gülmüştüm. Ve sadece onun üzerine yazdım yine de açıklamamı yapayım

bende baktim simdi ahlak sube toplum icinde yapilan hayasizca davranislar vs diyo, asayis cinsel suclar diyor direk her ikiside bakiyodur heralde.
bayanin konusu sabote ediliyor gibi oldu ama inanmadigimdan degil tamamen meraktan yanlis anlasilmasin
Yukarida link koydum. Cinsel suçlara ahlak şube bakıyormuş. Ahlak şube asayişe bağlı zaten.

bende baktim simdi ahlak sube toplum icinde yapilan hayasizca davranislar vs diyo, asayis cinsel suclar diyor direk her ikiside bakiyodur heralde.
Ahlak şube fuhuş konularına bakıyor diye biliyorum

Çok haklısınız. Böyle bi konu üzerine gülünmez özür diliyorum herkesten😔 ama ben genel manada konuya değil ahlak şube demesine gülmüştüm. Ve sadece onun üzerine yazdım yine de açıklamamı yapayım
Doğru yazmış bu arada. Ahlak şube bakıyormuş. Emniyetin sayfasindan link koydum, okuyabilirsiniz. Ahlak şube asayişe bağlı.

Bunun da yalanı olur mu ay düşüp bayılcam şimdi
ya burda bir bayan bir gece konu açti inanin yoneticiler bile seferber oldu o an o kadini ordan kurtarmak icin kadinin kapisina polis yollandi yani öyle diyeyim.
iddiasida amcasinin oglunun kendisine zorla tecavuz ettigi ali koydugu yonundeydi.
polis kapiya gidince zorlama yok vs demisti.

En son komşunuzun dolandırıldığı konuya bu yorumu yapmış ve çekilmişim.
Kedicik be, ne eğlenceli çevren var senin. Hep bi aksiyon hep bi ilginçli olaylar.
Altınlarını çalan ablan, kızlık zarı dikimi için senden sponsor olmanı isteyen arkadaş... Şimdi de insta medyumuna dolandırılan komşu; şunları bir senaryoda birleştir sat bi kanala, iyi reyting alır.

Sizin konularınıza hiç inanmadım, buna da inanmıyorum ve gittikçe rahatsız edici bir yere gidiyorsun.
Bir önceki konunuz da eşinizle din ve mezheplere karşılıklı sövüşme üzerine. "12 gün" içinde bebeğinizi kaybetme psikolojisini toparlayıp üzerine eşinizle ayrı yaşama kararı aldıracak kavganızın ardından aynı hızda evleri ayırmanıza ve "7-8 günde" nişana, kutlamalara katılabilir hale gelmenize sevindim. İnanılmaz bir psikolojiniz var, demir gibi maşallah. Şimdi yine bir derdiniz var...Hala kızı tacizi...

Kedicik, sürecin nasıl ilerlediğini, şikayeti yaptığınız savcılıktakilere sormayıp, niye burada soruyorsun? Kuzeninin ailesi de sorardı herhalde sana bırakmazdı. İlginç.

Son düzenleme:
Çok geçmiş olsun çok üzüldüm ya 😔
İnsallah gereken cezayı alır 15 yaşında çocuk kiyamam.
Koskoca,çocuklu herif ne diyeyim bilemedim 😤

ya burda bir bayan bir gece konu açti inanin yoneticiler bile seferber oldu o an o kadini ordan kurtarmak icin kadinin kapisina polis yollandi yani öyle diyeyim.
iddiasida amcasinin oglunun kendisine zorla tecavuz ettigi ali koydugu yonundeydi.
polis kapiya gidince zorlama yok vs demisti.
Konuyu hatirliyorsaniz linkler misiniz? Belki de korktu diyemedi.

Tebrik ediyorum çok doğru bir iş yapmışsınız çoğu insan bunu yapmazdı.sakın yılmayın aile arasında halledilcek birşey değil bu.

X