Haksız duruma mi düşünüyorum?

Kıymetli falan değil. Ben bi kere ayrildim bu adamdan ailem saglikliydi üzüntüden perisan oldular . Sonra barıştık bi sekilde yalvarmalar pişmanlıklar süründü ozaman cok yeni evliydik dedim 1 sansi daha hakediyoruz akillandi evet çoğu seyi duzeldi ama aileme tamamen düşman oldu .bende ailemn hasta zamaninda bunları bidaha yasamasinlar diye kendimi hasta ettim burda .
Aileniz zor zamanlarında onlara destek olamadığınıza üzülmedi mi peki?

Kusura bakmayın benim aklım almıyor. Bu kadar ağır hastalıklar geçiren insanlara merhamet etmeyen size mı edecek?

Hadi anne babayı üzmemek için ayrılmadınız 8 ay konuşmaması neden umrunuzda? Cehennemin dibine kadar yolun var derdim.

Çok sinirlendim eşinize ya. Ama size de kızdım. Ben ağaç kovuğundan mı çıktım diyemediniz mi?

Senin istediğin bir şeyi eşin ne hakla engeller ki, kararını verdikten sonra?
Hem de kanser olan ana-babamı ziyaret etmekse bu?!

Nasıl bu kadar ezdirirsiniz kendinizi aklım almıyor.
Aylarca annemlerle kalırdım ben olsam.
Sizinki gibi bir eşim olsa da ayrılmış olurdum.

Herkes hakettiği hayatı yaşar..

Kıymetli falan değil. Ben bi kere ayrildim bu adamdan ailem saglikliydi üzüntüden perisan oldular . Sonra barıştık bi sekilde yalvarmalar pişmanlıklar süründü ozaman cok yeni evliydik dedim 1 sansi daha hakediyoruz akillandi evet çoğu seyi duzeldi ama aileme tamamen düşman oldu .bende ailemn hasta zamaninda bunları bidaha yasamasinlar diye kendimi hasta ettim burda .

eee zaten olan size olacak

zaman geçecek, bir bakmışsınız ki siz siz olmaktan çıkmışsınız.

bizler bile konuya ziyadesiyle sinirlendik, size hiç anlam veremiyorum hiç

Geçen sene ayrılmadığım için çok pişmanım. Geçen seneye gore baya bi törpülendi bu yil ama beni çok yordu . Ailem hasta iyice üzülmesinler diye idare ettim ama bosa etmisim

Aileme neden tepkili ailem hep arkamda olduğu iÇin ve annesinin doldurusuna geldiği için.
Idare edilecek sey var edilmeyecek sey var. pirasa sevmiyorum yemem diyen adam idare edilir. Ailesi kanserken kavga cikaran adam idare edilmez.

Ben kavga edip gidiyorum diye benimle 8 ay konuşmadi.

annen baban kanser ve sen eşin izin vermiyor diye yanlarında olamadın. üstüne bu adam 8 ay senle konuşmadı. sen de hala bu adama eşim demeye devam ettin. yazık günah yetiştirene. koca bol ama anne baba bi tane ya beni hastalıkta onların yanına göndermeyen adamı ben napayım.

Izin almiyorum gidicem diyorum neden gidiyorsun napacaksin diyor annem babam diyorum ee olabilir diyor benim cinlerim tepeme geliyo haliyle kavga ediyoruz. Sonrada insanlarin icinde beni yalanci cikariyo ben gitme demiyorum diyo
O zaman aileme gidelim derse eee olabilir seninki aile de benimki ne dersin.
Sakın gitme lütfen tavrını koy eşitlik istiyorsun madem benim aileme ne kadar gidersem senin ailene de o kadar giderim de kararlı ol restini çek.

Annen baban kanserle mücadele ederken eşin olacak bencil mahlukün sözünu dinleyip gitmedin.Ben olsam cıngar çikartirdim net!!

Malesef ipini o donem.eline vermişsin sen.Şimdi ne yapmalı bilemiyorum..hatasıni anlayana dek konuşmazson belki düşünür bazi hataları

hazırlanıp, açıp kapıyı çıkacaksınız bu kadar.
onca tartışmanın üstüne birde oturup sözünü dinliyorsunuz.
Lafini hic dinlemedim oturmadim tartistiktan sonra hep gittim ama hatam şuydu gidip geri döndüm gecen yil olanlar icin cok pismanim burada çok yanliz surekli evde olan ailesi orda skntidayken cirpinan bernat bi pskolojideydim cok kotuydum doğruyu yanlisi ayirt edemiyodm dedigim gbi smdiki aklm olsa sabretmezdim

Evlilikten çok yoruldum.
Karşındakine ne kadar iyilik yaparsan. O kadar eziliyorsun nasil haktan revadir bu .
Kavga etsem bi türlü, konusmasam bi türlü ben benlikten çıktım zaten sabir taşı oldum artık ruhsuzum .

Annem rahatsız babam kaza geçirdi
1.5 aydır evimde değilim.
Ki kızım var okula gidiyor.
Ara ara onlar geliyor.
Gelirken kimseden izin almadım.
Bana böyle günde destek olmayan kocanın kocalığı kalsın bi zahmet
8 ay konuşmamışmış defolsun gitsin hiç umrumda olmaz.
Çok geçmiş olsun name. Allah şifa versin anneciğine bir babacığına.

Nasil yani anlamadim nasiiiil?
Benim anam babam hasta olacak ve kocam beni yollamayacak ben de onun sozunu dinliycem ha?

Valla canim sen haketmissin.

Beni hasta anama babama yollamayacak adamin ben ..... neyse kufur etmeyim.

Butun ipleri vermissin adama.

Kocaysa koca.
Baslarim boyle kocaya da evlilige de.

Kendinize biraz deger verin Allahaskina

X