Hafta hafta gebelik :) Haydi kızlar tecrübelerimizi paylasalım

Canim 6. Haftadan sonra kasik agrilari azaliyor normale donuyor. Bazen hamile oldugumu unutuyorum bile hic belirti olmadigi icin. Butun bunlar vucudumuzu cok dinledigimiz icin oluyor. Cok dusunme iceride hersey yolundadir eminim olmasa vucudumuzun oyle bir sistemi var ki aninda alarm veriyor. Idrarım benimde koyu ki genelde cok su icerim. Özellikle sabahları koyu oluyor iyice. İçini ferah tut hepsi normal belirtiler :KK3:
Evet cok dusundugumz icin uzandigim yerde 10 kere wc gidiyorum biyandan su iciyorm sivi kaybi olmasn diye rabbm hayrlisini versn herseyin

Evet cok dusundugumz icin uzandigim yerde 10 kere wc gidiyorum biyandan su iciyorm sivi kaybi olmasn diye rabbm hayrlisini versn herseyin
Bol su icmek faydali bende gece cok cikiyorum wc ye :KK76: bu arada bende düşük önleyici progestan kullanıyorum ama hap olanı herhangi bir yan etkisini görmedim henüz.

Aa i
Bol su icmek faydali bende gece cok cikiyorum wc ye :KK76: bu arada bende düşük önleyici progestan kullanıyorum ama hap olanı herhangi bir yan etkisini görmedim henüz.
yi ozmn etki gormeyen bi ben degilm nekadlk senin normalde bu ilaclar uyku bulanti sersemlk yapiyomsta bende hcbise yapmadi ondan merakttm

Kizlar. Allaha sukur rahat basladi hamileligim normalde midesi hassas bi insanim ufak biseye ogurur kusucak gibi olurum ama henuz hic kusma ve ufak tefek mide yanmalari disinda mide sikintisi cekmedim. Ama bi sikintim var. 8+5teyim hamileligimde. Kasigimda agrilar oluyo. Arastirma yaptim internetten cok sıkıntı degil gibi duruyo. Bi yandan korkuyorum bi yandan bebisim icerde buyuyo agri olmadan nasil buyusun diyorum. Bilgi verir misiniz agri cektiniz mi ilk aylarda. Kacinci haftalarda agrilariniz oldu vs vs. Yatarken agrim daha cok oluyo bu arada benim

Kizlar. Allaha sukur rahat basladi hamileligim normalde midesi hassas bi insanim ufak biseye ogurur kusucak gibi olurum ama henuz hic kusma ve ufak tefek mide yanmalari disinda mide sikintisi cekmedim. Ama bi sikintim var. 8+5teyim hamileligimde. Kasigimda agrilar oluyo. Arastirma yaptim internetten cok sıkıntı degil gibi duruyo. Bi yandan korkuyorum bi yandan bebisim icerde buyuyo agri olmadan nasil buyusun diyorum. Bilgi verir misiniz agri cektiniz mi ilk aylarda. Kacinci haftalarda agrilariniz oldu vs vs. Yatarken agrim daha cok oluyo bu arada benim
Canim ben sana gore biraz gerideyim ama bugun dr uma sordum ağrılar normalmis ama aşırı derecede olmaz hicbir ağrı dedi ozellikle yatarken falan olur ağrı dedi ama cok aşırı derecede rahatsiz ederse sıkıntı olabilirmis

Canim ben sana gore biraz gerideyim ama bugun dr uma sordum ağrılar normalmis ama aşırı derecede olmaz hicbir ağrı dedi ozellikle yatarken falan olur ağrı dedi ama cok aşırı derecede rahatsiz ederse sıkıntı olabilirmis
Tesekkur ederim ya bende sormayı dusunuyodum ama bi dahaki kontrolum haftaya cuma. Suan bi doktor gorusu olmasi cok iyi oldu tesekkur ederim:anneadayı:

6+3deyim ve idrar yollarimda enfeksiyon cikti dr antibiyotik verdi :KK43: benimle ayni sorunu yaşayan varmi

Anladm canm hayirlisi olsn bende cokk idrara cikiyorm kasiklarda agri var sol tarafta bugun daha cok bde akinti oluyomuydun asiri idrara ckiyorm

Belirtilerim bi anda kayboldu iki gundur yok kasik batmalari cok azaldi gogusler hassas dolgundu aciyodu buyuklugu ayni ama hassas fln degl artk bende 6haftann icindeyim kontrolume daha cok var inslhhersey yolundadr

Belirtilerim bi anda kayboldu iki gundur yok kasik batmalari cok azaldi gogusler hassas dolgundu aciyodu buyuklugu ayni ama hassas fln degl artk bende 6haftann icindeyim kontrolume daha cok var inslhhersey yolundadr

Endişelenmeyin, umarım herşey yolundadır. Benim de bir hafta boyunca hiç belirtim kalmamıştı. Tekrar göğüslerde acıma ve mide yanması, midede gaz gibi şikayetlerim başladı. Sanırım her hafta değişik belirtiler oluşuyor bu yüzden biri geçip diğeri başlıyor. Siz iyi düşünün iyi olsun.

Endişelenmeyin, umarım herşey yolundadır. Benim de bir hafta boyunca hiç belirtim kalmamıştı. Tekrar göğüslerde acıma ve mide yanması, midede gaz gibi şikayetlerim başladı. Sanırım her hafta değişik belirtiler oluşuyor bu yüzden biri geçip diğeri başlıyor. Siz iyi düşünün iyi olsun.
Canim sende de gece burun tikanmasi oluyor mu? Bende gece nefes alma zorlugu basladi. Ceyda duvencininde oyle olmus susam yagi surun burun kenarlariniza diyor ise denicem bakalim insallah yarar. Bu arada ben bugun 8. Haftaya girdim. Insallah hep boyle saglikli az sikayetle gecer hepimizin :super:

Duymadm ama zarari yoktur sonucta cikde suruluyor dogrudur dene baklm nefes zorlanma normal ilerleyen zamanlarda daha zor olabilir

Karnim agriyor bugun hafif adt agrisi gbi bde kopuk gbi beyaz bse geldi daha oncede olmustu enfeksiuonmus acaba genemi enfeksiyon oldu ondanmi karnm agriyor bde bi kaba yaptim idrarimi icinde ufak beyaz tortulu bseler vardinakinti gbi acaba enfeksiyinmu

X