HAKKIMI YEDI HARAM OLSUN

dikkat ederim kuaforlerde enekde lafını esirgemeyen tiplere özen gösterilir birseye ses etmeyen yapma asamadımda mudahil olmYan tipler birçok sorunla karsılasır.bu sana ders olur hayır diyememissin zatn ısrar ederler .en sonundada bu ne ya sacımın rengi heryerde aynımı deseydın bari.ama ders olaun birazdaha cevval ol.

Bende kayseride yasiyorum hangi semttesin bu anlattigin hangi kuaför bana acemi gibi geldi ustaligi varmı baktinmi bence kendisine soylemeliydin o an memnuniyetsizligini ücreti bide sen hesaplasaymissin keske odemeden once

Bu ne yahu resmen buyulemis sizi. Boyle seyler hele sac bilmediginiz kuaforun insafina birakilir mi? Mesela ben sacimi bazen kuaforume birakiyorum ama hayalgucu yuksek ve zevkli bir kadin oldugu icin sonuclarindan hep memnun kaldim. Kadin resmen eskiyalik yapmis.

Ben yurt disindan geldim arkadaslar.. iste sorun hangi kuafore gitmemiz gerektigini bilemiyoruz ve ustune ustluk paramizla rezil ediyorlar bizi..ne kdr bikinime dokunmayin desemde.. hayirrr ben anlamam dediiiii .. sacim kabus gibi ztn..

Ben tanımadığım kuaföre, bırak boyayı saçımı kestirip, kaş aldırtmam. Sizde ki cesarete şaştım doğrusu.
Siz hayır demeyi bilmiyosunuz ve bundan dolayı kaybediyorsunuz.

Ve şunu da belirtmeden geçemedim. Bir kaç kez kayseriye gitme fırsatım oldu. Orada işinin hakkını veren kuaför sayısı gerçekten çok az.

Ve şunu da belirtmeden geçemedim. Bir kaç kez kayseriye gitme fırsatım oldu. Orada işinin hakkını veren kuaför sayısı gerçekten çok az.
Evet sana harfiyen katiliyorum.. Bi kere fiyat listesi yok ortada.. hata bende.. ama bu kadarda insan soyulmazki ya..

Aynen öyle bir yer canım orası kuzenim kayserinin en pahalı ve güzel kuaföründe düğünü için saç, makyaj yaptırmıştı. Gelen tüm konuklar kızı tanıyamadı. Makyajsız halin bile bu halinden daha güzeldi diyerek, kızın en mutlu günü mahvolmuştu, unutamam bunu ya gene üzüldüm bak :KK43:

Arkadaslar, Dun kayseride bi kuafore gittim .. neyse girdim kuafor disardaymis.. kas, tum bacak, birde koltuk alti epilasyonu yaptircaktim.. kadini bekledik on bes dakka kadar.. disardaymis, geldi neyse.. gel canim dedi epilasyonuna baslayalim dedi.. bende tamam dedim gectik iceriye.. neyse tum bacak yapti.. sonrasi tam bir kabus ..ay sen bu killarla nasil geziyorsun dedi, ben bikini bolgenide alicam dedi, abla dedim ben utanirim, kalsin aksam kendim yaparim zaten dedim.. yani resmen beni pis ilan etti.. O kadarda cok yoktu.. eee zaten ben epilasyona gelmisim degilmi.. sonra ac bacaklarini dedi.. abla dedim olmaz zamanim yok benim dedim.. hem hava cok sicak dedim.. her neyse tutturdu ille yapcam.. tmm neyse yapin dedim.. elim cok hafiftir dedi.. merak etme dedi.. yapti.. sonrasinda aslinda sacimida boyatmak istiyordum ya dedim ama bugun zamani degil vaktim az servise yetismem lazim dedim.. bana dediki yok cnm yok zaten 45 dakika surer dedi.. abla dedim kaca yaparsin 150 tl dedi icimden ohaaa dedim.. yaptir cnm yaptir dedi benim fiyatlarim nettir dedi.. abla pahali degilmi 150 tl dedim.. eeee millet dip boyayi 50 tlye yapiyor dedi.. rengi nolcak peki dedim.. sen onu bana birak dedi.. saclarim karamel uzerindede rofleler vardi acik renk yani.. sana dedi acik renk hic yakismiyor dedi.. abla dedim bi rengine bakayim oyle karar vereyim dedim.. yada yarin gelirim dedim.. her neyse oturduk bana dediki saclarini ac.. actim ayyyy azmis dedi neyse 100 tlye yaparim dedi .. bende zannediyorumki uzerine rofle yapacak.. oturdum bu basladi .. sadece normal boya.. saclarimi yikadi aynanin karsisina bi gectim ... Soke oldum sacimin rengini tamamen degistirmis.. sacim kizilmi istersiniz, icinde kahverengimi istersiniz, sari rofleler hala gozukuyo ara ara ... :KK43:((((((((((( neyse yine agzimi acmadim.. bu seferde duz fon cekin dedim, hayir sana su dalgasi yapcam dedi.. yemin ediyorum kafamin derisini yakti kadin.. ay dedim pardon pardon dedi.. kasaya bi geldim 200 tl demezmi.. t um bacak 15+bikini 25 + kas biyik 10tl + boya 100 tl toplam 150 tutmus olsa bu kadin benden 50 tl den fazla aldi.. kabus gibi bir gun gecirdim.. simdi ben napim.. epilasyonu yapmis hala tek tuk killarim var, sac boyasi kabus gibi, kina rengi gibi.. kirmamak icin sustum ama olmicak boyle kendime ayrica kiziyorummmmm.. bu kadini sikayet etmek istiyorum.. oturdum dusundum ya Jolyss sen salakmisin dedim kendi kendime.. cidden salagimmm.. :KK43:((

