hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Ben istanbul anadolu yakasındayım

yazın geldim istanbula 4 gün gezdim topkapı,mısır çarşısı yerebatan sarnıcı,sultanahmet camisi, boğaz turu,ayasofya,eyüp sultan,çamlıca tepesinde kahvaltı yaptım,kapalı çarşıyı gezdim,eminönünde balık ekmek yedim.istanbula bayıldım.

oluuur tamam

en azından tam kaç kilo olduğumu bilmiş olursunuz.tartı üzerindeyken gösterge ekranının resmini çekip yüklesek mi acep?
daha caydırıcı olur bizim için yemeyiz hiçbişey

yarın sabah liste yapacağız yine mutlaka bekliyorum kilonuzu

tartılmaya saatler kaldı kızlar kaçamak yaparken aklınızda bulunsun :)
hııı cııızzzzz olur sonra bak

kızlar ben çok merak ediyorum bu haftanın en azimli bayanı kim yarın belli olacak.ama bitmeyecek yarın haftaya pazara kadar olan ikinci yarışımız başlayacak. :18:

neden bursayı sevmiyormusun. :44:

Bursa da kimsem yok bizimkilerde arada gelip bir kaç ay kalip gidiyorlar çok zor oluyor ailenden uzak yaşamak bir de atanmaya çalışıyorum bu sene olur inş özel sektör çok zor oluyor sabah 8:30 da ders başlıyor aksam 8:30 da hala dershanede oluyoruz 11-12 saat ders anlat haftanin alti günü işkence gibi o yuzden bu sene calismiyorum oglumun yüzünü göremedim geçen yil atanirda bursadan giderim inş diye dua ediyorum

Size bir itiraf o kadar alismisiz ki dışarı her ciktigimizda yemek yemeye şimdi dışarı ciktigimda kendimi garip hissediyorum sanki yiyecek birseyler almak zorundaymisim gibi ne garip aliskanliklar edinmisiz her gördüğümü canim istiyor yada eşimin canı istiyor ne kötüymus şimdi eşim soruyor hayir deyince yazık o da yiyemiyor

yarın çok güzel bir gün geçirmek dileklerimle tüm arkadaşlarıma iyi geceler diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…