hadi sorgulayalım...sorgulayalım ki daha az yanılalım...

eğer bu olay bu kadar büyüdüyse kuşkusuzki her iki arkadaşımızda bundan sorumlu, çünkü iletişimsizlikten kaynaklanan bi sorun başkalarının yorumlarıyla bu kadar büyüdü .ben laalenin yerinde olsaydım benim sorunum hakkında başkasına topik açtırmazdım çünkü konunun muhattabı kendisi olayı yaşayan bire bir kendisi .

Neden hala insanları gaza getirmeye çalışıyosunuz ???
Size cevap vericekler ve sivrileceksiniz
Pes yani Pes vallahi

bence bizim susup Mahbile ve Lalenin konuşması içlerini dökmesi birbirilerine olan kırgınlıklarını söylemeleri gerekiyor bizler neden yorum yapıyoruzki neden kimi niye savunuyoruzki lütfen daha fazla olay büyümesin ve Lalişle Mahbilenin gelmesini bekleyelim

Dostluk her gün 2-3 kere telefonla konuşmak
değildir...

Dostluk yapılması gereğine inanılan telefon
görüşmeleri sırasında diğer insanların dedikodusunu
yaparak karşılıklı bir şeyler paylaşıldığını zannetmek
değildir...

Dostluk; dost bildiğin kişinin en ince detaylarını
bilme ihtiyacı ve gereği değildir...

Dostluk; dost bildiğin kişinin senin en karışık
detaylarını bilmesi gerektiği de değildir...

Dostluk her hafta 3-5 kere görüşmek değildir... 1 ay,
1
sene, 5 sene seni aramayan, senin de aramadığın bir
insani birdenbire arayıp, dertleşmek, hatır sormak
istersen ve o insan da seni geri çevirmez ve sanki
daha az önce konuşmuşun gibi kaldığınız yerden
konuşmaya devam ederse, ve daha da önemlisi bu 1 ay, 1
sene, 5 sene ayrılığa rağmen bu insanin başı gerçekten
sıkıştığında yardımına koşacak ilk insanlardan
biriysen ve ayni şekilde onun da öyle olduğunu
biliyorsan EMİN OL Kİ..... O kişi senin DOSTUNDUR...
Sen de
O'nun...

" Her tur ilişki avuç içinde duran kum taneleri
gibidir.
Avucumuzu sıkmadan, gevşekçe tutarsak, kum taneleri
kaymaz, durur. Avucumuzu kapatıp, sıkmaya başladığımız
an kum taneleri parmaklarımızın arasından akmaya
baslar. Bir kısmını tutmayı basarsanız da, çoğu akıp
gider. İlişkiler de böyledir. Esneklik varsa, diğer
insana saygı duyuluyor ve özgürlük tanınıyorsa
ilişkiler bozulmaz. Ama diğer insani çok bunaltırsanız
ilişki de yavaş yavaş bozulur ve biter.
Hayatta pek çok insanla karsılaşırsın Ama sadece
gerçek dostlar senin kalbinde bir iz bırakır."
GERÇEK DOSTLARINIZI BULUP HİÇ KAYBETMEMENİZ
DİLEĞİYLE!!!

(alıntı)

BEty nin bu konuyu art niyetle açtığına inanmıyorum. Konu zaten başta böyle değildi. Lale de kendi adına başkasına konu açtıracak biri değil.
olayın nasıl geliştiği bizi alakadar etmez şu aşamadan sonra... Hala tahrik etmeye çalışıyorsunuz. Ben de sizde art niyet arıyorum. Hatta aramıyorum artık. Çünkü gayet aleni gözüküyor yorumlarınızdan..
İnşallah modlar kapatacaklar birara şu konuyu!!!!

Son düzenleme:
ben yazmayım diyorum ama dayanamıyorum iki tarafıda o kadar acımasızca eleştiriyorsunuzki lale aslında her zamanki dürüstlüğüyle mahbileye özelden kırıldığını yazmış sanırım mahbilide laleyi çok sevdiği için mahcubiyetinden cevap verememiş dediğim gibi duygusal ve kırılgan bir insan ve lalenin patlama noktasına gelmeside bundan kaynaklanmış bana değer vermiyor diye düşünmüş olmalı biraz empati yapalım lütfen eminimki lalede olayın bu duruma geldiğini görünce üzülecektir o iyi kalpli bir insandır niyeti mahbiliyi mahçup edip zor durumda bırakmak değildir ve birbirine bu kadar değer verip seven iki insan mutlaka aralarında anlaşırlar olumsuz yorum yapıp olayıo iyice içinden çıkılmaz bir hale getirmeyin lütfen

Hay agsınızı öpem...a.s.

Art niyet sezdiğiniz yorumlar var ise lütfen cevap vermeyiniz.

