hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

İnş canım en çok istediğim 2 şey zayıflamak ve mesleğimi yapabilmek ama artık ders çalışamıorum okadar midem bulanmış ki kpss göresim yok kilo vermek bile daha kolay ders çalışmaktan

Bozma moralini canm Allah nasip ederse olur ınş kpss malesef kötü ama imkansız değil Allah yardımcın olsun kaç yıldır atama bekliyorsun kiii

Bozma moralini canm Allah nasip ederse olur ınş kpss malesef kötü ama imkansız değil Allah yardımcın olsun kaç yıldır atama bekliyorsun kiii

Çok uzun zaman olmadı ama bilmiorum şimdiden sıkıldım bu 3. Girişim olucak ders çalışmak istemiorum dershaneye kayıt oldum ama gidesim yok sıkıldım çalışmıyorumda evdeyim düzenim bozuldu zaten kilo alma sebebimde sırf bunlar okadar oku et sonra evde otur malesef sıkıntılı bi süreç inanırmısın okul görünce gözlerim doluyo

Herşey gonlunce olsun ama çalış bu sene olur inşallah

ahh canım ne kadar zıttız şu an ben çalışmak istemiyorum sense çalışmak istiyorum diyorsun ,ben çalışmak istemediğimi soyleyince bana etrafımdakiler senin soylediğin cumleyi soyluyorlar okadar oku et sonra evde otur neden okudun o zaman , ne var ki bunda bak gör işe başladın mı hele bir de çok yogun olursan ayyy nerden girdim ben bu işe ne güzel evde oturuyordum diyeceksin. şu an ıstanbulda cok guzel bır hava var ama ben sıyah camlı bır bınada calıstıgım ıcın ısık altında bılgısayarın karısında duruyorum aahhh sımdı evde olaydım da temizlik bile yapmaya razıydım yani işleri bitir sonra çayını al eline geç tv karsısına ohhh valla hıc oturmazdım hemen uzanırdım tüm gün oturmaktan kalcalarım yag tuttu yayıldı.

Canım benimm evde olsan emin ol 2 gün yatarsın ohh ne güzel dersin 3. Gün sıkılırsın çalışmayınca ben kendimi çok boş hissediyorum bide çocukları çok seviyorum onlarla herşeyi unutuorum ama gel gör ki kpss için işini iyi yapıo olman diil matematik çözmen gerekio hem çalışırken insanın iç huzuruda bi başka oluyo insanlar için bişiy yapıo olmak çok keyifli bence bu dünyada 3 5 kişide olsa olumlu etki bırakabilmek bişiyler kazandırmak çok muhteşem bi his evde oturup yatmak zamanı boşa öldürmek tatiller bile manasız hep tatil mod hep tatil mod biara ücretli çalıştım 59 kiloydum sonra kpss ile tanışıp eve kapanınca oldum 83 yani her anlamda evde olmak kötü bişeyyyy kıymetini bilin işlerinizin Allah biran önce benide çocuklarıma kavuşturur inş

inş. canım ne diyeyim inş en kısa sürede hayırlısıyla başlarsın kadrolu olarak. beni yıldıran aşırı stresli bir işimin olması belki de haklısın uzun bir süre evde otursam bende sıkılırım , benim istediğim azcık rahat bir gün geçirmek :)

canım branşın nedır
bende fizik öğretmeniyim mezun olacağım sene kpss den 92 aldım atanamadım
ertesi sene sınavdan 96 aldım ancak atanabıldım ve atamaların en az olduğu donemdı
o kadar sıkıntı cektımkı ama hıc vazgecmedım ben elımden gelenı yapmalıydım gerisini de RABBIME bıraktım
ınan hayatta hıcbırsey yapılamayacak kadar zor degıl sadece dua et ve hayırlısını ıste bende bırsene evde gecırmıstım cok zor anlıyorum ama sınav zamanı geldıgınde keşke dememek ıçın calısmalısın
çalısınca da hersey bıtmıyor
o kadar farklı kısılıklerde ınsanlar ıdarecın oluyorkı beziyorsun meslekten
bak benım yarında sınavım var acıköğretim okuyorum hala
ya bu mesleği bır gun bırakmak zorunda kalırsam dıye
sınıf öğretmeni kardesım var oda ozel okulda çalışıyor
onlıne kurslara kayıt yaptırmış ıstersen onlara bır bak derim motıvasyonun da artar

aynen bende cok özeniyorum tatıl olduğunda dusledıgım sey ayaklarımı uzatmak ve tv ızlemek bos bos oturmak
ne guzelllll

