Hadi kilo verelimmm :-)

bende 2 yeşil 2 de form çay ve 2 lt su tükettim tatlı yememek için tutuyorum kendimi :)

Ben de sütüm azaldı birkac gün dikkat ettim diye dayanamayip kurabiye yedim cok güzel vicdan azabından öluyorum :)

Evet hamur isi kesinlikle sut yapmiyor bol bol yeşillik ve sebze tuketmelisiniz

cuma gününden bu yana tatlı yemedim (çikilota cips dondurma vs ) yavaştan başlıyorum emzirdiğim için ilk önce abuırcubu keicem

Ya ben dayanamadım cips yedim :KK17:

Tatlı yemek istiyorsanız activa yada hurma tavsiye ederim güzel etli hurmalar 1 tanesi bile yetiyor :-)
onlarıda deneyeceğim annem traliçe tatlısı yapmış acayip güzel yapar malesef bir dilim yemiş bulundum :)

Günaydın bayanlarr ben gene 1 dilim tost ve sütlü kahve içtim üstüne 1. 5 lt su tüketeceğim siz neleer yaptınızz

kizlar soyle bir motivasyon yontemi buldum canim cola istiyor diyelim severek aldigim bir kazak var bayagi dar onu giyiyorum cok cirkin duruyor cola icersem sonuc bu... sonra kafamda zayiflamis halimi canlandiriyorum o kaxak da cok guzel yakismis bana cola icmessem sonuc bu...birde kafadan kombin yapin super oluyor.
mutsuz yapilan alisverisleri hatirlayin.
NLP tekniyiymis bu ben bunun bilimsel bisey oldugunu bilmeden 15 kg vermistim simdi 5 kg fazlam var 56 kiloyum birde bebegim var 14 aylik

kizlar soyle bir motivasyon yontemi buldum canim cola istiyor diyelim severek aldigim bir kazak var bayagi dar onu giyiyorum cok cirkin duruyor cola icersem sonuc bu... sonra kafamda zayiflamis halimi canlandiriyorum o kaxak da cok guzel yakismis bana cola icmessem sonuc bu...birde kafadan kombin yapin super oluyor.
mutsuz yapilan alisverisleri hatirlayin.
NLP tekniyiymis bu ben bunun bilimsel bisey oldugunu bilmeden 15 kg vermistim simdi 5 kg fazlam var 56 kiloyum birde bebegim var 14 aylik
Harika bir yöntemm ve çok güzel kilo vermişsiniz ibşallah 5 kiloyu daha verebilirsiniz sadece diyetlemi o kadar kilo verdiniz

Harika bir yöntemm ve çok güzel kilo vermişsiniz ibşallah 5 kiloyu daha verebilirsiniz sadece diyetlemi o kadar kilo verdiniz

o zaman bekardım çok sıkı diyet yapmıştım,
ama hiç zorlanmadım hayat felsefemi değiştirdim o dönem maşallah halada aynı felsefe devam ediyor,
porsiyonlarım az oluyor spor yapmadım yapsam kesin 20 kg verirdim
gebe kaldım 53 kg ile 66 ile doğuma girdim hamileyken de dikkat edip çok kilo almadım
emzirirken işler çok değişti ama tutamadım kendimi elim ayağım titredi felan zor günler geçirdim bebek kahvaltı etmeyi bırakın tuvalete bile bırakmıyordu o nedenle abur cubur tükettim
şu an emzirdiğim için sıkı diyete giremiyorum sadece abur cuburu kestim

ben geç uyandım hafif bir sabah kahvaltısı ve malesef bir kurabiye yedim bir spor salonu buldum kardeşimi ikna ettim yakında başlamayı düşünüyorum platese

Ben bugun yiyeceklerde de cuzi bir axaltmaya gittim.
porsiyonumu biraz kuculttum

X