Konu neden hala kapanmıyor sorularına ise şöyle diyeyim ki

Şu an yetkili yok biz de bu bölümde yetkili değiliz istesekte kapatamayız maalesef.

Cevap yazmak yada yazmamak bizim elimizde konu bence çoktan kapandı aslında.

OOOOOOOOOOOOOOOLAY BUDUR.a.s.

:1shok: çok şaşırdım doğrusu.
Laalenin ne kadar doğru bir insan olduğuna şahitim.
Mahbileye gelince günlükten az çok tanımışlığım var.
İnşallah en kısa zamanda aralarındaki sorunu çözerler
.

Son düzenleme:
eğer mahbile laalenin anlattığı gibi biri olsaydı asla topiğe uğrayıp benim o bahsedilen kişi deme cesaretini göstermezdi

arkadaşlar ben bahsedilen olaylardan pek bi şey anlayamadım:uhm:
iki arkadaş kavga etmiş herhalde olabilir:mymeka:
bundan doğal ne olabilir ki?Çok üzgünüm çoook
ben burdaki herkesi arkadaşım olarak kabul ediyorumcoksekeriremsu
benimde kavga ettiğim oldu ama unuttum gittia.s
arkadaş başka dost başka bir şey...:içelim:
burda sıkı bir dostum yok malesef ama ben olacağına inanıyorum:1hug:
bırakın insanlar kavga etsin barışsınlar
iki kişinin arasında bizi ilgilendirmez
:dance:

kızlar okudum baştan yazılanların bi çoğunu ya nedir derdiniz lütfen sonuçta burası paylaşım alanı hepimiz birbirimizle birşeyler paylaşıyoruz,
işinize gelmeyen yorumunu beğenmediğiniz inasanla konuşmayın o size yazsa siz cevap vermeyin kapanır gider,(sonuçta herekes birbirini sevecek diye bi kural yok)
aranızda halledin bağlayın tatlıya olmuyosa görüşmeyin nedir bu böle o ona o ona,
art niyet aramıyorum kimsede ama dün açılan konu nerelere gelmiş kapatın arkadaşlar daha fazla uzatmayın nolur kırmayın birbirinizi,
bağlayın tatlıya ve kimse birbirini gaza getirmesin lütfen belirteyim kimsenin şahsına dediğim birşey yok,
hepiniz çok tatlısınız Allahın yarattığı birbirinden değerli kullarsınız lütfen...a.s.a.s.a.s.

eğer mahbile laalenin anlattığı gibi biri olsaydı asla topiğe uğrayıp benim o bahsedilen kişi deme cesaretini göstermezdi

bütün bu eleştirdiklerinizi yapmış oldunuz işte...
lale burda yok neden atıp tutuyorsunuz hakkında...
ne bekliyorsunuz...alkış mı...lale hakkında konuştuklarınız için alkoşlamazlar sizi burda...
işte bu yüzden anlamak istediğiniz gibi anlamaya devam ediyorsunuz...
dedim ya...konu amacına ulaştı...

Canım barçman çok güzel söylemişsin. Şeniz

Ben bilmeden yorum yaptım kendime kızıyorum. İçime sıkıntı oldu yemeğimi yarım bıraktım konu kapanmadan yazayım diye. Yazdım ben burada kendi yaptığım hatayı anladım ve birdaha olayın iç yüzünü bilmeden iki kişi arasında yaşanmış olaylarla ilgili yorum yapmayacağım.

Ama görüyorum ki insanlar hala daha bilmeden yorum yapıyorlar. Laale gelip konuyu bu haliyle görse gerekten çok üzülür. Lüten arkadaşlar lütfen daha fazla kırıcı olmayalım. Birbirimizi kızdrıracak yorumlar yapmalım. O iki kişi halledecektir sorunlarını artık çok fazla birşey demeye gerek yok. Umarım herşey normale döner en kısa zamanda.

hanim hanim ortaligi verveleye verme
laale yok burda şu anda
atıp tutma hemen
klava:

dana hanim sende bana taktin ortaliği velveleye benim verdiğimi söylemen bir kere çok haksizlik,oysaki ben herzaman mağdurun yaninda olmayi yeğlerim laalenin arkasindan neden atip tutayimki emin ol burda olsa gene yazardim ki daha iyi olurdu başkalarinin onu savunmasina gerek kalmaz kendini daha iyi ifade edebilecek kapasitede zatii,

ah ah susamıyorum işte...
arkadaşlar bundan sonra yazılan her cümle destek anlamında değil köstek anlamında oluyor...bence söylenecek tek şey susumaktır...çünkü gerçekten bundan sonra olacaklar,verilen kararlar iki kişiyi bağlar...bundan sonra yazılacak her yorum daha fazla yaralamasın arkadaşlarımızı...hadi bize yakışanı yapıp olumlu düşünelim...
sevgiyle kalın...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…