Hadise - Düm Tek Tek (Eurovision 2009 Türkiye)

Hadise - Düm Tek Tek (Eurovision 2009 Turkiye)

• Çok beğendim,kesin ilk 3'e gireriz

OY: 203 73,0%
  • Hiç beğenmedim Türkçe olmalıydı

OY: 10 3,6%
  • Kesinlikle harika

OY: 45 16,2%
  • Kararsızım

OY: 14 5,0%
  • Diğer (yorumunuz)

OY: 6 2,2%

• Ankete Katılan
    278
bende çok beğendim açıkcası..çok keyifli bir şarkı olmuş..

çok beğendim şarkıyı.. kıpır kıpır..

hadise zaten çok hoş bir bayan. bence ilk 3 e girer sollar geçeriz:)

Saki cok güzel, ritmi falan cok hosuma gitti, bide müzigin icinde türk ezgileri var sözlerde türkce olmasada...
bence güzel bi derece alacagiz...

Hadise bu şarkı ve bu görüntüyle Rusya'da iyi iş çıkarır bence hihoyyyt olmuş bence beğendim :lepi:

İlk dinlememde aklımda kaldı .Çok güzel akıllıca bir seçim olmuş parçası.Hadise yine hadise yaratacak .İyi bir derece alıcağımız bence kanımca kesinnn. Yolları açık olsun.Türkiyeden 10 tam puannnnnn

çok beğendim dün geceden beri şarkıyı dinleyip duruyorum.bence buzamana kadar söylenmiş şarkılar arasında en iyisi.hadisenin belçika konserini izlemiştim netten.sahne showunu çok iyi yapıyor göze de hitap ediyor.işe siyaset karışmazsa hadiseyle ilk üçe gireriz kesin.

hadisenin şovu ve şarkısıya dikkat çekeceğine eminim şarkısı hoş olmuş ama biraz alt melodi fazla düz gibiydi yine de güzel başarılar dilerim :dance:

bayıldım bayıldım bayıldım serdap erener'den sonra en beğendiğim şarkı....
çok kaliteli olmuş bence,hadiseden de bu beklenirdi..
hadise de çok iyi bi seçim bana göre...
kesinlikle ilk 2 ye giricez gibi geliyor...
telafuz,ritm ses süper bence,müzik biraz daha iyi olabilir,
süper bir kıyafet ve görsel şov bekliyoruz artık...
hadi bakalım hayırlısı...

En'lerim arasına girdi bu parça,insanın dinledikçe dinleyesi geliyor bee:lepi:
Gün içinde dinlediğim yetmeziş gibi bu saatte bile bu parça çalıyor,sanırım ben bu gece hiç ama hiç uyumam bu parça uyku falan bırakmadı bende çünkü::sm_cool:

başka biri söylese hiç şansımız yok derdim..ama hadise kendine baktırtıyo ayrı bi havası var kızın...ilk 3 teyiz diye umut ediyorum

bende cok beğendim süper bi sarkı hadisede cok yakışıyo sahneye kesinlikle ilk üçe gireriz die düşünüyorum..

harikaydı bence umutlu olmalıyız hem güzel ,hem seksi hemde bestesi hoş olan bir şarkı .... finaldeyiz büyük patlamayla inşallah!
gururla döneceğiz ülkemize HADİSE DÜM TEK TEK ile.....

hemen tlf zil sesi yaptım.tuttum bu aşrkıyıı..
zaten ben öyle koya şarkı begenmem.bakın ne kadar begenmişimkii tlf zil sesi yapmışım

harika 10 numara kesin birinciyis:1closedeyes:
demedi demeyin ahanda buraya yasıom:teytey::hooray::dance::nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
çok eğlenceli,fıkır fıkır bi şarkı olmuş..
şansımız var gibime geliyor..delikafadulden

Bir everyway that I can yada shake it up şekerim olmasada idare eder.
çok beğenmedim yinede

yaklaşık 6 7 saatir tekrar tekrar dinliyorum desem yeterli olur galiba ama eurovisionda oylar belli çok bir deişiklik olmaz ilk 5 te kesin oluruz ama

bende çok beğendim
inşallah güzel bir derece alırız bu şarkıylan

X