hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Çok yoruldum güya spor yapmiyorum hala ilac kullaniyorum diye bu gun alisveris yuzunden saatlerdir yürüyorum ayaklarim agriyor

günaydın güzeller sabah güne limonlu su ile başladım.sonrada işe geç kaldım diye bi kase nesfit yedim çıktım evden.bu arada 78 kiloyum sabah tartıldım.
çalışıyorum ve bu yüzden hareket sıfır bende.desteklerinizi bekliyorum.anne olmak istiyorum artık.... :KK43:

günaydın bayanlar:))

Bugün oğlum sabah namazında uyandı sanki işi var gibi, eşim bi buçuk saat salladı. uymadı beyefendi sonra bizde kalktık oturduk Bi acayip oldum bugün. oğluma kahvalti yaptırırken bende bi fincan yeşil çay içtim aslında pek de kahvalti yapmak istemiyorum bugün. eşim kahvalti yaparken bi yeşil elma yerim onunla artık

Dün menüm güzeldi yani tam diyete uygun:KK66:) kahvalti da bi yeşil elma ve yeşil çay içtim
ara öğün
bi bardak süt
bi galeta

öğle yemeğinde
bir kâse çorba
4 yk ıspanak
bir dilim ekmek

ara bir portakal
akşam salata

ve tabi 3 litre su
3 fincan yeşil çay
(hiç kaçamak da yapmadim)

günaydın bayanlar:))

Bugün oğlum sabah namazında uyandı sanki işi var gibi, eşim bi buçuk saat salladı. uymadı beyefendi sonra bizde kalktık oturduk Bi acayip oldum bugün. oğluma kahvalti yaptırırken bende bi fincan yeşil çay içtim aslında pek de kahvalti yapmak istemiyorum bugün. eşim kahvalti yaparken bi yeşil elma yerim onunla artık

Dün menüm güzeldi yani tam diyete uygun:KK66:) kahvalti da bi yeşil elma ve yeşil çay içtim
ara öğün
bi bardak süt
bi galeta

öğle yemeğinde
bir kâse çorba
4 yk ıspanak
bir dilim ekmek

ara bir portakal
akşam salata

ve tabi 3 litre su
3 fincan yeşil çay
(hiç kaçamak da yapmadim)

süpersin burcucum darısı başıma :)

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz kilolarınızı yazın ekleyelim
:KK64:

Son düzenleyen: Moderatör:
ben pişirdim hatta yedim bile :))
etli bezelye yaptım havuç ve patates de koydum içine ohh mis.Ama sadece bi kepçe yedim :KK43:( bi de ayran.

kızlar neredesiniz ya.bir türlü yakalayıp sohbet edemedim kimseyle akşam bilgisayarı eşime kaptırıyorum gündüz oğluşlarıma umarım iyisinizdir
:KK6:

ben pişirdim hatta yedim bile :))
etli bezelye yaptım havuç ve patates de koydum içine ohh mis.Ama sadece bi kepçe yedim :KK43:( bi de ayran.

afiyet olsun ben de de kuru pilav turşu var ben küçük bir peynirli sandviç yedim.ama pazar bir dilim ağlayan pasta yedim söyleyemedim içimde kalmasın dün yemedim bugünde dikkat ediyorum. :KK1:

aynı gün aynı pastayı yapmışız sanırım ama ben irademe yenildim adet öncesi krizim vardı.dün acısını çıkardım sıkı diyet yaptım..büyük oğlum çok seviyor pastaları 8.5 yaşında küçük oğlumda 3.5 rabbim acılarını göstermesin inşallah.evde sürekli ayaktayım ama neden hala kiloluyum diyorum bazen.ilk doğumdan sonra kilo veremedim ikinci doğumu 106 kilo ile yaptım.tam 72 olmuştumki kasık fıtığı oldum ameliyattan sonra 1 yıl sporu bıraktım ve bu kilodayım :KK17:

meraba canım Allah cümlemizin evlatlarını bağışlasın acılarını göstermesin sanada çok geçmiş olsun:26:bende katılmak isterim ama bende bir sorun var diyete girdiğimd daha çok yiysesim var psikoljik yoksa çok istyoum 6 kilo verdim ama kaldım yine iştahım açıldıki 79 kiloyum bende :26::26::26::26:

X