Hakkınızı helal edin

Mathildamae

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2016
1.287
1.298
37
Burada dua konuları açtım bazılarınız benim sıkıntımı hafifletmek için dua etti Allah razı olsun. Herkes hakkını helal etsin. Bana ağır geliyor ben bu dünyadaki kötülükten bencillikten yıldım. Dualar ettim ama yine aynı dipsiz kutudayım çıkamıyorum allahım bi ışık göremiyorum.. siz umudunuzu kaybetmeyin dilerim Rabbim sizin dualarınızı kabul etsin.

Imtihan dunyasindayiz derdi veren Rabbim dermaninida verir umudunu yitirme inanın kimsenin derdi kimseye uymuyor bize sabır etmek düşüyor inşallah bitecek geçecek
Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr"

"Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır

Amin inşallah Rabbim hepimizi feraha çıkarsın.. çok teşekkürler

Saçmalamayın lütfen neler yaşayan insanlar var savaşlardan kaçan yaralı ayağı kopmuş kolu kopmuş yine vazgeçmiyor yine pes etmiyorda hayattan vazgeçmiyorsa siz pes mi ediyorsunuz korktunuzmu hayatla mücadele etmekten insanlara güçsüz olmadığınızı gösterin yilmadiginizi bikmadiginizi hayır zaten öyle birşey yapsan sadece bu hayattan gideceksin ya obur dünya o ne olacak buradakineburadaki ne katlanamayıp pes edebiliyoruz ama oradaki ne katlanamamak yok malesef aklinizi başınıza toplayin

Yok hayır aileme bunu yapamam zaten. Ama dua etmek, istemek, dilemek. Sonunda yüzümün gülmemesi, beni mutsuz edenlerin gülmesi..Bunlardan yıldım ..Allah razı olsun düşünen herkesten...

"Her şey üstüne gelip, seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde, sakın vazgeçme! İşte orası kaderinin değişeceği noktadır!"

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…