hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Bunlar da benim diyet sırlarım,çok acıkınca diyet leblebi yiyorum.peyniri çok seviyorum,kalorisini azaltmak için lor yiyorum.tahsildaroğlu favorim.kızarmış ekmeğin tok tuttuğunu fark ettim.tam buğday ekmeği,tabi az tüketiyorum.canım çok tatlı isterse corn flakesleri cips gibi yiyorum.maydonoz,bol su vazgeçilmezlerim.ama her gün spor yapmayı bırakınca yavaşladım.spora devam.ya sizin sırlarınız neler?

bende şeker ve tatlıyı hayatımdan çıkardım bir zaafım var çiğ köfte 4 kilo verince 1 dürüm izin vereceğim kendime 1 saat zumba yapıyorum.6dan sonra 3ü birarada kahve içiyorum yemek yemiyorum.beyaz ekmek kullanırsam acıktığım için tambuğday ekmeği tüketiyorum.sebze ve salatalara ağırlık verdim.yediklerim not etmeye başladım kalori hesabı yapıyorum pilav makarna zaten sevmem.fazla kaçırırsam ikinci gün yediğimi azaltıp sporu artırıyorum.

Çok üzüluyordum ben neden çok veremiyorum diye teşekkürler melikecim çok sevindim bu habere

Selam kızlar misafirlerimi geçirdim 2 gündür yazamıyordum temizlik hazırlık falan ama her boş anımda baktım yorumları okudum çok alıştım size iyiki varsınız yazamasamdaçok güzel motive oldum bu arada ikramlardan tadımlık yedim sadece. Hatta kalanları komşulara dağıtıcam şimdi :))

kızlar benim bu hafta öğünlerim çok abuk sabuk oldu salı çok kaçırdım çarşamba ve perşembe günleri muhtarlık , hastane ,patoloji sonuçları koşturucam diye hiç bişey yemedim sayılır acaip bir karın şişkinliği ve kabızlık bugün ise akşama kadar gene yemek yiyemedim ama akşamda çok kaçırdım yemekleri bukadar koşturmaya sabah tartıldım nerdeyse 1 kilo almışım sizlere tavsiyem aman öğün atlamayın metobolizma aptallaşıyor bu hafta yarışta yokum ama haftaya iddalıyım söz

Selam kac gündür bir turlu firsat bulamiyorum arada okuyorum ama yazamadım oglusum hasta ev misafir hepsi bir araya geldi cok yoruldum umarim sizde isler yolundadir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…