HAFTADA 1 KURAN-I KERİM HATİM OKUMASI GRUBU

Haftalık Kuran-ı Kerim Hatmine ben de katılmak isterim.

• Ankete Katılan
    69
Canımcımlar, ben 23. hatim icin siradaki 26. cüzü okudum, regl olmadan bir an önce okudum, e mi, bilginiz olsun 😘 humanbeings humanbeings
Esim bey, koronavirus oldu, evde izole, biraz fazla temizlik yapiyorum, yoruluyorum, 17 Aralik'a kadar giremeyebilirim. Sizleri seviyorum 😘💙♥️
Allah kabul etsin,şifa versin

Ben de burdayım ama atildimmi gruptan anlamadım bildirim gelmiyo artık:)
21.hatimde cüzün boş kalmış canım human almış ama yetiştiremedi sanırım al istersen ondan okumadıysa.dolayısıyla da 22. Hatimden 17.cüz sana düşer onuda oku istersen. humanbeings humanbeings

Merhaba arkadaşlar aranıza katılmak isterim eğer açıhığınız varsa benı de alır mısnzz, düzenli olarak bildirim yaparım şimdiden Allah razı olsun
Hoşgeldiniz,2 hftda bir hatim yapıyoruz.konu sahibi humanbeings humanbeings sizi bilgilendirir.şu an boş cüzümüz yok,yetiştiremeyen olunca yazar

20.hatim de tamamlanmış. Ancak 21.hatimde benim listemde eksiklikler görünüyor.
21.Hatim Eksik cüzler( 06.11/23.11.2020)
1. terliksuu terliksuu yengesi 6.cüz
2. @polokey2244 10.cüz
3. Calypso95 Calypso95 12.cüz
4. Rbcl Rbcl 14.cüz
5. terliksuu terliksuu 18.cüz
6. humanbeings humanbeings 21.cüz
7. Rbcl Rbcl 29.cüz

22. Hafta Eksik cüzlerimiz (20.11/04.12.2020)
1. @morkagit 3.cüz
2. S Sabr-Sukur-Dua 6.cüz
3. terliksuu terliksuu yengesi 7.cüz
4. kavs-i kuzah kavs-i kuzah 10.cüz
5. @polokey2244 11.cüz
6. Calypso95 Calypso95 13.cüz
7. Rbcl Rbcl 15.cüz
8. humanbeings humanbeings 16.cüz
9. @Ebruazra 17.cüz
10. terliksuu terliksuu 19.cüz
11. @sibell13 20.cüz
12. kavs-i kuzah kavs-i kuzah 21.cüz
13. humanbeings humanbeings 22.cüz
14. Rbcl Rbcl 30.cüz
12 ve 13 okundu canım

Kızlar maalesef grubu devam ettiremiyorum. Hakka girmek, sizi bekletmek, yanıtsız bırakmak istemiyorum ancak şu sıralar bu foruma girecek vakit bulamıyorum. Devam ettirecek bir arkadaşımız varsa kaldığımız yerden devam ettirebilir. Ben de ara ara uğrar bakarım inşallah 😻 bendeki son haliyle 20 hatim dualarıyla birlikte tamamlandı. 21. Hatimden 10, 18 ve 21;
22.haftadan ise 6, 11, 15, 16,17, 22 ve 30 boşta. Buna göre devam etmek isteyenlerle devam ettirebilirsiniz. Hakkınızı helal edin lütfen, dualarınızda beni de unutmayın. Duaya çok ihtiyacım var 🤲🏼🤲🏼

Kızlar maalesef grubu devam ettiremiyorum. Hakka girmek, sizi bekletmek, yanıtsız bırakmak istemiyorum ancak şu sıralar bu foruma girecek vakit bulamıyorum. Devam ettirecek bir arkadaşımız varsa kaldığımız yerden devam ettirebilir. Ben de ara ara uğrar bakarım inşallah 😻 bendeki son haliyle 20 hatim dualarıyla birlikte tamamlandı. 21. Hatimden 10, 18 ve 21;
22.haftadan ise 6, 11, 15, 16,17, 22 ve 30 boşta. Buna göre devam etmek isteyenlerle devam ettirebilirsiniz. Hakkınızı helal edin lütfen, dualarınızda beni de unutmayın. Duaya çok ihtiyacım var 🤲🏼🤲🏼
Allah senden razı olsun canım bu kadar insanı topladın ve kaç tane toplu hatim yaptık senin vesilen ile . İnşallah bi an evvel aramıza geri dönersin. Dualarım seninle inşallah

Hakkını helal et canım Allah razı olsun.
Ben kendi sıramdan okumaya devam edicem. Belki bir gün burda gene sıfırdan başlarım.

Selamunaleyküm Kur'an dostları🙋
Defterin kalemin gözünü seveyim 😊liste yapmaya çalıştım,telefonda zor oluyor.4 aralıka kadar olan hatimi tamamlamayanlar var (listede okundu yazmayanlar)yarına kadar bitirelim inşallah ( bende dahil).ve yeni hatime geçelim 18 aralığa kadar bitirelim isminizin karşısında okuyacağınız cüzler yazıyor.Allah başlamak ve tamamlamak nasip etsin🤲
Eki Görüntüle 2733559
6.cuzu okudum canim

X