hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Kizlar ben bugun biraz kacirdim. Diet falan gitti. Sabah yok. Oglen 3 yk ispanak
Sonra okulda yerli mali diye ...
Aksam davetteydim 1 lahmacun yarim pide ekmekle patlican kebabi yarim kase corba
Meyve cok az sam tatlisi
Bosanayimda semerimi yiyeyim. Ne bicim diyetteyim. Of of

Deme öyle ya arada insanlık hali olur öyle

Deme öyle ya arada insanlık hali olur öyle
Oyle esracigim, oyle. Seni senin gunlugunden ilk actigin gunden beri takip ediyorum hatta gunlugune birkac defada yazmistim. Sen 90 kiloyla baslamistin.suan 83 kusursun. Bende senden 2 hafta once baslamistim. Ben yerimde duruyorum 90 lardayim. Senin 80 e kac kilon kaldi. Ylanlis anlama Senin adina seviniyorum ama ben kendime uzuluyorum. Bu kadar iradesiz ve istikrarsizligima.

Son düzenleme:

o kadar yemek yemeye alışmışız ki kolay olmuyor bir anda.ama ateşleyecek elin yemeğe gittiğinde aklına gelip vazgeçeceğin bir amacın olursa kolaylaşır diye düşünüyorum.seni inat ettirecek bişey.

keyifler nasıl.bugün hevesini kırmış vermek yerine kilo almış.iştahına yenik düşmüş arkadaşlarım inatla.sabırla manevi bir güçle diyete yeniden asılsın. hepinizi öptüm. :126:

gunaydin hanimlar
dun kahvaltida peynir yumurta 1 d ekmek 1 c recel 2 zeytin domates
ogle 1 tost 2 tane masum kurabiye
aksam sadece corba ictim
1 b sekersiz sutlu nescafe

keyifler nasıl.bugün hevesini kırmış vermek yerine kilo almış.iştahına yenik düşmüş arkadaşlarım inatla.sabırla manevi bir güçle diyete yeniden asılsın. hepinizi öptüm. :126:

melike bence bu hafta en cok sen vereceksin en az 2 kilo bak
ama sen birakma sakin motive et bizi boyle

günaydın canlar
dünkü menüm
kahvalti bir kupa yeşil çay 1 elma
öğle yemeği 1 kepçe çorba 6 yk karnabahar yarım dilim ekmek
ara 1 muz
aksam patates salatası
bir buçuk eti puf (oğlum yerken mis gibi koktu dayanamadım yedim bende)
:26:

off Tabi sende haklısın canım şimdi okulda herkes yiyo sen bakıyosun olmuyo yani Dün öyle geçti artık bugüne çok çok dikkat etmen gerekiyo motivasyonunu düşürme hemen. Bugün yeni bi gün yeni bi başlangıç yap kendine Gerçekten o şeyi yediğinde mi yoksa yemeğinde mi daha mutlu
olduğunu düşün Ve tabi en önemli vereceğin kiloları

Bende şimdi bıraksam kendimi dünyayı yiyecekmişım gibi geliyo gerçekten baya iştahım da var yani..hele o tatlılar var yaa...kayinvalidem bile diyo kızım sen diyete başladın bütün tatlılar ziyan oluyo diye Boşveeer diyorum onlar beni ziyan edeceğine ben onları ziyan ederim.Ama çok şükür ki artık kendime dur diyebiliyorum şimdi midem de alıştı az yemeğe ve en önemlisı doymaya.

Dogru diyon canim. Bugun artik telafi etcem. Vermem lazim. 90 larin altina dusmek istiyorum. Ilk etapta 80 sonra 70 sonra 65 olmak istiyorum. Yazin sisman olmak istemiyorum.

Son düzenleme:
Günaydın kızlar evet bencede biraz daha asılmamız lazım ben bugün lahana suyuna başlıyorum onu da deniycem bakalım şimdi haslanıyor vericez bu kiloları ya gidecek ya gidecek:))

waaaw melike ben seni kesinlikle bu hafta birinciliğe aday gösteriyorum Yani bu zumbayı hergün yaptıysan ve yediklerine de dikkat ettiysen 2-3 kilo gitmiştir Dün akşam telefona indirdim zumbayı bu sabah azıcık yapayim dedim zaman nasıl geçti anlamadim yarım olmuş bile bi de eğlenceli yani diğer sporlar gibi değil.Baya ter attım çok ii geldi valla

Günaydın kızlar evet bencede biraz daha asılmamız lazım ben bugün lahana suyuna başlıyorum onu da deniycem bakalım şimdi haslanıyor vericez bu kiloları ya gidecek ya gidecek:))

slm canım sen lahana suyu deyince söyle bi bakayım dedim net.ten valla baya güzel yorumlar var hem sadece kilo için de değil bir sürü hastaliga da ii geliyomuş Tabi sen de mutlaka biliyorsundur da 5 gün içip 4 gün ara verin diyodu Benimde dolapta lahana vardı ee ben kusur kalır mıyım bende başlıyorum bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…