hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

İyi geceler,ben de yarışmaya geldim. Kısaca yaşım 30, öğretmenim. Boyum1.60 şu anda 78 kiloyum. 8 aylık bebeğim var sezeryan oldum. Üstüne apandist ameliyatı oldum maalesef bebeğimi emzirmiyorum( umarım hepimiz gaza geliriz çok isterim artık böyle yaşamak istemiyorum ( bir tane eşofman altı ve 46 beden siyah pantolonla aylardır geziyorum, düşünün artık! Evlendiğimde 53 kiloydum eşim birşey demiyor ama memnun değil bu gidişden kim memnun olurki???Yarın bende ertelemeden başlıyorum....

Esracim acaba akşam yemeğini az mı yedinde boyle canın çekti... yoksa moral bozukluğu ile mi yedin... üzülme arada herkesin kaçamakları oluyor. Yarın telafi edersin

Kızım da uyudu. Esimde uyudu acaba bisiklet sürüp te mi yatsam bende

Çok moralim bozuk bir hirsla çikolataya saldirdim simdi iki kat daha moralim bozuk

Ya canım keşke hemen çikolataya sarılmasaydın bi müddet bekleseydin yani en azından yeme hırsın geçerdi belki Neyse ama artık yemişsin yarın iki kat daha fazla dikkat edersin telafi edersin bu günü)

Hosgeldin canım :))
Bebişini Allah analı babalı büyütsün inşallah :))ve ameliyat içinde çok geçmiş olsun( Bu iş hiç ertelemeye gelmiyo ne kadar ertelesek o kadar katlanıyo kilolar Eşler her ne kadar anlayışlı görünse de bence onlar bizden çok istiyolar zayıflamamizi Ama önce bizim de kafamızda bitirmemiz gerekiyo Sen de yarından itibaren inşallah güzel bi başlangıç yaparsın

SABAH

Ekmek: 2 ince dilim

Az yağlı beyaz peynir = kibrit kutusu kadar veya 1 yumurta

Zeytin: 5 adet

Şekersiz çay

Domates, salatalık

KUŞLUK

Meyve:1 porsiyon

ÖĞLE

Ekmek=1 ince dilim=28gr

Kuru baklagil 6 kaşık veya et 60 gr = 2 orta boy köfte kadar

Sebze yemeği:5 kaşık

Pilav: 2 yemek kaşığı

Yarım yağlı yoğurt:1/2 su bardağı

Yağsız salata

Meyve:1 porsiyon

İKİNDİ

Meyve veya ayran

AKŞAM

Ekmek: 1 ince dilim

Kuru baklagil 6 yemek kaşığı veya et 60 gr

Sebze yemeği:5 kaşık

Çorba: 1 kase

Yarım yağlı yoğurt

Salata

Meyve: 1 porsiyon

GECE

Meyve: 1 porsiyon

Bir bardak süt veya yarım su bardağı yoğurt veya sütlü kahve

yazan: Dr. Yavuz Furuncuoğlu

kaynak: Bilimsel Zayıflama - Akis Kitap

Slm arkadaşlar bende kilo vermek istiyorum sınıf öğretmeniyim 2 kızım var bende hamilelikte aldım kiloları kızlarım arasında 1 buçuktan daha az yaş farkı var 31 yaşındayım 162 boyum kilom 87 daha önce 92 dim kurban bayramında beri dikkat ederek ancak 5 kilo verebildim ama bugünden sonra daha sıkı bi diyete başlıcam inş zayılarsam 60 olmak istiyorum hayırlı bakalım...

Kızımla mutfakta oturuyoruz ben kaşla göz arası 2 mandalina götürdüm sen niye bu saatte mutfakta oturursun ki

Tamamen sinir harbinden yedim açıkçası öfkemi çıkarttım çikolatadan yoksa elimden bie kaza çıkacaktı birde 5 gündür sigara içmiyorum hazir diyetteyken ondan da kurtulayim dedim ama ev çocuk diyet sigara birleşince çok zorlandim ya sigara icecektim ya çikolata açıkçası sigara daha riskli geldi gunde bir paket içiyordum tekrar başlamak istemedim yarin tekrar ama daha cok daha sıkı asilacagim bu arada yeni katılan arkadaslarim hoş gelmisler

Melike sag ol gaza geldim tekrar 50 kg veren resimdeki o nedir ya aynı insansa kilo bizi ne kadar cirkinlestiriyor demek

melike 1.sayfaya sole butun herkesi kapsayacak bir liste yapsan guzel olurdu
o kadar ugrasabilirmisin bilmiyorum ama cunku cok kalabaliklasti
yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz hepiniz
iyi olan kazansin

Herkese Günaydın
Bugün en erkenci benim desenize.....
Sabah kahvaltidan önce 3 bardak su
1 domates
9 zeytin
1 dilim tam bugday ekmeği
Lor peynirin içine maydanoz birazda yesil soğan doğradım yedim...
Çayı zaten şekersiz içiyorum...
Bugün yürüyüşe başlayacağım 1 ay sonrada
Pilatese inşallah....

Günaydınnnn
Bende 2 büyük bardak suyla başladım güne bugün daha dikkatli olucam yemek konusunda. anneme misafir gelecek ama ben yememeye kararlıyım. zaten servis falan derken yemeyede vakit olmaz diye düşünüyorum. Hepimiz için güzel bir gün olsun...

Kızlar günaydın herkese. Maşallah herkes bomba gibi ne güzel. Dün tatil olunca ev,n keyfini çıkardım. Geçmiş sayfalardan anladığım kadarıyla tartılma günümüz Pazar sanırım.Doğru mu anlamışım. Bir de yeşilçayı şu sallama olanlardan mı içiyosunuz.

Slmlar kizlar. Bakiyomda diyetler bir yandan iyi giderken bir yandan kacamaklar var. Pazar gunu gorecez bakalim anyayi konyayi. Hoski benimde kacamagim oldu ama kendime guveniyom bu sefer. Melikcigim su listeyi bir daha yap. Baya kalabaliklasmisiz. Bu arada aranizdaki en sisman benim (

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…