hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

üzülme canım bende seninle aynı kaderi paylasiyorum 500 gr. vermişim bende.Ama bu hafta çok iddialıyım en az iki kilo gidecek diyorum

ilaçlar yüzünden tabi hamur işlerine olan düşkünlüğüm sayesinde 106-107.50 arasındayım bu gün diyete başladım umarım yaza kadar verebilirim her hafta tartılıp buraya yazıcam

benımde ağlayasım var bende azımlıyım ama 3 zor kımse kılo vermezse ben ancak bırıncı olurum hherhalde

üzülme canım bende seninle aynı kaderi paylasiyorum 500 gr. vermişim bende.Ama bu hafta çok iddialıyım en az iki kilo gidecek diyorum

inşallah ya 2 kılo gıtse bıle süper olur
buarada ALLAH kabul etsın orucunu canım dua et bızede lutfen

arkadaşlar bende 65200
yani +200
hiç şaşırmadım niyeyse zaten bu hafta hiiiç umudum yoktu ki
çünkü bol bol kalorili şeyler tüketip kendimi diyet yapıyomuş gibi hissettim o nasıl oluyorsa bugünde geçsin pazartesi biraz daha dikkat ederim artık
kilo veren herkesi candan kutlarım

ilaçlar yüzünden tabi hamur işlerine olan düşkünlüğüm sayesinde 106-107.50 arasındayım bu gün diyete başladım umarım yaza kadar verebilirim her hafta tartılıp buraya yazıcam

hoşgeldin canım akşam kiloları kaydedeceğim.biz diyet+ spor yapıyoruz sanada tavsiye ederim.tabi hamurişi yok.kortizon tarzı ilaçlarmı kullanıyırsun.

canım sen diyet psikolojisine girmişsin.banada olmuştu.önce bundan kurrtul.sağlıklı besleniyorum de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Krep tebrik ederim sanırım birinci sensin. Tüm zayiflayan arkadaşlarım tebrikler benim gibi veremeyen arkadaslarim birakmak yok devam ediyoruz

Canım çok geçmiş olsun çok zor bir dönem atlatıyorsun buraya gelmen çok iyi olmus Rabbim inşallah sen kısa zamanda anne olmanı sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına almayı nasip etsin

AMİİN canım sağol .. evet bende burada olmaktan memnunum sizler gibi azimli ve teselli alabileceğim hanımlarla birlikte olmaktan.. ilk günler nasıl zor geçti anlatamam RABBİM kimseyi evladıyla sınamasın . kendime bir uğraş buldum hem sağlıklı zayıflıyacağım hemde yeniden güzel bir anne olacağım İNŞAALLAH hepinizi seviyorum ve gönlünüzün muradınıza kavuşmanız için dua ediyorum

Öğlen saat 13 de
3 kaşık makarna
5 kaşık yoğurt
Dışarıda olduğum icin ara öğün yapamadim
Akşam ise saat 17 de
Sazan balığı
Salata
1.5 dilim buğday ekmeği

Bu hafta daha dikkat edeceğim. 81 kilo olmak istiyorum.
Melike şimdiki kilon ne oldu 84 mü

Allah razı olsun canım

Hoşgeldin canım vaktin olursa hergün girmeni tavsiye ederim buraya. ..

84 oldum canım
afiyet olsun.

hoşgeldin canım akşam kiloları kaydedeceğim.biz diyet+ spor yapıyoruz sanada tavsiye ederim.tabi hamurişi yok.kortizon tarzı ilaçlarmı kullanıyırsun.

astım hastasıyım kortizonlu ilaçlar dönem dönem kullanıyorum ama bunun yanında bir dönem başka ilaçlarda kullanmam gerekti üstüne hamur işleri hareketsizlik ve beklenen sonuç tartıya bile çıkmıyordum ama artık tartıyı ortaya çıkardım.Bu kiloların hepsini vericeeeeeeem :))

melike:84
krep77:70
tatlıtambak:?
burcubilen:64.5
ilkay80:91
esradmr:83.3
snfogretmeni27:91
ayse021288:65.200
ezilan:85.5
cankek.?
derindrn:74
bersemi5333:75.9
ogrtmaslı:59.8
leyla88:66.4
sera81:77
noninoni:69
zeynepth:107.5
ebru7778:76.2
seçil1525:77.1

arkadaşlar listeyi yaptım malum listemiz uzun bazı arkadaşların kilosunu bulamadım.bazı arkadaşları unutmuş olabilirim kendilerini eklesinler lütfen.

kızlar yeni listemizle yeni hafta yarışmamızı açıyorum lütfen diyetlerinize uyun ve sporlarınızı aksatmayın.başarıyı elde edecek güç içimizde.bizler kadınız güçlüyüz.ve istediğimiz her şeyi yapabiliriz.kilomu veremeyeceğiz sanki.başarılar diliyorum özellikle betül senden bu hafta birincilik bekliyorum.tabi beni geçebilirsen hodrimeydan

Slm yeni haftada herkese başarılar dilerim 1. Kimse tebrik ederim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…