hakkınızı helal etmek istedikleriniz

Emine

Guru
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
1.598
13
48
hayirli aksamlar bütün kk´ü a.s.a.s.

burada hakkimizi helal edelim insaallah.....

ister ailenize ister yakininiza isterseniz bütün kk ´ne.....

hakkimiz gecmesin ve baskasininda hakkini almayalim.....

ben öncelikle aileme sonra akrabalarima ve bütün kk´ne hakkimi helal ediyorum sizlerde helal edin olurmuyerimsenibenyerimseniben

ve hakkimizi helal etmek istemediklerimiz varsa..........onlar ne olacak???......

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok üzgünüm..:çok üzgünüm:
Hayatımdaki 3 kişiye eğer bir hakkım varsa helal etmiyorum..yasakkelime
Emeğim var ondan eminim de hakkı bilemem benden yaş olarak çok büyükler çünkü.
Ama emeğimi heba eden,geleceğimi,mesleğimi çalan,acımasızca elimden alan,çalan o kişilere hiç bir lafım yoktur,olamaz da!:dilcikar:
Cenab-ı Allaha versinler hesaplarını

Benimde hakkimi helal etmiyecegim kisiler var reel hayatimda.Ve Allaha havale ediyorum ben ugrasmiyorum Allahimdan bulsunlar.

Sanal aleme gelince sukur kimseyle bu derece kapismadim kimseyle dusman olmadim o yuzden tum Kadinlar Kulubu sitesine hakkim helaldir.Umarim bende kimseyi kirmamisimdir kimsenin hakkina girmemisimdir.

Sevgiler..

Aynen benimde ahaytımda hakkımı helal edemeyecğim kişiler..

Eski şirketimden ayrılmama sebep olan uçkur delisi genel müdürü,onun bu zaafını bilen görünürde sekreteri ama aslında sevgilisi olan kişi,tüm bunlara sebep olan bayii sahibine aslaaaaa ama aslllaaaa hakkımı helal etmiyorum..
Birde 8 senemi paylaştığım ve çok basit bir durum yüzünden bizden kendisini esirgeyen eski dostuma hakkımı helal edemiyorum maalesef.
Ne bu tarafta ne öteki tarafta...

canlarim benim , evet hakkimizi helal etmek istemediklerimizde var tabii ama ben bunu düsünmedim.........
benimde var hakkimi hicbir zaman olsun helal etmiycegim insanlar............

konuyu az birsey degistireyim ozaman daha uygun olur insaallah..........

Hakkimi kesinlikle helal edemiycem 2 kisi vardi 3.süde eklendi Asla iki cihan bir araya gelse etmiycem Cok emegim var üzerlerinde Benim Gecmisimle bugünümle yarinlarimla oynuyan birilerine Nasil helal edebilirimki...Onlari Rabbime Havala ediyorum..
Not:Ama bu yanlismis bir hocaya sordum etmelisin dedi hakkini rabbimiz nasil olsa sorcak onlara ama sen hakkini helal etmedigin sürece onlari ahiretde bekliyceksin ne cennet ne ceheneme gidemiycek onlari bekliyceksin etmen daha hayirli demisdi
Ama ona bile raziyim hele 3.Kisiyi kesinliklee affetmem ve bir tek söz hakkimi bile...

yaw arkadaşlar gecenin 2 sinde ne hakkı ne hukuku ya saygısızlık olarak kabul etmeyin ama bence bunları düşünerek gecenizi ziyan etmeyin

Meslek yaptigim isyerinden bazi kisiler yüzünden ayrilmak zorunda kaldim, cok zor günler gecirdim.
Ben herkesin sirini kendi sirim gibi saklarken millet beni agazlarina dolamislar hemde dost bildiklerim.Dedikodumu etikleri meselede herkesin yasadi seyler (flört) ama kendi kizlarina gelince susarlar. Cok kirildim onlara cooookkkkkk
Ve daha bircok sey,ama hakkimi helal edermiyim etmezmiyim bilmiyorum acikcasi.
Onlari allaha havale ediyorum en iyisini en dogrusunu nasil olsa allahim biliyor.

yaa ben bu konuda kendimi çok eleştiriyorum ama benim yapımda bu ne yapayım kin tutamıyorum..kimde hakkım varsa herkese helal olsun..bir daha gelmeyeceğiz bu dünyaya..

Az çok kime hakkım geçmişse helal olsun diyorum..

Hayatım da bir tek kişiye hakkımı helal etmedim,hesabımı ahirete bıraktım..Kışta kıyamette,ağzımın orucuyla,el kadar bebeğimle beni ev değiştirmek zorunda bırakan ev sahibime..Sonra okuduğum kitaplarda bu konuda edindiğim bilgiye göre,kul hakkıyla gelen,hele hele acıttığı candan helallik alamayan kişinin gerçekten İlahi Mahkeme de çok acılar çekeceğini okudum..

Ne yapayım merhametim batsın işte..Ona helal ettim hakkımı ..

Bana hakkı geçen herkeze hakkımı helal ediyorum
ama hayatımda bi insana hakkımı helal etmicem, dünyaları versede ahım hep onda kalacaktır:çok üzgünüm:

sadece birisi canimi yakan
ona hak-mak yok
o bu dunyada benim azabimi dusunmedi bende onunkini dusunmucem

Ben ahiretde de olsun bir kere daha görebilmek icin helal etmiyom:)tabi 3.kisiye en son eklenene yani

bugün biraz daha düsündüm ve benim de hakkimi icten helal edemiycegim birkac kisi var yani dilimle söylesem bile kalbimden söyliyemiycem...................

yokmu arkadaslar hakkinizi helal edemiyceginiz, yada gönülden hakkiniz helal edecekleriniz????

Ben tanıdığım herkese hakkımı helal ediyorum. Hem reel hem sanal anlamda.
babamı kaybedesiye kadar daha hırslı, öfkeli kin tutabilen bir yapıdaydım.
Ama o zaman öyle çok dini konular dinleyince kul hakkının ne kadar ağır
olduğunu öğrendim. Beni bir hikaye çok etkiledi o yüzden artık herkese hakkımı
helal ediyorum. Allah zaten herşeyi görüyor ve biliyor, en doğrusunuda o bilir.
Şimdide kırgınlıklarım ve öfkelerim var ama olsun. Artık keskin düşünmüyorum bu
gibi konularda.

en büyük günahlardan biridir kul hakkı benimde etmicem kişiler war hakkımı aslada etmem sonu ne olursa olsun aslaaaaa

Hakkimi helal edemeyecegim birkac kisi var,yaptiklari onca seye ragmen bir ozur dileselerdi belki helal ederdim hakkimi ama butun kabahatlerine butun yapilnlara karsilik bir ozur dileyeceklerine hala arkamdan konusan,dedikodumu yapan gorumcelerime ve kaynanama ve dahi kayinlarima hicbirine hakkimi helal edemiyorum maalesef,ger kalan herkese hakkim helal olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…