HAFTADA 1 KURAN-I KERİM HATİM OKUMASI GRUBU

Haftalık Kuran-ı Kerim Hatmine ben de katılmak isterim.

• Ankete Katılan
    69
Kızlar 3.cüz ve 23.cüz arkadaşlarımızın mazeretleri nedeniyle okunmadı. Yarım yarım da alabilirsiniz almak isteyen varsa. Ben de mazeretliyim maalesef, alamıyorum

Kızlar 3.cüz ve 23.cüz arkadaşlarımızın mazeretleri nedeniyle okunmadı. Yarım yarım da alabilirsiniz almak isteyen varsa. Ben de mazeretliyim maalesef, alamıyorum
23. cüzü aldım okumaya başlıyorum yetiştiremediğim yerde yazarım inşallah

Kızlar ben çok kötü durumdayım eşim çok hasta ateş boğaz ağrısı ishal mide spazmı virüs korkusundan hastaneye de götüremiyoruz çok çaresiz durumda kaldık nolur dua edin Allah rızası için ben cüzümün ilk 10 sayfasını okumuştum ama son 10 sayfasını okuyamıyorum Allah affetsin

çok geçmiş olsun RABBİM şifa versin inşallah bir an önce iyileşir kalbinizi ferah tutun. ALLAH ım hepimizi affetsin ama sizin son 10 sayfanızı okuyalım arkadaşlar alabilecek var mı acaba eksik kalmasın tamamlamaya çalışalım ben 23. cüzü aldım 9 sayfam kaldı okuyabilecek arkadaşımız olursa söylesin olmazsa ben 9 sayfam bitince alayım

Geçmiş olsun canım benim Allah şifa versin en kısa sürede inşallah

Kızlar 13.cüzden 10 sayfamız eksik. Okumak isteyen var ise alabilir ben mazeretliyim maalesef okuyamıyorum

Bende okuyamıyorum malesef. Kendi cüzümü de Bi yakınıma rica ettim o okucak. Arkadaşlar da bu şekilde yapabilir belki.
Bazı arkadaşlarımız mazereti gelmeden önce bir sonraki haftanın cüzünü de sorup onu da okuyor, böylelikle eksik olmamış oluyor. Bazıları da bir yakınına, bir arkadaşına rica ediyor. Önemli olan yük olmaması aslında. Normal zamanda her gün 4 sayfa okusak 5 günde bitiyor. Mazeretimiz yaklaşınca bunu 6-7’ye çıkarsak iki cüzü de bitirebiliriz Ama herkesin müsaitlik durumunu bilemiyorum tabi ki. Bu benim kendi düzenime göre ayarladığım süre

Evet bu şekilde yapılabilir aslında. Benim bu ay erken geldi ayarlayamadım. O yüzden vermem icab etti. Ama cüzlerimizi vaktimiz olduğu sürece peş peşe de okuyabiliriz. Güzel bir uygulama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…