Hadi kilo verelimmm :-)

fmay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2014
120
61
31
Ben 11 ayda 15 kilo aldım 2 ayda 8 kilo verdim bana yardımcı olun bende size yardımcı olayayım sadece destek lütfenn

Benimde vermem gereken kilo var 5 -6 kilo kadar ama o iradeyi kendimde bulamıyorum.Diyet bana ters geliyor bilmiyorum nasıl vereceğim.

Benim 20 kilo vermem lazim boy 160 kilo 85

Kilo verme bölümünde bir sürü diyet yapanlar var burası dert topiği.

Benimde vermem gereken kilo var 5 -6 kilo kadar ama o iradeyi kendimde bulamıyorum.Diyet bana ters geliyor bilmiyorum nasıl vereceğim.
Bende diyet yapamıyorum malesef.. ben 2 ay bolunca aburcubur ve fast food yememeye çalıştım hergün 1 saat tempolu yürüyüş yaptım ve akşam 6 dan sonra yemek yemedim çok sıkmadım kendimi 2 ayda 1 kere lahmacun 2 kere 2 dilim pizza yedim mesela spor çok faydalı

11 kilo fazlam var Hadi verelim :)))

Nasıl besleniyorsunuz yani gün içinde neler yiyip içiyorsunuzz

Ben yeşil çay içiyorum toksin atıyo gerçekten kahve içiyorum metobolizmayı hızlandırıyor 3 lt su + spor ve 6 dan sonra bişey yemeyerek 8 kilo verdim

Ben yeşil çay içiyorum toksin atıyo gerçekten kahve içiyorum metobolizmayı hızlandırıyor 3 lt su + spor ve 6 dan sonra bişey yemeyerek 8 kilo verdim
Hmmm bende dogumdan once 65tim hamile iken 100 oldum sonra dogum yaptim 1 ay sonra 85 kilo idim cocukla beraber 15 kilo gitmis toplamda ve oylr kaldi dahada veremedim

Ay bugün şekerli hiç birşey yemedim çok kötüyüm abur cuburu bıraksam bende iyi olcak . Üstelik sanırım doğumdan sonra kilo aldım

Tam istediğim konu benim 2 kilom var normalde çok güzel kilo verirdim ama bu sefer ı-ıh
En büyük sıkıntım aburcubur ve susuzluk.
Ekmekle aram yok sadece kahvaltıda 2 dilim yerim o da kepektir.
İş yerinde bir bardak su içsem tuvalette buluyorum kendimi ya.

Hmmm bende dogumdan once 65tim hamile iken 100 oldum sonra dogum yaptim 1 ay sonra 85 kilo idim cocukla beraber 15 kilo gitmis toplamda ve oylr kaldi dahada veremedim
Psikoleji çok önemliymiş bu konuda eğer kilo veremeyeceğinizi düşünüyorsanız kilo verebilme olanağınu düşürüyormuşsunuz. Bence kilo verebilirim diyin kendinize ve hemen yarından itibaren bütün düzeninizi bozun spor yapın mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…