HAFTADA 1 KURAN-I KERİM HATİM OKUMASI GRUBU

Haftalık Kuran-ı Kerim Hatmine ben de katılmak isterim.

• Ankete Katılan
    69
Merhaba kızlar. Ramazan boyunca Kuran-ı Kerim okumak ayrı bir önem taşıyor, biliyorsunuz. Bizler de elimizden geldiğince cüzlerimizi okuyup hatimlerimizi yapmaya çalışıyoruz. Ancak Ramazan ayı bitince Kuranı Kerim’ler rafa kalkıyor ve maalesef ki bir türlü okumaya vakit bulamadığımız zamanlar oluyor. 😔 Ben diyorum ki bu yıl Ramazan bitiminde bu alışkanlığımızı terk edelim ve Kuran-ı Kerim cüzlerimize devam edelim. 30 kişilik bir liste oluşturursak her hafta hepimiz 1 cüz okuyarak Allah’ın izniyle haftada bir Kuran-ı Kerim hatmi yapmış oluruz. Ne dersiniz, Ramazan ayının bitiminde Kuran-ı Kerim okumalarıyla bana katılmak isteyen var mı? 💛😍

hayrılı haftalarınız olsun bende katılabilirmiyim

ama ben kendi çabanla kuran kerim öğrendim için oldukça yavaş okuyorumm

F frenzy80 hoşgeldin canım benim. Şu anda liste oluşturuyoruz. Haftada 1 cüz yani 20 sayfa okunacak günlük bölsek 3-4 sayfa yapar. Ne dersin? ☺ Bu sayede okumamız gelişir ve Kuran-ı Kerim’i de hayatımızda bir alışkanlık haline getirmiş oluruz. 🌸

hoşbuluk canımm
evet hafta bir cüz okurum inş.
hem alışkanlık hemde öğrendiklerim unutmak istemiyorumm

🌸 Sen özünden kaçarsan, ölüm gözünden kaçar; sen Kur’an’ı açarsan, Kur’an da seni açar.
Maşallah 16 kişi olduk kızlar 💚
1. humanbeings humanbeings
2. Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_
3. Sadelikherseydir Sadelikherseydir
4. Ocalh Ocalh
5. Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
6. sadehayatt06 sadehayatt06
7. S sibellcim
8. love_story love_story
9. M mely15
10. mimiraculum mimiraculum
11. debriyajgazfren debriyajgazfren
12. Nzlnaz Nzlnaz
13. H Hufezaa
14. N Nana
15. ftemiz ftemiz
16. F frenzy80
Bende katılabilirim canım peki hasta olma durumunda nasıl olacak yerimize biri mi okuyacak o donemlerde yoksa kendı aramızda mı paylaşacagız🤗

Bende katılabilirim canım peki hasta olma durumunda nasıl olacak yerimize biri mi okuyacak o donemlerde yoksa kendı aramızda mı paylaşacagız🤗
Hoşgeldin canım 💚 her cüz için süremiz 1 hafta olacak. Eğer tamamlayabilirsek müsait olmadığımız zamanlarda diğer hafta 2 cüz okuyacağız. Tabi birbirimize yardımcı da oluruz. Öyle durumlarda hepimiz birer ikişer sayfa okusak tamamlanır zaten ☺️

Hoşgeldin canım 💚 her cüz için süremiz 1 hafta olacak. Eğer tamamlayabilirsek müsait olmadığımız zamanlarda diğer hafta 2 cüz okuyacağız. Tabi birbirimize yardımcı da oluruz. Öyle durumlarda hepimiz birer ikişer sayfa okusak tamamlanır zaten ☺
Tamam ozaman ben varım inşallah🤗

X