Hala oğlu tacizi

Yani başhekim gördü ayrıca pedegogla savciya ifade verdi..barodan direk avukat geldi sanırım karşı tarafı gözaltına almak için benim ifadem kaldı ikincigoren benim kardeşimi ağlarken yarın ahlak sube demişler çağıracak savcılık iddianamede tutukluluk isteyecekmis..ama bence hemen alıp sonra ifade işleri olmalı süreci bilmiyorum bilgi almak istiyorum

Olay sokakta kolunu sıktı ( bir mesajınızda böyle dediğiniz için ) aşamasında mı , cinsel saldırı mı söz konusu ? Başhekim neyi gördü ?

Sözlü ve fiziksel her saldırı, taciz olarak ifade edildiği için ; tek bir sözcükle yaşanan durum çok farklı uçlarda düşünülebiliyor.

Kardeşiniz umarım fiili cinsel saldırı mağduru değildir.

Yani başhekim gördü ayrıca pedegogla savciya ifade verdi..barodan direk avukat geldi sanırım karşı tarafı gözaltına almak için benim ifadem kaldı ikincigoren benim kardeşimi ağlarken yarın ahlak sube demişler çağıracak savcılık iddianamede tutukluluk isteyecekmis..ama bence hemen alıp sonra ifade işleri olmalı süreci bilmiyorum bilgi almak istiyorum

Olay sokakta kolunu sıktı ( bir mesajınızda böyle dediğiniz için ) aşamasında mı , cinsel saldırı mı söz konusu ? Başhekim neyi gördü ?

Sözlü ve fiziksel her saldırı, taciz olarak ifade edildiği için ; tek bir sözcükle yaşanan durum çok farklı uçlarda düşünülebiliyor.

Kardeşiniz umarım fiili cinsel saldırı mağduru değildir.

12 bileziğini ablası çalan ama hicbir şey yapmayan, arkadaşının kızlık zarı dikimi için ondan yardım istediği üye değil mi?

Konularin her geçen gün aksiyon derecesi artıyor vay bee..valla ben artık inandırıcı bulmuyorum.

Adnan hocanın kedicikleri gibi maşallah hocam diyorum kedicik size

çok geçmiş olsun inşallah kardeşiniz bu durumu atlatır

ama sizin okuduğum 4 ya da 5. konunuz olması gerek aksiyonsuzu 1 tane yok valla hep mi sizi buluyor ne

Üstün körü okudum. Konu sahibin ve Mune'nin yazdıklarını. Yalan olduğunu düşünmüyorum. Korktu herhalde, bilemiyorum. Umarim hayattadır ve her şey yolundadir.

Sen bebek kaybettin, eşinle yolları ayırdın kısacık zamanda da birde nişana mi gittin birşey olmamış gibi?

Böyle hassas bir konuyu yalanlarına alet etme bari.
Bende tam bu yorumu arıyordum konuyla ne alakası çocuk kaybetmesinin konu kendisinin değil kardeşinin olayı 😏

Bu arada inşallah gerçel değildir. Kimseye güvenemeyecek mi bu insanlar

Bende tam bu yorumu arıyordum konuyla ne alakası çocuk kaybetmesinin konu kendisinin değil kardeşinin olayı 😏

Bu arada inşallah gerçel değildir. Kimseye güvenemeyecek mi bu insanlar
Kendisi de gitmiş çünkü nişana.
10 gün içinde düşük yapan, eşi evden giden kadının gözü kuzen nişanı falan görmez.
Alakası buradan geliyor.

bende cinsel saldiri suclarinda asayiş ilgilenir diye biliyorum.
ahlak şube tecavuz vakalarinda ilgileniyo sanirim ama degısmis olabilir.
yada ahlak sube her iki durumada bakiyor olabilir
Savcılığa suç duyurularında karakoldan çağrı gelir belirli bir birim ilgilenmez, ifadeye çağrı diye gidip ifade verilir.

Ya rabbim , şeriat yasalarının sırf şöyle pisliklere gelmesini istiyorum . Cildiriyorum burada gerçekten,böyle insanlar insanı katil eder gerçekten eder . Bende bir anneyim ve kızım var düşündükçe insan çıldırıyor Allah'ım yok etsin onları ama önce adalet !
Ne kadar tuhaf insan var yazdığımı acaba hangi kafayla okudunuz da beğenmediniz . Siz devam edin tecavüzler,tacizler ,kadın cinayetleri devam etsin salsınlar dışarı !!! Ne dediğimi nasilda evirip çevirip olumsuz cümleye getirdiniz hayret verici

Bunu da adam yazdırmış olabilir. Öğrendiyse burayi, Twitter'ı. Yoksa baştan kazen bey üyeyi arayınca, polis gönderimi yapılacağını bildirince onaylamazdı. Konuya en çok yorum yapan üyenin tüm yorumlarini okudum. Kızın durumunu yerel haberciler, polisler, konu komşu herkes biliyormuş. Sürekli dayak yiyormuş. Korkunun yaptırmayacağı şey yok. Ne ile korkutuluyor bilemeyiz.