Kasap falan değil demi:)

Şaşkınsınız gerçekten :KK70: ben tane tane anlatıp foto göstererek iyi yerde boyattığım saça bile elli kere düşünüyorum. Sen saçlarını Nasıl bana bırak diyen ne olduğunu bilmediğin bir kuaföre emanet edersin. Hatalı sensin. Geçmiş olsun.

Zorla mi boyadi sacini zorla mi agda yapti sanki... 100 lira boya icin normal fiyat bence. Agda desen soyledigin yerler 50 lira tutar. Haksizsin.
Istemedigin seyleri yaptirmamaliydin

• Beğen
Reactions: KV_
Haramlık birşey yok gayette herseye evet diyip ödemişsin helaldir o helal..boşuna haram etme şimdi kadının kazancını

kadın ne dese yapmıssınız
nerdeyse elıne telefon yakısmıyor al bakım su vıledayı ayy ne pismıssın sıl bakım dese alıp elıne vıleda temızlık yapacakmıssın orda o derece
ne munasebet yanı kımse ıstemedıgın bırseyı sana yapamaz

ıstemedıgın yere epılasyon yapıyor ve bu esnada ayy ne pismıssın dıyor
ıstemedıgın sekılde sacını boyuyor ve ıstemedıgın sekılde model verıp dogru olmayan mıktar para ıstıyor

karsısındakı sadece yuruyen sessızlık

ben olsam o saatden sonra tenezzul edıp fazla aldıgı paramı ısteyıp yuz goz olmazdım
sıze bazı seylerı ogrenmek bıraz pahalıya patlamıs
kendınıze saygı duyun ve ıstemedıgınız bırseyde sesınızı yukseltın bence
boyle olmaz

