Hadise - Düm Tek Tek (Eurovision 2009 Türkiye)

Hadise - Düm Tek Tek (Eurovision 2009 Turkiye)

• Çok beğendim,kesin ilk 3'e gireriz

OY: 203 73,0%
  • Hiç beğenmedim Türkçe olmalıydı

OY: 10 3,6%
  • Kesinlikle harika

OY: 45 16,2%
  • Kararsızım

OY: 14 5,0%
  • Diğer (yorumunuz)

OY: 6 2,2%

• Ankete Katılan
    278
yılbaşı gecesi dinledim ve çok beğendim türk motifleriyle bezenmiş ingilizce bi parça..hadisenin sesi zaten süper..yarışmada iki de dans ederse ,kesin ilk 3 teyiz..

Seneyede ben gitcem erovizyona, kimse yoluma taş komasınsüprizzzzz, kızım sana söylüyorum, kermit sen anla, kıskançsındır bilirim seni:lepi:

hatundaki fizik süper, öyle mankenler gibi çalı bacaklı, bir deri bir kemik değil, süper bir ficut, süper kıvrak hareketler :nazar:

ben gibi bi citir varken sen örövizyon yerine memedali erbille 50 sarışına gidersin ancak :nazar:
yüzünü kapa, hatundaki fizik tıpkı ben şakkıdı -tatlicadiarzu-

bayıldımmm bittimmm oynadımm döktürdümm kocişimdendee mangırlarıı kaptımmm şakkıdı

ben gibi bi citir varken sen örövizyon yerine memedali erbille 50 sarışına gidersin ancak :nazar:
yüzünü kapa, hatundaki fizik tıpkı ben şakkıdı -tatlicadiarzu-

Sen küççük Ceylana benzerliğinden dolayı anca gazino, pavyonlara gidebilirsin:lepi:

hadise nerdeee, sen nerde, kazık yutmuş, bostan korkuluğu gibi durursun sahnede, ha dut yemiş bülbül ha sen. hele bide o iğrenç sesinle, bangır bangır bağırırsan yandık.:nazar: Kız öyle bir konuşuyoki, deee 2 mt öteden tutmam gerekiyor telefonu, vicdansız:mymeka:sositososito

Neyse konuyu şeyetmeyelim, yani kaynatmayalım-tatlicadiarzu-

Bence şarkı çok kıpırık olmuş çok beğendim ilk 3 e adayız gibi geliyor

begendim aslında fena degil ama biraz daha türkçe söz olsaydı daha güzel olurdu diye düşünüyorum ben şahsen

Şarkının Türkçesi anlamsız ki Türkçe söylenseydi abuk olurdu gibime geliyor İngilizceye ritim çok iyi uymuş

ilk izlediğimde hayran oldum üzerindeki kıyafeti ve belindeki dövmesi ve kıvrak dansı bence çok sexsi olmuş .. mayısa kadar bence dansını dahada güzelleştirir ve süper bir kıyafetle bizi temsil eder.şarkı süper nekadr türk melodisi gibide olsa batı müziğini andırıyo ve haside çok zayıflamış ve bu haliyle sahakıra çok benzemiş ama çok çok süper şarkı bence ilk üçe gireriz dinlerken bile heyecan basıyo insanı...izler izlemez indirdim şarkıyı şuan bile dinliyorum düm tek tek...beyazın sowunda hadiseyi aday olarak dile getirmesi hadiseye teklif gittii ...başarılar diliyorum hadiseye ..ayrıca hadiseyi eleştiren sanatçılarıda kınıyorum kendileri cesaret edip gidemiyo gidenide taşlıyo..

Tam erovizyon şarkısı. Kıpır kıpır çok eylenceli. Ezberi çok kolay. :lepi:
Ben ilk 3 ün içinde olacağımızı düşünüyorum.
Bol şanslar Hadisee...
delikafaduldendelikafadulden

şimdi herkes şu sanatçı olsun bu sanatçı olsun diyo ama malesef arkadaşlar onlar teklif gitse bile kabul etmiyorlar çünki imajları sasılacak diye ve ekrandada eurovisiona ay ben çağrılsanm neden gitmim falan bunlar yalan hepsi korkuyo cesareti olan çıkıyo ve çıknıda taşlıyolar şöğle böğle beğenmeyen sanatçılar çıksın mertçe temsil etsin biziki çok güzel sanatçılarımız var ama gitmiyorlar işte hadiseyi bende pek sevmem aslında vucuduyla en çok gözleri boyuyo ama helal olsun ona genede şarkı süper zaten hem görsellik istiyorlar zaten ilk üçe gireririz inşallah jüri ile belirlenecek galiba bu sene ama yok anacım türklere gıcıkları var onların bizim hakkımız yer onlar...

şimdi herkes şu sanatçı olsun bu sanatçı olsun diyo ama malesef arkadaşlar onlar teklif gitse bile kabul etmiyorlar çünki imajları sasılacak diye ve ekrandada eurovisiona ay ben çağrılsanm neden gitmim falan bunlar yalan hepsi korkuyo cesareti olan çıkıyo ve çıknıda taşlıyolar şöğle böğle beğenmeyen sanatçılar çıksın mertçe temsil etsin biziki çok güzel sanatçılarımız var ama gitmiyorlar işte hadiseyi bende pek sevmem aslında vucuduyla en çok gözleri boyuyo ama helal olsun ona genede şarkı süper zaten hem görsellik istiyorlar zaten ilk üçe gireririz inşallah jüri ile belirlenecek galiba bu sene ama yok anacım türklere gıcıkları var onların bizim hakkımız yer onlar...

Aha da işin özü budur.Aynen katılıyorum.:1rolleyes:

şarkıya bayıldım hem duygusal hemde kıvrak nağmeler var bence bu sene bayağı şansımız var ama şu halk jürisinin oylarının % 50 oranında azaltılması kötü olmuş biz oyları en çok gurbetçilerimizden topluyorduk

Harika...Hadise yine yapmış yapacağını..Gururumuz olacak biliyorum.. :)))

Hadise hadise yapcak gıbı gorunuyor ama tv de gorunen danscılarla sov yapıcagına zannetmıyorum kesınlıkle gorsellıge de hıtap edecek gıbı gelıyor...ulkemız ıcın guzel bır sonuc cıkacaktır ınsallah :)

Gercekten güzel olmus yapanin elcazina saglik.ilk 3 te variz gibime geliyo bakam hadi hayirlisi...

suprız dolu bır performans yapıcagını soledı ....muzık sound u cok guzel ....dıger ulkelerde de beyenılmıs ....

benim için önemli olan kimin söylediği değil alacağımız derece ve söylenen şarkının ve görselliğin iyiliği. bence şarkı çok güzel ayrıca içerisinde türk ritimlerinin bulunması süper olmuş.açıkçası bu yarışmada benim için önde gelen unsurlardan biride milletimize ait ritimlerin bulunması. ama şuda bir gerçek hadise güzel hatun ses güzel fizik güzel dans güzel bence alacağız birinciliği. :hooray:

iyi sonuç alacağımızı düşünüyorum genel kesim tarafındanda beğenildi inş bu yıl birincilik bizim olur

X