haksız mıyım, haklı mı?

Haklı mısınız haksız mısınız bilmem ama insan ne ediyorsa kendine ediyor kesinlikle. Kendinizi bu kadar sevmemenizin nedeni ne?
Çevremdekiler de bana aynı şeyi söylüyor kendine değer vermiyor ve sevmiyorsun diye . Sanırım böyle bir adamla beraber olmam kendine çok büyük haksızlık bunun farkındayım ama neden takılıp kalıyorum neden takıntı haline getirdim bu kişiyi . Çok saçma gerçekten .

Allahtan belanizimi ariyosunuz?bi insan mutlu olmak icin evlenir.Esrar kullanan adamdan ne gibi bi hayir bekliyosuniz

Sevgisinden emindim ama oturup konuşulmuyor bile . Yanılmışım demekki çünkü sevse gerçekten , öyle kolayca resti çekemezdi en azından adam akıllı oturup konuşulurdu . İlişki bitiyor ama doğru düzgün bitirmeyi bile beceremiyor . Ya mesajla , ya engelleyerek , sanırım bundan dolayı takıntı haline getirdim

Ben gidiyorum dedim herşeyimi topladım . Bu o ana kadar ses çıkarmadı hayretle izliyordu beni çünkü benden öyle bir tepki beklemiyordu . Sonra o da sinirlenince ve anladım tavrından ipleri kopardığını o an , ben de onu kaybetmemek İçin yine özür dileyen ben oldum gitmeyelim dedim . Beraberlik yaşadık ve o andaki saygısız hareketinden dolayı esas Benim kadınlık gururumu incilttiğini farkına varmadan , bir de sonraları benim erkekliğime laf ettin dedi bana

Bacım ya
Bir tane olumlu yanını yazmadıgın, yangından mal kacırır gibi seni ailenden gizli evlenmeye bile ikna edebilen esrarkeş adamla bitmiş gitmiş niye kendine bunu yapıyorsun
Haklısınız işte herhalde takıntı oldu Benim ki . İnan’ın bende farkındayım elle tutulur bir yanı Yok . Sadece bu ilişki o geceden sonra , benden dolayı mı bitti diye düşünüp duruyorum .kendimce güzel gidiyor ilişki diye kendimi kandırıyordum belki de

İyi ki bitti de çok şükür bitti de
Yapma kendine bunu gercekten yapma yani yazık günah bir kere yasamassın yeterince kötü ilişki ikinci hatayı yapma

Allah aşkına bırakın gitsin, sevmek bu mu ya ? Sürekli sizi gideceğine dair diken üstünde bırakmak sizi sevmek değil. Bu kaybetme korkusunun karşılıklı olması lazım. Tek hatanız yapamayacağınız şeyi yapmaya kalkışmışsınız, gidiyorum demişsiniz, keşke geri adım atmasaydınız. Bu erkeklere çok yüz veren bir hareket. Nasıl olsa gidemez, nasıl olsa döner diye düşünüyorlar bu sefer. Neden hep kadınlar uğraşır, didinir, kurtarmaya çalışır, alttan alır anlamam, halbuki değerli olan biziz, onların bizi kaybetmemeye çalışması gerekiyor. Gitmek isteyen birini tutmaya çalışmayın çünkü en ufak fırsatta zaten kaçar, kendisi kalmak isteyenle olun ki sizin de ruhunuz yorulmasın.

Sakin ailenizi karsiniza filan almayin... evlilik icinde acele etmeyin..oturmamış karakterler görüyorum...siz neden hakliyken özür diliyorsunuz?kendinize deger verin biraz

allahtan nikahtan vazgeçti diyorsun vazgeçmese demk nikah kıyacaktın bu adamın bnce niyeti apaçık ortada
Yok nikah ben de istemiyordum ailemin haberi olmadan buna kalkışmak istemiyordum . Sadece bir zaman kazanmaktı benimkisi , belki ikna ederim diye . Ailenin dediği gibi yapalım dedi bana , ben de Tamm dedim gelip isteyeceklerdi . Sonra 1,2 gün ortadan kayboldu . Bir akşam konuştuk adam sessiz . Ben anladım tabi tanışmak gelip isteme olayı da olmasın istiyor . Ama söyleyemiyor . Ben söyledim , biraz erteleyelim o halde acelemiz Yok diye . Aynen dedi erteleyelim .

Hakkı haksız meselesini bilemicem de adam ne kadar dengesizse sende o kadar tuhafsın
O kaçtıkça üstüne düşmüşsün
Alışmıştır
Evet haklısınız . Yanlış olduğunu bile bile seviyorum diye tutturdum bende de maalesef böyle kötü bir huy var takıntı ve inat herhalde böyle adlandırıyorum . Her defasında ben koştum peşinden . Şuan ki amacımda biraz olsun içimi rahatlatmak . Çünkü bu ilişki için onu en azından kötü alışkanlıklardan vazgeçirmek için manevi yönden çaba sarfettim ama değişmedi

Neden bu kadar olumsuz özelliğine rağmen bu adam da ısrar ettiniz. Bile bile lades olmuş, sizinkisi.
Seviyorum diye takıntı haline getirdim Galiba. Annem bile diyor , ne bu 5 yıldır adamın adını sayıklıyorsun diye . Psikiyatristime de konu açtım gerçekten çok farklı yönlendirmeleri oldu söylesem çok şaşırırsınız

Ben 29 o 43 yaşında . Bazı konularda çok olgun karakteri oturmuş gibi davranıyor ama sanırım ikili ilişkilerde hep böyle bir adam . Aramamalıyım evet , bazen kendimi bu noktada savaş verirken buluyorum

Aklı başında birine benziyorsun,neden mutsuzlukta ısrar ediyorsun ki?
Teşekkür ederim , mutluluğu onda bulacağıma inandırdım kendimi . Bana güven ve güvensizlik veriyordu gerçekten çok tuhaf . Herşeyi mahveden ben miyim o mu diye sorguluyorum kendimi . Keşke bundan hemen kurtulmanın bir yolu olsa .

Konuşmaya çalıştım evine kadar gittim ailesiyle yaşıyor . Bana kızdı ve her yerden engelledi . Durumumu izah etmek için mesaj attım cevap Yok . Benden uzak dur diyip durdu . İnan’ın bir yıl boyunca yazdım , ama nafile inatçı kendisi. Birşey olmayacağını bile bile yaZdım . Artık gerçekten yoruldum zihnimden kalbimden atmak istiyorum ama başaramıyorum gerçekten fazlasıyla takıntı haline geldi galiba

O andaki saygısızlık nedir? Hani kurtulun bu adamdan yazacaktım ama olayın sonunda bitmiş zaten fakat ne olmuş anlamadım. BDSM tarzı bir hareket mi sergiledi?

şeytan da özünde iyi idi fakat ateşten yaratılmış olmanın kibrine kapıldı..
Haklısınız biz herkesi çok iyi insan çok güvenilir diye nitelendiriyoruz sonra sonra görüyoruz gerçek yüzlerini . Bu da o hesap oldu

Kusura bakmayın ama sonunu okuyunca bir gülme geldi, yahu bir insanın kendine ettiğini kimse etmiyor gerçekten
Adam adam değil haklı olsa ne haksız olsa ne?
Kendim ettim evet yanlış olduğunu bile bile peşinden koştum . İnsanlara akıl vermeye gelince yazıyor konuşuyorum ama :)) o aklı bir kendime kullanamadım

Aynen haklısınız , bir aptal benim işte :) nerede böyle adamlar var ben oradayım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…