Ne kadar tuhaf insan var yazdığımı acaba hangi kafayla okudunuz da beğenmediniz . Siz devam edin tecavüzler,tacizler ,kadın cinayetleri devam etsin salsınlar dışarı !!! Ne dediğimi nasilda evirip çevirip olumsuz cümleye getirdiniz hayret verici
Şeriat yasası bu durumda penisi mi kesiyor ne yapiyor bilmiyorum tam olarak. Ama penisi kesiyorsa bu tecavüzleri bitirmez. Cisimle, eliyle, başta türlü bir şekilde mağdura zarar vermeye devam ediyor pedofililer/tecavüzcüler.

Konu çok derin aslinda. Şeriatte zina suçunda şahit gerekiyor diye biliyorum. Tecavüzden sonra adam dese ki zina ettik ya da yalanci şahit bulsa zina ederken gördüm diye. Mağdur zina suçuyla yargılanacak bu yüzden.

Şeriati elinde tutan siyasi güç, bunu kendinden olanlara uygulamayacaktır. Kokain pudra şekeri mevzusunu hatırlarsın.

Yani şeriat çok da istenecek bir yargı biçimi değil. Arkasında dayısı olan her suçtan şeriatle de yırtar. Mağdur daha çok mağdur olur.

Bunu da adam yazdırmış olabilir. Öğrendiyse burayi, Twitter'ı. Yoksa baştan kazen bey üyeyi arayınca, polis gönderimi yapılacağını bildirince onaylamazdı. Konuya en çok yorum yapan üyenin tüm yorumlarini okudum. Kızın durumunu yerel haberciler, polisler, konu komşu herkes biliyormuş. Sürekli dayak yiyormuş. Korkunun yaptırmayacağı şey yok. Ne ile korkutuluyor bilemeyiz.
Canlı okudum izledim konuyu ben inanmadım kendide itiraf etti zaten polislerede öyle dedi şikayetçi değilmiş sinirden yaptım dedi olay öyle kapandı madem çok korkuyordu polis gelfiğinde giderdi :KK66: ben artik bu kadar saf bakamiyorum olaylara

Merhaba hanımlar önceki konumu bilen belki merak edebilir psikolojimi toplamaya çalıştığım için giremedim..bebeğimi kaybettim ve artık tek yaşamaya başladım..konu ben değil kız kardeşim..

4gun önce hala kızının nişanı vardı mahallede oldu..ve bir başka halamin oğlu kız kardeşimi(15) gel bişey konuşulan diye öteki mahallede karanlık bir yere götürüp taciz etmiş direk kardeşimi alıp karakola götürdüm çocuk şube ifade aldı ve kendisi yok ben bişey yapmadım diyip duruyormuş aile ikiye bölünmüş davamızın arkasındayız ama geri kafalı kesim alın ifadeyi aile arasında çözelim baskısı yapıyor..yapan kişi 38 yaşında üç çocuk babası şaka gibi dimi..kız kardeşim nefes alamıyorum abla kalbim sıkışıyor diyip duruyor..savcılık tutuklama talep edicem dedi ifadeye bile cagirsalardi bence haberimiz olurdu..ne olacak süreç nasıl işliyor neden gözaltına alınması yada ifadesi için ne bekleniyor

Not yarın ahlak şubeden benimde ifadem alinacakmis

Ayrıca arabasına bindirmeye calismis benim kardeşimi alıp götürse hesabını kim verecekti bu aile arasında halledelim diyenler neyi halledecek sasiriyorum kafayı yemek üzereyim tansiyonum sürekli yukseliyor
Şerefi bozuk

Allah yardımcınız olsun bu konularda ben çok deliriyorum herhalde elimden kaza çıkardı 🤬🤬🤬

hukuki olarak bir sonuca varılamayacak olsa bile, şikayetinizi geri çekmeyin o herif tüm ailesine çoluk çocuğuna karısına sülalesine rezil olsun yeterli. susmamanız bile tebrik edilesi.

ablasinin altinlarini calmasi yalan miymis🙄 Su birimini kendisi yerine ablasi yapan uye mi bu sonra ablasi vermicem demisti de enistesine soylemisti falan🤣

X