hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

hoşgeldiniz :))
valla aynısı bana da oluyo diyet deyince ismi bile korkutuyo bi de sürekli canım yemek istiyo diyetteyken Ama kk sayesinde baya alıştım yani artık yemek düşünmüyorum bi de işin içinde yarış varken vee gözümü de birinciliğe de dikmişken konsantre olmuş durumdayim :))

Bende katilmak istiyorum araniza pazartesi gunu tartilmistim 83.300 dum
Pazar günü bende yazarim olurmu

ben pişirdim hatta yedim bile :))
etli bezelye yaptım havuç ve patates de koydum içine ohh mis.Ama sadece bi kepçe yedim ( bi de ayran.
Msllh canim. Iradene hayran kaldim. Ben Dikkat ediyom ama biraz pis bogazim. Annem aksama tavuk yapacakti. Pastada. Ne yapsam bilmiyom. Vermem lazim of of. Yaza 90 ll kilolarda olmak istemiyorum. Ben yokmusum gibi davranan kocama bende seni umursamiyorum durusuyla durmak istiyorum.

Dur !sakın yeme o tavuktan yani yiyeceksen de az ye sakın kaptırma kendini Yeme isteğinin önüne geçemediğinde kocan gelsin aklına ona inat kurtul kilolarından

Ben de artık akşam yemeklerinde sadece salata yemeğe karar verdim bu akşam da kısır yaptım bi kâse yedim

Lütfen arkadaşlar hepimiz kendimize dikkat etmeliyiz birbirimizi gaza getirmeliyiz !

Ben yokken buralar şenlenmiş aramiza yeni arkadaşlar katilmiş hoşgeldiniz belgin burcu melike sinifogretmeni ve ismini sayamadigim butun simdinin tombis 2014 yazinin fit hatunlari hepinizin yeni yili kutlu olsun bu yıl bütün guzellikler bizlerin olsun

hosbuldukkk esrcim hosuma gitti guldum
2013 un son tombisleri
2014 un citir kizlari olalim ya

önce kafada bitecek.karar vermeden başlamayın bırakınca verdiğinizi fazlasıyla alırsınız zaten ideal kilonuza inene kadar durmak yok yoksa tekrar alınıyor.

tavuğun yağsız yerinden yiyoruz.derisini yemiyoruz.pasta için dayan.mücadele ederken aklına peşinde dolanacak olan kocan aklına gelsin.ama onun için değil kendin için karar ver.bizde hakediyoruz güzel kıyafetler giymeyi.gururla sokakta yürümeyi.üstelik kilomuz artık yüksek tansiyon kalp krizi şeker riski taşıyor.seni bırakmam ben pazar yedim hala vicdanın sızlıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
melike burda mısın?
sen ne yemek yaptın bugün bakalım

kurufasulye pişirdim güveçte. pilavımvardı tane tane. turşum vardı.ama ben 2 kaşık pilav üzerine 1 kaşık kurufasulye koyup yedim 1 bardakta ayran içtim.yemek yemiyeceğim yoksa sen bu hırsla beni geçeceksin.

yaa kızlar yardım edin oğlum şu an bana albeni uzatıyo bi tane yesem mi acaba bi de nasıl ısrar ediyo sıpacık yiyemiyecegimi biliyo tabi(

hosbuldukkk esrcim hosuma gitti guldum
2013 un son tombisleri
2014 un citir kizlari olalim ya

Olmayan kötüdür tamam mi oglusumunda elini tutup dolanacagim sahilde babasida catlasin

Tabi ki de dun kendime yil basi hediyesi aldim m beden bizimkiler yok artık dediler ben cok kararliyim arada aksamalar olsada eninde sonunda fit olacağım nisan 27 birinci hedef haziran 27 de ikinci hedef
temmuz da esimin başı büyük dertte sinifogretmeni canim zayifla sen de eşinin cuzdanini zayiflat görsün gününü gardolap yenilemek lazim dimi fit olunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…