Oley Oley Oley Oley yasasin tatil karneleri dagittim evdeyim artık spor yapmaya daha fazla zamanım olcek Oley Oley ben tatili çok seviyorum
evet bende bugun çocuklar gıbı sevınçlıyım
ama cok kısa surecek

aynen bende cok özeniyorum tatıl olduğunda dusledıgım sey ayaklarımı uzatmak ve tv ızlemek bos bos oturmak
ne guzelllll

evet bende bugun çocuklar gıbı sevınçlıyım
ama cok kısa surecek

He ya 1 ay olaydı iyiydi sizde öğretmenmisiniz branş ne ben tsınıf ögrt 1.sınıf okutuyorum hepsi öğrendi çok mutluyum

bu forumu ilk günden beri okuyorum ama bir türlü cesaret edip soramadım size benide alırmısınız aranıza ama ben öğretmen değilim azcık bankacıyımda

kızlar ben bugun abarttım
ara öğünde ;
2 tane tahıllı bıskuvi
1 elma
1 parca %80 kakaolu bitter cıkolata
1 orta boy yulaflı galeta
yedim
oglede de puding yemiştim
akşam sadece yogurt yesem sizce dengeler mi ? tabi yuruyus de yapmam lazım ne kadar yapayım 1 saat yeter mi sizce uff bozdum bugun tatlı yedim o kadar

bu forumu ilk günden beri okuyorum ama bir türlü cesaret edip soramadım size benide alırmısınız aranıza ama ben öğretmen değilim azcık bankacıyımda

Hoşgeldin canım,ben de yeni sayılırım ve bu kadar öğretmen olduğumuzu bilmiyordum.Zor bir mesleğin var.Kaç kilosun ,kaç kilo vermek istiyorsun?

Tatlim ogretmenlerin yazma alani diye karar almadik melike yazmaya basladi sonrasi denk geldi güzel de denk geldi açıkçası hoş bir enerjisi var bence sende hoş geldin

Slm kızlar bugün yediklrrim sırayla
2 bardak su
50gr bitter cikolata
3 parmak kofte
Kibrit kutusu peynir
5 zeytin
2 kasık çemen
Yarım gözleme
1 muz
Şehriye çorbası
1 dilim kepek ekmek
4 bardak çay şekersiz
10 bardağa yakın şu
Yatmadan 1 bardak süt içecem
Ooooo liste bayağı kabardı...

Son düzenleme:

Offff ayni dert bende senelerdir dershanelerde çalışıyorum biktim birde cocuk olunca daha zor hergun en az 10 saat dersim vardi sonunda bu yil biraktim kpssye calisicam diye daha yüzünü acamadim o yuzden dershaneye basliyorum şubatta saka gibi en azindan orda dinlerim diye

kızlar benim menümde şöyleydi
sabah yumurta zeytin peynır 1 dilim tam bugday ekmaği
ara galeta yeşil çay
öğlen 1 kepçe çorba salata mantar sote 2 kaşık
ara yogurt
akşam 4 yemek kaşıgı nohut 1 dilim ekmek bide spor yapıcam birazdan

öğretmen arkadaşlar tatiliniz hayırlı olsun ne güzel kendinize biraz zaman ayırabileceksiniz yeni gelen arkadaşa da merhaba hoşgeldin
benim bugünkü menüm :
sabah :
sütle nesfit

öğlen:
1 elma
10 fındık

ikindi :
1 portakal

akşam:
1 kepçe erişteli çorba
1 kepçe kapuska
3 ev yapımı çiğ köfte,çeyrek lavaş
1 bardak ayran
sabah ve akşamüstü 1er saat tempolu yürüyüş
bugünüde atlattım şükür ALLAHıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…