HAKKIMI YEDI HARAM OLSUN

Yahu kadına gıkın çıkmamış istediği gibi üstünde çalışmış ama burda herşeyi haram etmişsin :110: 150 liraya saç boyatmak mı :KK57: bana çok geldi bari o kadar param yok deyip kaçsaydın
Ben dedim 150 tl cok pahali dedim olmaz dedim.. epilasyon icinde olmaz dedim bana dediki kacisin yok dedi.. elimdede lahmacun vardi.. onuda sevmedim paket yaptirdim eve gotureyim diye.. yiyebilirsiniz isterseniz dedim.. aaa cnm dedi sagol ben bunu kopegime gotureyim dedi.. zaten bu kuafore girmeden tane tane fiyat sordum...

Ben yurt disindan geldim arkadaslar.. iste sorun hangi kuafore gitmemiz gerektigini bilemiyoruz ve ustune ustluk paramizla rezil ediyorlar bizi..ne kdr bikinime dokunmayin desemde.. hayirrr ben anlamam dediiiii .. sacim kabus gibi ztn..

Kadın sana saten pis vs hissettirerek seni ağır şekilde manipüle etmeyi başarmış. Bence başka bir kuaföre gidip saçını değiştir. Gitmeden önce internetten renk model beğen. Onları telin kaydet. Gidince kuaför ile o koltuğa oturmaya yüz yüze konuş. Dun sınırından uyuyacağım. Çok kötü yaptı. Kadınla kavga ettik falan filan bişeyler anlat. Bu saci hemen değiştirmeniz lazım. Ben başka yerden geliyorum. Burayı bilmemkim tavsiye etti. (Hatta gerçekten birinin tavsiyesi ile kuaför bulursan süper olur) ay sinirim çok bozuk. Vs vs diye konuş. Gösterdiğiniz resimler için bak doğru söyle bu rengin aynısını istiyorum. Yqpamayacaksan söyle en bastan. Falan diye konuş. Yamuk yapamaz

Ben dedim 150 tl cok pahali dedim olmaz dedim.. epilasyon icinde olmaz dedim bana dediki kacisin yok dedi.. elimdede lahmacun vardi.. onuda sevmedim paket yaptirdim eve gotureyim diye.. yiyebilirsiniz isterseniz dedim.. aaa cnm dedi sagol ben bunu kopegime gotureyim dedi.. zaten bu kuafore girmeden tane tane fiyat sordum...
:oha:
Çok pardon.

Benden fazladan para almasi zaten haram.. Ben haram etsem nolacak etmessem nolacak Allah goruyor herseyi zaten.. bagri isini yapsaydi olayin parasindada degilim, beni banka zannetti galiba..

İşini de düzgün yapmadığı için onuda haram edersin arkadaşım. Ama böyle hakkını haram ede ede nereye kadar. Allah sana gerekli yetkinlikleri vermiş. Lütfen hakkını aramayi/korumayı öğren.

kadın ne dese yapmıssınız
nerdeyse elıne telefon yakısmıyor al bakım su vıledayı ayy ne pismıssın sıl bakım dese alıp elıne vıleda temızlık yapacakmıssın orda o derece
ne munasebet yanı kımse ıstemedıgın bırseyı sana yapamaz

ıstemedıgın yere epılasyon yapıyor ve bu esnada ayy ne pismıssın dıyor
ıstemedıgın sekılde sacını boyuyor ve ıstemedıgın sekılde model verıp dogru olmayan mıktar para ıstıyor

karsısındakı sadece yuruyen sessızlık

ben olsam o saatden sonra tenezzul edıp fazla aldıgı paramı ısteyıp yuz goz olmazdım
sıze bazı seylerı ogrenmek bıraz pahalıya patlamıs
kendınıze saygı duyun ve ıstemedıgınız bırseyde sesınızı yukseltın bence
boyle olmaz
Zaten para degil derdim benim, derdim hem beni kasada kaziklamasi, hem kabus gibi bir sonuc.. dun biyiklarimida aldi yakmis ya resmen .. cok aciyo daha yeni hissediyorum..

Zaten para degil derdim benim, derdim hem beni kasada kaziklamasi, hem kabus gibi bir sonuc.. dun biyiklarimida aldi yakmis ya resmen .. cok aciyo daha yeni hissediyorum..

Bu kadının usta belgesi de olmayabilir. İstersen internetten araştır kuaförler odası vs var oraya şikayet et. Üstüne fiş vermediği için ara maliyeye oraya da şikayet et.

Kendini uzun durma boşuna olan olmuş. Sen bir daha oraya gitmeyeceksin. Dolayısıyla kendi böyle yaparak musteri kaybediyor. İnsanları kandirarak asla başarılı olamaz. Ancak gününü idare eder.