Arkadaslar, Dun kayseride bi kuafore gittim .. neyse girdim kuafor disardaymis.. kas, tum bacak, birde koltuk alti epilasyonu yaptircaktim.. kadini bekledik on bes dakka kadar.. disardaymis, geldi neyse.. gel canim dedi epilasyonuna baslayalim dedi.. bende tamam dedim gectik iceriye.. neyse tum bacak yapti.. sonrasi tam bir kabus ..ay sen bu killarla nasil geziyorsun dedi, ben bikini bolgenide alicam dedi, abla dedim ben utanirim, kalsin aksam kendim yaparim zaten dedim.. yani resmen beni pis ilan etti.. O kadarda cok yoktu.. eee zaten ben epilasyona gelmisim degilmi.. sonra ac bacaklarini dedi.. abla dedim olmaz zamanim yok benim dedim.. hem hava cok sicak dedim.. her neyse tutturdu ille yapcam.. tmm neyse yapin dedim.. elim cok hafiftir dedi.. merak etme dedi.. yapti.. sonrasinda aslinda sacimida boyatmak istiyordum ya dedim ama bugun zamani degil vaktim az servise yetismem lazim dedim.. bana dediki yok cnm yok zaten 45 dakika surer dedi.. abla dedim kaca yaparsin 150 tl dedi icimden ohaaa dedim.. yaptir cnm yaptir dedi benim fiyatlarim nettir dedi.. abla pahali degilmi 150 tl dedim.. eeee millet dip boyayi 50 tlye yapiyor dedi.. rengi nolcak peki dedim.. sen onu bana birak dedi.. saclarim karamel uzerindede rofleler vardi acik renk yani.. sana dedi acik renk hic yakismiyor dedi.. abla dedim bi rengine bakayim oyle karar vereyim dedim.. yada yarin gelirim dedim.. her neyse oturduk bana dediki saclarini ac.. actim ayyyy azmis dedi neyse 100 tlye yaparim dedi .. bende zannediyorumki uzerine rofle yapacak.. oturdum bu basladi .. sadece normal boya.. saclarimi yikadi aynanin karsisina bi gectim ... Soke oldum sacimin rengini tamamen degistirmis.. sacim kizilmi istersiniz, icinde kahverengimi istersiniz, sari rofleler hala gozukuyo ara ara ... :KK43:((((((((((( neyse yine agzimi acmadim.. bu seferde duz fon cekin dedim, hayir sana su dalgasi yapcam dedi.. yemin ediyorum kafamin derisini yakti kadin.. ay dedim pardon pardon dedi.. kasaya bi geldim 200 tl demezmi.. t um bacak 15+bikini 25 + kas biyik 10tl + boya 100 tl toplam 150 tutmus olsa bu kadin benden 50 tl den fazla aldi.. kabus gibi bir gun gecirdim.. simdi ben napim.. epilasyonu yapmis hala tek tuk killarim var, sac boyasi kabus gibi, kina rengi gibi.. kirmamak icin sustum ama olmicak boyle kendime ayrica kiziyorummmmm.. bu kadini sikayet etmek istiyorum.. oturdum dusundum ya Jolyss sen salakmisin dedim kendi kendime.. cidden salagimmm.. :KK43:((

Ohaa. Sinirden kahkaha attim okurken. Kadin pazarlamada muthis basariliymis. Cirkeflesme vaktin geldi emin ol hic kirilmayacak. Sallamayacak bile seni. Cirkefce parani verip yollicak. Gene ne oldugunu anlayamicaksin. Acayip bi ders olmutur bu sana. Zamaninda bana da olduydu. Artik dedigim dedik olmayi öğrenmissindir:)

Yahu kadına gıkın çıkmamış istediği gibi üstünde çalışmış ama burda herşeyi haram etmişsin :110: 150 liraya saç boyatmak mı :KK57: bana çok geldi bari o kadar param yok deyip kaçsaydın

Bu yaptığınıza pısırıklık denir, net yani. Böyle olursanız her yerde kandırılırsınız

Tamam kibarsınız anlıyorum ama bu devirde bazı insanlar çirkefliği hakediyo malesef. Yeri geldimi en baba çirkefliği yapacaksınız, böyle nereye kadar? Bi kere en basitinden hayırdır ne 200 ü ben şunları şunları yaptırdım bu kadar tutmuyor demeliydiniz. Ki bu çirkeflik de değil aslında. Yarın gidin saç renginizi hiç beğenmediğinizi söyleyin ve 50 tl nizi geri isteyin

Bir daha da böyle saf davranmayın. İyiliğiniz için üslubum biraz sert olabilir ama ciddi kendinize çeki düzen vermeniz lazım

Kendime cok kiziyorummmmmm.. arkadaslar.. butun gun moralim bozuldu.. :KK43:((( beni saf zannetti galiba ama degilim iste.. kirmamak icin sustum ama kasaya gelincede bu kadarinada pes dedim...

Kendini uzun durma boşuna olan olmuş. Sen bir daha oraya gitmeyeceksin. Dolayısıyla kendi böyle yaparak musteri kaybediyor. İnsanları kandirarak asla başarılı olamaz. Ancak gününü idare eder.

Diğer yandan senin ciddi hataların var. Kadın, senin isteklerini önemsememis. Üstüne işine geleni yapmak için ısrar etmiş. Sen her ısrar edisinde tamam demişsin. Hiç memnun olmadığın halde hiç bir şeye itiraz edememissin.

Yalnız bunlar senin karakterin öyle bir günde degistiremezsin. Dominant insanlar seni baskı altına alıp istediklerini sana yaptiriyorlar. Bu konu da çalışmam lazım. Bunu kendini suclayarak değil kendini olduğun gibi kabul ederek yaparsın.

Yani bir daha sana birileri hoşuna gitmeyecek şeyler için ısrarcı olduğunda kabul etmemeye çalış. O ne kadar ısrar ederse sende ısrarla Hayır demelisin bence. Başarılı olursun.

X