Diğer yandan senin ciddi hataların var. Kadın, senin isteklerini önemsememis. Üstüne işine geleni yapmak için ısrar etmiş. Sen her ısrar edisinde tamam demişsin. Hiç memnun olmadığın halde hiç bir şeye itiraz edememissin.

Yalnız bunlar senin karakterin öyle bir günde degistiremezsin. Dominant insanlar seni baskı altına alıp istediklerini sana yaptiriyorlar. Bu konu da çalışmam lazım. Bunu kendini suclayarak değil kendini olduğun gibi kabul ederek yaparsın.

Yani bir daha sana birileri hoşuna gitmeyecek şeyler için ısrarcı olduğunda kabul etmemeye çalış. O ne kadar ısrar ederse sende ısrarla Hayır demelisin bence. Başarılı olursun.
Bacaklarimi aldiginda masadan kalktim, arkadasimi dediki cik kiz.. dedim yok bikini istemiyorumm dedim.. yok yatacaksin dedi bana israrla .. dedim ohaaa.. utandim zaten.. yok olmaz dedim.. olur olur dedi.. vsvs derken carpildim.. bide yorgundum o sicakta.. ama komik olan ise beni kandirdiginin farkindaydim.. kendime kiziyorum cunku eskisi kdr agresiflesemiyorum..

Ben "ay sen bu killarla nasil geziyorsun" lafindan sonra o kadina hic bisey yaptirmazdim . Siz lafa bozuldugunuz halde "kirmamak icin " istemediginiz seyleri yaptirmissiniz.
Sonuc olarak o sizi kirmis, siz onu kiramamissiniz..Kirmaliydiniz.

Bu kadının usta belgesi de olmayabilir. İstersen internetten araştır kuaförler odası vs var oraya şikayet et. Üstüne fiş vermediği için ara maliyeye oraya da şikayet et.
Oyle yapicam zaten yarin.. kendisinede msn atcam ... Ben sizi kirmamak adina sesimi cikarmadim ama dicem sizi sikayet etmek zorundayim dicem.. benden 50 tl fazla kopardiniz dicem.. ustune ustluk dudaklarim sizliyo simdi.. iple almisti ama yanmis..

Hayır demeyi öğrenmeniz lazım. Kadın da hazır bulmuş birini herşeyi üstünüzde denemiş
Ya o gun hic musterisi yoktu onun acisini benden cikardi, nasil olsa bu yurt disindan gelmis gunluk parami bundan cikarayim dedi.. cunku yani bu kdr israr olmaz.. sacina dalga fon yapim dedi ben duz olsun dedim .. duz istiyorum dedi aldi eline makinayi istedigi gibi yapti.. hatta kafamin derisine deydirdi o makinayi ara sirada ay dedim yaniyor dedim.. aaa pardon cnm dedi..

Ismini buldum kayseridekiler lutfen gitmesin.. Nuralcan Karabulut.. Nuralcan Hair salon.. yarin kendisine mesaj atcam .. ve sikayet edecegimi soylicem..

Valla kendi rızası dışında kadın kandirarak fazladan 50 lirasını almış. Haram gayet de eder.

Benden fazladan para almasi zaten haram.. Ben haram etsem nolacak etmessem nolacak Allah goruyor herseyi zaten.. bagri isini yapsaydi olayin parasindada degilim, beni banka zannetti galiba..

Bu kadar pısırıklık, bence ders alın. Hakkınızı savunmayı öğrenin. Kaç yaşında kadınsınız hiç normal mi Allah aşkına. Kendimi göz göre göre kazıklatıyım sonra haram olsun.

Ya o gun hic musterisi yoktu onun acisini benden cikardi, nasil olsa bu yurt disindan gelmis gunluk parami bundan cikarayim dedi.. cunku yani bu kdr israr olmaz.. sacina dalga fon yapim dedi ben duz olsun dedim .. duz istiyorum dedi aldi eline makinayi istedigi gibi yapti.. hatta kafamin derisine deydirdi o makinayi ara sirada ay dedim yaniyor dedim.. aaa pardon cnm dedi..

Susmayın bi daha. Sizden kaynaklanmış. Şikayet etsen de ne olacak ki. Tamam dedi diyecek. Sadece çok ısrar etmiş kadın.

Susmayın...

Bulundugunuz ildeki kuaferler federasyonu yada odası tam bilmiyorum oraya şikayet edin, onların belirlediği fiyatı aşmak suçtur.

Bulundugunuz ildeki kuaferler federasyonu yada odası tam bilmiyorum oraya şikayet edin, onların belirlediği fiyatı aşmak suçtur.
ettim cnm sikayetimi ilettim.. yarinda kendisine mesaj atip bizim hesaplarimiza gore benden 50. Tl fazladan para kopardiniz. Sizi kirmamak adina agzimi acmadim. Ama bi insan bu kdr aptal yerine konulmaz dicem. Sizi sikayet ettim dicem..

X